Graphilla.com :: Преглед на тема - az
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

az
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 2:06 am    Заглавие: az Отговорете с цитат

i marley

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 2:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

qko fanala si mu liniite... ama shtiha kuca... vij samo ka si li4i na kade si dvijila moliva... tfa ne terbva da se vijda.. pak i kak si go dvijila... nqkvo haoti4no.. :]
Be shom si fanala liniite dobre... shtrha sh go opravish lesno
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 2:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

abe kvi sa tiq gluposti ve?
kyf e toq shtrih deto ne trqa mu sa vijdat liniite ot moliva?:))) ae stia de..
illblood: ako ne znaesh za kvo staa duma, po-dobre nepishi da ne sa obyrkvame tuka pls..
kittin: braos! hubav e .. moje da e po-kontrasten :)) ama i taka e gotin, prilika ima, struktura, malk oo4ite samo - lqvoto mai trqa sa pipne malko .. ama kato cqlo e mn priqtna ;)
welcome home !:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Съб Юли 19, 2003 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe znam che moje da ne mi iskash mnenieto ama sum v sustoqnie da te
phvalq.Bravo i produljavai vse taka!
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 5:02 pm    Заглавие: mnenie Отговорете с цитат

Neznam za kakvo si go pravila.No tova ,koeto moga da kaja ,4e ako sega se u4ich da risuvach mojech da polu4ich samo pozdravlenia.No predpolagam ,4e ne e taka.Sialoto e mnogo grubo i po-goliamo maistorstvo e da go gledach na jivo i da go narisuvach.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iskam da mi kajesh kyde moga da nameria Bob Marley NA JIVO i obeshtavam, che shte go narisuvam ama PERFEKTNO! daje shtriha niama da si lichi...

i da, v momenta se ucha da risuvam.
pravih go, zashtoto vidiah snimkata i si kazah, iskam da go napravia! i sednah edin den i go napravih.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Forum graphilla organizira nov konkurs: "koi 6te napishe po-nerazbiraem komentar na tazikartinka" az i Kekata mojem da sme juri! Abe q se stegnete i pishete ne6to deto da go razbirate...kakvo 6te re4e cqloto e grubo i se iskalo po-golqmo maistorstvo da go gledash najivo?
Ina4e se e polu4ila mnogo priqtna kartinka. Prodyljavai v sy6tiq duh! S pove4e uprajneniq 6te postignesh naistina mnogo! Imash talant.
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
whiterat



Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 110
Местожителство: BULGARIA

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 5:55 pm    Заглавие: mnenie Отговорете с цитат

Ami chtom se u4ich ,az kazax imach pozdravleniata mi!! I chte ti dam savet na parvo vreme da go napravich po finno ,a posle chte ti kaja drugo!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
skynet



Регистриран на: 01 Апр 2003
Мнения: 354

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

na men mi haresva kak e stanalo, prilicha si (ne che risuvam dobre)
ma kyde mu e cigarata? :) tka de, kato she e da e :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Draken-Korin



Регистриран на: 08 Юли 2003
Мнения: 107
Местожителство: Varna/Novi pazar

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Haresva mi... Samo e malko bledo...Tva e ot mene.Shtom sega se u4ish dobre e..daje mnogo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Нед Юли 20, 2003 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bledichko e shtoto kato go risuvah mislia che polzvah HB moliv ta po-tymno ot tova ne moja da stane.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 12:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kekata написа:
abe kvi sa tiq gluposti ve?
kyf e toq shtrih deto ne trqa mu sa vijdat liniite ot moliva?:))) ae stia de..
illblood: ako ne znaesh za kvo staa duma, po-dobre nepishi da ne sa obyrkvame tuka pls..
kittin: braos! hubav e .. moje da e po-kontrasten :)) ama i taka e gotin, prilika ima, struktura, malk oo4ite samo - lqvoto mai trqa sa pipne malko .. ama kato cqlo e mn priqtna ;)
welcome home !:)


kakto kajesh Ure da man
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 3:43 pm    Заглавие: oshte malko da se predstavia Отговорете с цитат

osven grafika, eto i iliustracia

btw nadpisa po flagchetata syvsem sluchaino (nai-mnogo podsyznatelno) povtaria dumite na Kekata :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хех:)) дойдохме си на думата - е тва е то :)) браос .. давай в същия дух - илюстрацията му майката дам!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 21, 2003 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

daam, madamkata e suuuper! goliama sladurana :)) samo tam liawata chast ot kosata pri okoto malko si ia popretupala, ma ti si go znaesh sigurno :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2003 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

aa r1dler/snaker tva tuka si e predstaviane kakto si mu e reda za Grafiki i Illustracii. To ne che ne lichi de, ama da poiasnia, shtoto predi kazah, che mi e vse taia kyde shte sym :)


PS vidia li Keka, moga :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2003 12:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kittin znam 4e na taq ideqta e glavata da i e po-golqma ama se pak nqmashe li da se po dobre s narmalna glava... i moje bi po dulga kosa??

Sq se setih 4e i az imam podobni tvorbi... e malko sa stari4ki i ne koi znae kolko hubavi ama se pak..
1.
2. http://dreaddtp.data.bg/One_Man_Standing_1%20copy.jpg
3. http://dreaddtp.data.bg/One_Girl_RPG%20copy.jpg
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2003 12:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami niamashe li da e po-dobre sveta da se vyrti v drugata posoka?
ne smiatam, che s po-malka glava shteshe da e po-dobre, v momenta akcenta e v/u glavata, ako beshe malka prosto ochite i ustnite shtiaha da se gubiat i celia cuteness otiva na kino.
kosata i e dostatychno dylga, prosto glavata i e goliama :)
kartinkata e ot reference risuvana i taka sym ia vidiala v momenta.., ne iskam da e po-realistichno s po-normalna glava.

a tvoite risunki posmyrtno ne moga da gi vidia na toia server det si gi kachil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2003 12:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ebi mu maikata v poslednata sedmica seki za si4ko se zaqjda s mene... :/ Popitah samo "nqmashe li da e po dobre"... i mojeshe da kajesh samo "NE, taka si mi haresva!"!!!
Pak i ima mnogo drugi na4ini da dadesh akcent na glavata... no tfa si e tvoq tvorba ti si reshavash... nie samo komentirame!
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2003 12:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sorry az taka si govoria, ama vse pak ochakvah niakvi komentari ot sorta: kyde e backgrounda, shto si i reznala krakata, mnoo sa i kysi prystite... a ne: kysa i e kosata, shto ne e sys zeleni ochi, shto ne pishe happy birthday otzad, a welcome home.

ima razlika nali?

znam, che ti shte go napravish po-dobre: s normalna glava, normalno tialo, kosa do kolene, vsichko shte e normalno.
interesno shte mi e da vidia!
i tia kartinki sa mi interesni, ako gi kachish na free-hosta primerno shte gi pogledna
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov