Graphilla.com :: Преглед на тема - Добавяне в групи
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Добавяне в групи
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 2:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

whatever :/
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

soooo... r1d da ne se natiskam mnogo ama mislia, che nishto ne kaza po temata s predstavianeto :)
ili ne sym dostatychno dobra?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

illblood написа:
whatever :/


114 ne e ravno na 100 !
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kittin написа:
soooo... r1d da ne se natiskam mnogo ama mislia, che nishto ne kaza po temata s predstavianeto :)
ili ne sym dostatychno dobra?


1. еми..навремето като Juana си забърса всички постове...никой не схвана какъв е повода.


2. като тихомълком постващия Kittin ти предложих да ти въстановя привилегиите, но в отговор получих "се ми е тая". ок, стоиш си в свободните, мен не ме боли особено:)

3. факта че някой го мързи да скролва за мен поне не е основателна причина.


та след цялото тва "ма искам, ма не искам, ма не ми е кеф така пък" ми задаваш въпроса "що не ми даваш права бе р1д?"
ми..ей тъй пък.в края на краищата нали и на двамата ни е се тая къде постваш? което пък автоматично (тука предполагам че си сравнително умно девойче) означава че ти е все тая и кой ти коментира работите.

толкоз от мен. ако бъркам някъде в изводите си, уведоми ме.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 3:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az pitah dali, a ne shto. kato ne iskash, ok. iavno niamam kachestvata :)

ne prieh da mi gi vyzstanovish pravata, shtoto iskah az da resha koga da se predstavia. nov nick, novo predstaviane. da ne misliat horata che ima tuka lyja i izmama.

a Juana veche niama.krai.

see you :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kittin написа:
az pitah dali, a ne shto. kato ne iskash, ok. iavno niamam kachestvata :)

ne prieh da mi gi vyzstanovish pravata, shtoto iskah az da resha koga da se predstavia. nov nick, novo predstaviane. da ne misliat horata che ima tuka lyja i izmama.

a Juana veche niama.krai.

see you :)



ohhh ... sa ...
rqdk osa obajdam naposleduk ... ama ... oshte togava ti kazah che praish greshka ... i za da se prikliuchi taq dalavera tuka shte ti go kaja napravo bez da se prava na kapatsitet i bez da navlizam v sferata na "kurtoaziqta" - nal tai LH ;)

nachi ...
otvarqiki se bez pokritie samo si potapqsh glavata oshte poveche
az samiq ne sam ti haresval neshtata nikoga ... no ne sam te i izkliuchval ot foruma ...
tooochno kogato mi ostana vreme da ti dam begla ideq ti vze che sa naprai na Pa.../...TKA i si iztri postovete ... tva edno golqmo izvinqvai na foruma trebeshe ...
ako iskash prava ... az lichno govorih s r1dler - iskame 5 kachestveni neshta sas zaglavie "PREDSTAVQNE" a ne "AZ" - shtoto ti na mene ne si mi nikva ... pa i si dalech da ti iskam neshtu otgore ... RUISH LI ... bez da se obijdash ... az sam si tai ...

naprai go tva ... krotni se ... ako obichash ... shtoto az psuvam po seriozno ... v smisul ... nadaren sam ot kam taq nasoka ...
i moje i da vlezesh ... do togava - mi neznam ... mai kakto kaza r1dler - nqma da ima znachenie koi ti obsujda trudovete. koeto avtomatichno oznachava che i te nemat znachenie ... tva hubavo li e za teb .. az mislq ne ... i bih se radval ako e drugo qche ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

haha
to v hudojestvena akademia po-lesno shtiah da vliaza.. ako biah kandidatstvala. slojete tuka i edna komisia i oceniavane po 10-balnata.. ili druga -balna.
tva dali sym ti niakva ili ne izobshto ne pravi znachenie kakyv topic shte sloja. ili?
5 raboti niama da sedna sega da pravia SPECIALNO za vas... prosto shtoto ne ste specialni :) sorry, ama tva e istinata.
az ne samo tuk i sega moga da polucha komentar i kritika. 1 forum po-malko - nz. i forumite ne sa edinstvenoto miasto kydeto da polucha mnenie za tova, koeto sym pravila.
a tvoito lichno subektivno mnenie ne e miarka za obektivnost.. ako razbirash..
uspeh s orkite.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kittin,tva momiche e mega brutalno:)Bravos...shto ne vektorisirash i ostanalite?Inache marley az po default ne moi go disham
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jovi ostanalite sa v proces na vektorizirane :)
merci inache
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eii i az sega razbiram kak se vlizalo tuka! Snaker, ne iskash li i pod teq 5 kartinki kratka trudova avtobiografiq i svidetelstvo za sydimost? I koi po-dqvolite opredelq koi liza i koi ne? 4ii vkus? Tvoq? na R1dler? Mi ako v momenta si na tema da haresvash samo webdesign na photosho, nqkoi koito ba4ka na 3D max moje li da vleze? Kakvi sa teq typotii? Vise syvsem priehte fashizma ve4e..Za6to semislite za tolkova po-viskoo ot drugite? Za merodavni! I btw kakvoot tova 4e mojesh da psuvash! Tova e pokazvane na slabost, ne e povod za gordost! Koi dylji izvinenie i na koga 4e si e mahnal rabotite? "Izvinqvai, 4e ne mi gledash kartinkie!" Abe ti seriozno li go mislish tova deto si go napisal ili ve4erta si pil benzin?
Ne e losho i da ima gradivost v kritikite! Do sega samo ot Maceman sym polu4il ne6to smisleno (za koeto sym mu bezkraino blagodaren). Dai malko valst v rycete nanqkoi i gledai kak poludqva - vie ste primer! A i btw, povqrvai mi, iskrenno 6te me naranish ako me napsuvash, mnogo 6te se vpe4atlq..
Iskrenno vash antagonist - NOX
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kittin, нещо да ти говори факта, че ти беше в групата за Графиките а сега не си? Надали модераторите са решили, че уменията ти намаляват, по-скоро има нещо друго, но като гледам твоето отношение, трудно ще го забележиш ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth, znam prichinata poradi koiato sega ne sym
merci

krotko si predstavih neshtata, ama to ne moje taka nali? :)

2 posta po-nagore prieh fakta, che niama da vlizam v gornite forumi, kakyv e problema sega ne razbiram?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

imashe edin mnooooooooogu start post na Snaker mai beshe - ZA VSICHKI MALKI INTRIGI

tam kotin, kutin i minus munus i drugite deca mai ste e polezno da go porchitata sutrin sled kato si izpiyat kafeto - tam horata beha napisali WHY, or not WHY i zasto taka i onova i za darzanieto i za vazpitanieto i za 1 vite sex godini mili mi malki tvorzi :o)

deca stigaste gi virili ve!!! se mine nekoya kotka i sa vi go othape

Snaker i R1dler - ne gi poznavam - no im zavizdam za kanskoto tarpenie i za usliyata koito polagat da prevazpitava S)(S-ovzite

tam beh sglobil edno za SS - mai e vreme da stane AVATAR za vseki koiot ne slusha :o))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kittin написа:
znam prichinata poradi koiato sega ne sym

kittin написа:
ok. iavno niamam kachestvata :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kittin



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 228

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tumbi smeshnik si ti :)

morgoth exactly mili mi administratore.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Т.е. преди си имала качествата и са те добавили в групата, а според модераторите сега си ги изгубила и отказват? Това е обяснението?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kittin написа:
tumbi smeshnik si ti :)


ohhhhhhhhhh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

STAVATE SMESHNI, VSICHKITE !!!!
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И ти! И ти! Що пишеш в тая тема? ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2003 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
Eii i az sega razbiram kak se vlizalo tuka! Snaker, ne iskash li i pod teq 5 kartinki kratka trudova avtobiografiq i svidetelstvo za sydimost? I koi po-dqvolite opredelq koi liza i koi ne? 4ii vkus? Tvoq? na R1dler? Mi ako v momenta si na tema da haresvash samo webdesign na photosho, nqkoi koito ba4ka na 3D max moje li da vleze? Kakvi sa teq typotii? Vise syvsem priehte fashizma ve4e..Za6to semislite za tolkova po-viskoo ot drugite? Za merodavni! I btw kakvoot tova 4e mojesh da psuvash! Tova e pokazvane na slabost, ne e povod za gordost! Koi dylji izvinenie i na koga 4e si e mahnal rabotite? "Izvinqvai, 4e ne mi gledash kartinkie!" Abe ti seriozno li go mislish tova deto si go napisal ili ve4erta si pil benzin?
Ne e losho i da ima gradivost v kritikite! Do sega samo ot Maceman sym polu4il ne6to smisleno (za koeto sym mu bezkraino blagodaren). Dai malko valst v rycete nanqkoi i gledai kak poludqva - vie ste primer! A i btw, povqrvai mi, iskrenno 6te me naranish ako me napsuvash, mnogo 6te se vpe4atlq..
Iskrenno vash antagonist - NOX


ami v toa post ne beh vkaral i gram napadka ama qvno NOX FOXI - glei kak sa namestvat neshtata s razni nickove ... sa e ovartolil vav kompleksi i temperamentni izkazi ...
sa ... stana mi bezinteresno ... NOX - neznam kakvo da ti kaja ... ne sam spomenaval che shte se gordeq ako napsuvam ... to si mi e izkaz be chovek ... kvo da naprava ... a ti zashto se penish tolkoz ... spokooooino ... ami nie opredelqme koi da vleze v foruma daaaaa ... neshto protiv ? da izvikame notarius za teb moje bi ?

basta baby

i povqrvai mi ... ako beshe iskreno nash ... nemashe da moesh da si sedash na sladkoto dupe suma vreme ... prosto nie sme edni naporisti leventi jadni za nova plut ... ;))

5 neshta napisah otchetlivo ... 5 shte sa za neq - tq ako shte ;))
jiva i zdrava da e ... napred nema da mrudne i tochka po vaprosa ;))
v kakuvto i aspekt da go poglednesh ... poiskahte si go ... tai she e ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov