Graphilla.com :: Преглед на тема - skool
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

skool
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:38 pm    Заглавие: skool Отговорете с цитат

Kude i kakwo ste u4ili? Az w momenta u4a w edin neshtasten college w USA ama samo toi dawa stipendija kwo da se prawi :-/ Interesno mi e tija maistori na design-a i grafikata de sa u4ili shtoto 3D w u4ilishte njakak si ne wurwi da se u4i ;)


P.S. Specialno za ezikovedite-pedanti (btw i az sum takuw...:p) - pravopisa si e umishlen ;)


Последната промяна е направена от Imperial на Пет Дек 06, 2002 7:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NURBS



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 124

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз никъде не съм учил (не че се смятам за "майстор на дизайна"... и т.н.), ама вярно си е, че тези работи или ги можеш, или не. После просто трупаш опит и учиш техники. Та така...
_________________
Tongue-tied, twisted, just an earth-bound misfit, I
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:46 pm    Заглавие: Spoko Отговорете с цитат

ni sum maistor i sum u4il sredno-grafika (hud gimnazia)
vishe u4il-nedou4il Promishlen design v Rusenskia (dale4 po-neshtasten ot tvoya) uni

:)

tam btw osven Corel 4 li beshe 5 li beshe, mai drugo ne pokazaha.... :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 8:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sou ico botew montana s razsireno izebawane na izobrazitelni izkustwa
imam tapia za "ORGANIZATOR NA IZOBRAZITELNI DEINOSTI""
//twa kato organizator na biologi4na idinica weee samo 4e versia .boiadzia
Върнете се в началото
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Promishlena electronika" v Mehanotehnikuma v Burgas
Sa sum 4-ti kurs animacia v NBU:)kak sum dobutal do 4-ti ne e qsno:)Pa dano da zavursha...Ne sum jenen,nemam deca (dokolkoto znam)Tursia da se zapoznaia s krasivi i inteligentni maladi momicheta...Bwehehehe
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kruchmar



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 180
Местожителство: i otnovo Sofia Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 11:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Idvam izbutah Prilojni izkustva Sofia kat chasten uchenik, za vishO kandidatstvah v akademia ednaj ama me skusaha i az im se obidih i ne kandidatstvah poveke. S PC za sefte se sreshnahme ochi v monitor chak na 25 godin, v leto 1995. Inak sum jenen, pod chehal (dobre che ne sum zavren zet che inak sosa shteha da mi izpiyat :-)) I dete imam, abe napravo sum svurshil men ako pitate.
_________________
hayde dnes po-edno ot zavedenieto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 11:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми аз завърших Английска гимназия, после се правих 2 години, че уча в СУ, после след концерта на Металика реших, че не искам да си развалям кефа и повече не се върнах.. и другата година станах колега на Джоуви, ама съм 1 година по-малък ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 08, 2002 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az ak za malko da zavarsha prihologia v SU ama mi se razmina:)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tn1



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 231

МнениеПуснато на: Нед Дек 08, 2002 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az nishto v tazi oblast ne sam uchil, zatova si i traia. rabotia za pari. tova ne me pravi dobar. i shte si rabotia dokato ne me izbutat dobrite.
uchil sam targovskata gimnazia v stara zagora. posle pak razni ikonomiki v svishtov (za po-lesno) ;) mama iska da me pravi chovek, az se dyrpam. zasega udarjam fronta. dokato ne sprat da mi viarvat che moga da gi pravia tezi neshta. posle shte si stana schetovoditel :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 08, 2002 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Художествена гимназия в Сливен - специалност Рекламна графика
Учих и 3 месеца инженерен дизайн в МЕИ и избягах и май ми минаха всякакви мераци да се връщам там
за сега толкова
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

heh az moa smelo da zaqwa che uchih pascal i dbase w tehnikuma sled koeto ne zawyrshih wishe shtoto predpochitah da chopla corela i photoshopa @ home wmesto da ucha shight... imam tapiq za win 3.1 i word 2 ot 92-ra.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyager



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 108

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 1:30 pm    Заглавие: иха Отговорете с цитат

че то повечето сте без висше :) Аз кво съм се панирал тогава, че не мога да завърша :)
Обаче как сте решили проблема с родната казарма? Хич не ми се служи 9 месеца :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi az go reshih v perioda 87-89-ta:))) okonchatelno i za vinagi:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bass



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
voyager: Обаче как сте решили проблема с родната казарма? Хич не ми се служи 9 месеца :(


Ми що се отлага толкова дълго, бе? Ко беше влязъл с мен, щеше да служиш 18 месеца :-))

Иначе дипломата от средното: Willesden College of North-West London. (Small Business Management) после една трагична година във ФМИ на СУ и най-накрая успешен финал в УНСС през 2001 като виден икономист. Опааа, да не съм сбъркал форума...?


Последната промяна е направена от bass на Пон Дек 09, 2002 2:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alien



Регистриран на: 06 Дек 2002
Мнения: 56
Местожителство: Toronto

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък го реших 1999-та година. Имах някакъв невероятен късмет и ме взеха да пиша тренажор на C++ за военните. Почти не усетих казармата. Но да си редови войник наистина suxx. Гледай по добре да се отървеш по някакъв начин, най-добре като запишеш висше и го караш N на брой години. Но пък ако те земат се пак (не ти го пожелвам), веднага покажи на военните че имаш компютърни умения, или задействай някои твои връзки. Така ще изкараш по-леко (в щаба, или в някоя канцелария).
_________________
Don't trust anyone
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 2:04 pm    Заглавие: Re: иха Отговорете с цитат

voyager написа:
че то повечето сте без висше :) Аз кво съм се панирал тогава, че не мога да завърша :)
Обаче как сте решили проблема с родната казарма? Хич не ми се служи 9 месеца :(


mi izkarali sme q... i to ne 9 a 2x9 meseca... da ne goworim za nekoi... deto sa bili dolu po granicata pieni shoferi na kamioni...:)PPP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

СУ - психология
БАН - докторат, който зарязах, щото щеше да ми мухляса мозъка
Както сигурно сте забелязали - аз съм от другата страна на дизайна - като потребител.
Public Relations, което ще рече - писане материалите на журналистите...) Вие правите рекламите за продукта или компанията - аз правя статиите за същите продукти или компании /това в най-общ смисъл/.
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
voyager



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 108

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 2:30 pm    Заглавие: мдааа.. Отговорете с цитат

Alien написа:
Аз пък го реших 1999-та година. Имах някакъв невероятен късмет и ме взеха да пиша тренажор на C++ за военните. Почти не усетих казармата. .

Щом си програмист, сигурно ще се изкефиш на адски култовия постинг на malkia от клубовете в дира "Programist v kazarmata". За съжаление в момента търсенето им не работи, така че не мога да постна линк :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

men puk me pisaha sanitar za kazarmata (oshte ne sum karal) shtoto sum ot goljama doktorska familia puk az ne shta i da znam doktorstwaneto :-/

ama njamam namerenie da ja karam hi4 kazarmata, basi 6 meseca zaguba za nishto :-/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Alien



Регистриран на: 06 Дек 2002
Мнения: 56
Местожителство: Toronto

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е - загуба е, но пък като гледам че си голям фен на танковте, ако изявиш желание да си кемаф (механик-водач на танк) пред военните, ще можеш отблизо да се запознаш с Т55, Т62, Т72 или каквото е в момента на въоръжение в БА :)) Само дано не си слаботелесен като мене, щото управлението на танка (особено на Т55) изисква доста мускули, и на мене ми беше понякога трудно да местя скоростите дори с 2 ръце :)))
_________________
Don't trust anyone
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov