Graphilla.com :: Преглед на тема - Avatar
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Avatar

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 11:36 pm    Заглавие: Avatar Отговорете с цитат

Bre momcheta mladi, slojete si Avatari, che po lesno sa deliat postovete, tuka tva ne e darvoviden forum i malko se barka chovek

100x100 pxl da sme unificirani

Btw Morg, mojesh li da slojish pri reg da ima slujeben avatar, dokato ne si go smeni usera
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Ное 07, 2002 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe kato napravim designa shte se chete po-lesno, shtoto se smenia backgrounda na postovete.. to i sega e taka - tymnosinio i svetlosinio.. ma moje maalko po-otchetlivi da gi napravim...
A za avatari po default.. mi moje i da moje, malko ne sa mi iasni kak shte gi assignvame v grupa novite useri obache :/ Mai shte triabva vseki edin userski account da byde aktiviran pootdelno i rychno da mu se setva grupa... shte vida dali niama niakakva modifikacia za foruma de
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2002 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Man aza vikam da sa s ednakuv fon postovete imenno zaradi avatarite,da moe se vkara nekvo opacity
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2002 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

po printsip ideqta za avatarite da se zarejdat ot lichen host vinagi e bila za men nai-dobriq var. Mnogo hora sa kazvali kato pravqt forum che nqma da dadat takiva preferentsii na user-s zashtoto foruma shtel da stane tejuk. Men tova puk nai-malko me pritesnqva. Spored men ako se tursi lekota (koeto v sluchaq mi e super glupavo tochno v toq forum - shtoto toi nikoga nema da e fast for fuck), mislq che si go ima normalnoto reshenie.

Ako tolkoz se smeta che she e po burzo -
Moderatorite si ima sobstveni avatari
i ima nekolko grupu users koito imat forum-avatari ... kolkoto poveche mneniq davat tolkova po chesto si se smenq avatara - kato vuprosnite avatari sum siguren ste vijdali i drugade sa napraveni nekvi illustration - razdeleni na >> novatsi, sredni, murshi i t.n. do master of the shits - nali ... i primerno za novak ikonata e nekuv chervei kirliv ... i t.n.

Drugiq var. - kato dopulnenie ... da ne se pozvolqvat animirani gif-ove ... koeto do nekude se urqzva ot pozvolenata golemina - ama neznam puk dali naistina she se zabrani ako nekoi naruga po golem razmer kato file-byte ... nekoi testval li e ?

Inache az sum ZA - da e s personalen avatar. Az primerno shte gi zapomnq i shte mi e mnogo po lesno ... dali da podminavam dali da ostana na vuprosniq post dokato scroll-vam ... primerno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Ное 09, 2002 9:32 pm    Заглавие: mweaahahaaa Отговорете с цитат

HELL, I'M PRETTY! :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov