Graphilla.com :: Преглед на тема - web - energo: redesign
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

web - energo: redesign

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 12:33 am    Заглавие: web - energo: redesign Отговорете с цитат

Става дума за redesign-a на това

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

oho, redesign vijdam veche? nali beshe reshil che "TOBA" e s mnogo dobur design??? otnovo ne si se spravil dobre... otnovo nenujni gradienti, nenujni linii debeli akcentirashti ramki (komu e nujno). elementarnite poznania mogat da dovedat do logichni izpulnenia, kato da rechem tova che v bg se chete ot liavo na diasno no tuk zabeliazvam che e po vajno stulbovete da sa ot po goliama znachimost, i sa vodeshti v liavo, a nadpisite kade se namira chovek i za kakvo stava vapros (koito sa se poiavili v redesigna) sa ostaveni ot diasno! imame akcenti sus oranjev line na otdelnite rubriki (tursene, za tazi usluga, kak da tursim...bla bla) i stranen akcent na buton PROVERI, otnovo komu e nujno??? ot iziskvaniata na klienta sinioto se e prevurnalo v sivosinkav ottenak..koito e izsvetlial do tolkova che i bez nego razlika goliama niama da ima! headera e razdelen na dve chasti, no sigurno i tova si ima svoiata "logika"... kakvo da kaja kato zakluchenie osven:

BACK TO SCHOOL !
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Implante stiga be 4owek ... ;-)))

Shto se habi6 da pi6e6 - to az mnenieto ti go znaeh o6te predi da go postna.

Redesign-a e dobyr. Tui 4e ne me hareswa6 e drug wypros.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

eeeh...tartaren taraskonski
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ti kato znaesh 4e ti e dobar dizaina shto go postvash za komentari ?



mene li4no da si kaja kato laik v pravneto na saitove no kato neprekusnat sarfist mi sedi malko ispliskano i dosta izmu4eno

nai ve4e gradienta dava mi iluziata na izgunata povurxnost nai ve4e dolu liavo a i tia linii siveite v sredata kato neshto nishto ili edna cela linia da razdelia ili nishto ne razdelia kvo e tova ?

a i zashto pak e tolkova debela taia linia ?

oshte za neia toia moment v koito tia se gubi v gradienta e meko mazano draznesht

ramkata na stulbovete HUMMMMM debelo teshko be drazneshto tui da se kaje

tova O N L I N E nekakva kakvo shte da re4e

demek ako bashta mi ili pa ne dai si boje baba mi vlezne da si proveri smetkata v internet tva O N L I N E shte gi ozada4i mnogo ne mislish li 4e za takuv sait oburkvaneto na ezicite e tvurde ne gelatelno da ne kaza ne vazmojno v bulgaria niama vtori oficialen ezik do kolkoto znaia ili burkam osvn tova ON LINE sa dve dumi a taka e stanalo ONLINE

demek savsem nishto ne e stanalo i s tia rastoiania mejdu bukvite e napalno neumestno

ostanalite neshta ti gi e kazal Inplant

i tuka ne si govorime obshto vzeto koi kolko obi4e ili xaresva niakoi
ina4e stiaxme da poseshtavame klub zapoznanstva a ne Graphila se mi se struva

aide i s zdrave
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Sinner - begai, puskai si Cannibal Corpse i polu6wai mo6tno griwa. Awatar ti ma stresira. Praq gre6ki we4e. To4no te opiswa.

Ne pi6i gluposti be pi4. Ei zatui me e qd 4e tuka wui4o i lelq dawat otgowori w powe4eto slu4ai nepodgotweni.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 3:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

a mene nai me e iat 4e vseki parvi palen laik proimal PC za nova godina ot mama i tate reshava 4e e svarshil neshto veliko kato si e instaliral PhotoShop
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 3:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bebeline..babaline...boboline..ne chustvash li che prekaliavash.. ..?????
vsiako neshto si ima granici... kato gledam chekmedjeto ti e prazno i ne se useshtash kak produljavash da se izlagash.. da ne govoria che sigurno imash dva prusta chelo za koeto izdavat postovete ti tuka... samo edin put shte te predupredia.. meri si prikazkite!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zi



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 9:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ам тука хедъра става още по голям което май го споменах в
http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=2484 - недоглеждане

всъщност ми харесва частта където има текст /с едно питане - нужно ли е лявата част да е малко по широка от дясната/ оттам надолу и нагоре ... ???

хич не мога да ги възприема хоризонтални с вертикални градиенти ... и по този начин във всичките ъгли е ...

===============================================
:) GDGB :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i cwiat mu lipswa, struwa mi se... i starato kato che poweche mi hareswashe kato izkluchim sinite lenti koito ograzdaha otstrani i ot dolu...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tai ...
ostavqme nastrana che designa koito si postnal e palna glupost za men ...
che vaobshte s toq tip designi veche moje za men da se pokazva samo lipsa na idei i kopirane ...
shte ti napisha kratko i qsno.

NA BELEJKI KAM MODERATORI - PRAVA NE SE DAVAT

dali v web design sa po-slabi neshtata ot tvoite tva shte go reshat LICHNO moderatorite ... az pak konkretno ne sam kato BAD koito e dosta dobur i predvid che vidqh belejkata moga da ti kaja ot sega - LICHNO shte moga da ti pokaja kolko si zle s WEB DESIGN.

I poneje sam oshte po kriv ... zashtoto lichno zaradi tebe stanah ... sabudihama ma kolegite rano rano dneska v 2.20 sledobed ... ne sam pil kafe oshte ... moita q nqma i mi lipsvat utrishnite kalanetiki ... edvam gledam ... lapnal sam nekvi gadni tsigari shtoto moita svarshiha ... imam zapek ... ne sam se podmil oshte ... gaden mi e daha chak se zadushavam sam ...
i za da procheta tuka havata kakva e !!!!?

nema da ima web. << tva e tochka
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ok
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i si mahni ot signaturata link-a kam drug forum
ako moje v nai-kratki srokove eventualno vednaga
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i towa e gotowo - o6te ne6to - samo kaji i go praq - frenska lubow, kwot poiska6!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bobolin написа:
i towa e gotowo - o6te ne6to - samo kaji i go praq - frenska lubow, kwot poiska6!


mi v toq duh skoro na freecolors samo she sa podvizavash ... kadeto e palno sas smisul za sega ...
sa nai-veroqtno shte chuq kolko sme izpadnali veche i shte si vlizame samo nie tuka i bla bla ... ok znam q taq fantasy story ...
za koito ima smisul - vliza ... mnogo hora gi e qd che e tai ...

turn the page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми харесва разделеният на две header и дебелите рамки, градиентът им също идва множко! Иначе not so bad:-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Naprotiw - foruma wi e nomer edno za men. Li4nite drazgi sa sywsem drugo ne6to. Shapka swalqm na horata koito sa go naprawili i poddyrjat.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov