Graphilla.com :: Преглед на тема - Implant ме нерви!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Implant ме нерви!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 1:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nerwi6 se Implante ne6to nerwi6 se ... dwa poredni postinga ...
Sybujdam 4uwstwa w tebe az - tui e wajnoto ;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Brei kyw topic si mu slojil - tui "Implant me nervi" kak uspq da si go izmisli6 sam ;-) Az nqmam spomen da bqh slagal topic ...
Ubawo - premesti mi postinga ot temata w predstawqne tuka- ami wzemi premesti i twoite tuka de - det wadi6 ot konteksta razni ne6ta - ili wika6 w mene noja w mene hlqba.
Be ne znam 6to ama we4e stawa sme6no. Ti 6a wzeme da izeze6 pi4 nai-nakraq. Ama kakyw topic si si izmislil sam - ei za tui ta priznah - sam si mesti6 temite i sam si misli6 topicite. Razbiral si i ot administraciq na phpBB-to qwno - iznenadwa6 me. Evala Implante, ewala ...

P.S Ne sa kahari ama uwajenieto mi kym teb we4e mi e kolkoto kym Lubo Penew na ewropeiskoto w Spain ... ne 4e ti dreme ama ma stoplq kat znam 4e go znae6 ;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 1:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз преместих поста ти тук, защото именно тук му е мястото. Оплакванията са за този форум, не във форум "Представяне", а аз обичам да е подредено :)
Скоро, живот и здраве, ще има възможност за ignore на мнения на потребители, дано поне тогава успявате да се контролирате, като просто не четете постовете на хора, които ви дразнят. Макар че стремежът към конфронтация и заяждане си е вродено в някои хора (за което не мога да ги обвинявам, разбира се)...
Graphilla цели най-вече да събира добри професионалисти, а не добри и учтиви граждани, така че все пак има някакъв толеранс. Не можеш да задължиш добрия професионалист да е мил и внимателен, достатъчно се радваш, че ти е помогнал, независимо от грубия език. А ако не ти помага - просто не го четеш... Бтв не говоря за конкретен случай, а за цялата идея на форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

E Morgoth - за това говоря аз - нека те резнат ама да ти обяснят човешки. Може ли да се сърдя сега - не. Обяснил си ми нормално нещата и аз уважавам изложеното от теб. Жалко че не всички подхождат така. Пък нали виждаш - ранима душа съм. :-)

Хайде лека вечер и още веднъж благодарности. (Без ирония - казвам го сериозно).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

u glupcite ezikat izprevarva misalta...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bobolin написа:
Обяснил си ми нормално нещата и аз уважавам изложеното от теб. Жалко че не всички подхождат така.

Ама не разбираш ли, неестествено е всички хора по света да похождат по един и същи начин, тогава всички щяха да са еднакви и да са ти ти приятели :)
Просто точно в този форум акцентът е другаде... и именно за това е дяволски трудно да се държи това шарено място цяло и да не се самоизяде, но това е друга тема ;)
Трябва да се запиташ с каква цел си дошъл в ГРПХЛЛА, дали търсиш точни колеги, с които да размениш приятелски лаф, или просто професионално мнение, без значение в каква форма е облечено...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Estestweno 4e sym do6yl za profesionalni komentari. No kogato w tqh se prokradne li4no otno6enie ...

Ina4e obi4am cqlata graphilla. Ama Implanta ne go obi4am. Ei tyi ne6to ma 4owyrka - ne mi areswa toz lewent i tui e. I toi mai ne ma areswa. Towa e dobre. Utre 6a si donesa knijkata s kitaiskite pogoworki da mu otwry6tam i az s takwiz mydrosti kat negowite po-gore. Edin wid malko intelekt da wleq ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Prez mladinite si bqh iztworil ne6ti4ko. Sega se se6tam 4e to otrazqwa ot4asti wyjdeleniqta mi kym Impanta. Zatui:

moderirano. za igra si ima detski ploshadki.

P.S. Samo Implanta da natiska tuk. Drugite - NE!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bobolin написа:
Ama Implanta ne go obi4am. Ei tyi ne6to ma 4owyrka - ne mi areswa toz lewent i tui e.

i ti mi govorish za lichno otnoshenie..ne chustvash li che stavash vse po-smeshen...

Bobolin написа:
Edin wid malko intelekt da wleq ...

ne razdavai (vlivai) tui deto ne pritejavash...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bobolin написа:
Prez mladinite si bqh iztworil ne6ti4ko. Sega se se6tam 4e to otrazqwa ot4asti wyjdeleniqta mi kym Impanta. Zatui:


moderirano

P.S. Samo Implanta da natiska tuk. Drugite - NE!!!


dea mama mu i az clic-nah :(
pusto liubopitstvo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pich, ya se stegni malko i ne se druzh kat' oshtipana guspoitsa. Toya ne mi swalya shapka -- onya ne me uwazhawa -- A PUK TOYA ME UBIZHDAAAA DRUGARKO IVANOVA! Pffffffffffffffffffffffffff. Ako ne sa ti dostatuchno zhelezni topkite, ne postway tuka. Garantiram ti, che ako az primerno postna nyakakuw bokluk, shte me razkusat na parcheta druzhno wsichki, i nyama da e osobeno nezhno i wnimatelno. Prosto si sedni na guza i naprawi neshto, koeto da gowori ot twoe ime a ne ti ot negowo (t.e. da nyama nuzhda da obyasnyawash "Ama az taka si go wizhdam, ot moya gledna tochka si e dobre, etc.")

Implant e dostignal niwo, ot koeto mozhe da se proiznasya kakto si iska za neshto, koeto wliza w kruga na negowite professionalni interesi. Mozhe da e grubo, mozhe i toy da si ima prichini towa da e taka -- ne znam. Prosto maikata mu e po-malko hlenchene i poweche bachkane,

Drone
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bobolin написа:
Prez mladinite si bqh iztworil ne6ti4ko. Sega se se6tam 4e to otrazqwa ot4asti wyjdeleniqta mi kym Impanta. Zatui:

moderirano

P.S. Samo Implanta da natiska tuk. Drugite - NE!!!


samo da ti kaza che pochwash da minawash w kategoriata na typite detski nomera. i specialno za sluchaia da ti beshe minalo na um, che ot chisto lubopitstwo mnogo hora she kliknat tuka?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bobolin, az dokolkoto si spomnqm imashe tam edna tema za
http://www.kostaatanasov.com
sigurno na neq se dylji tova otnoshenie, nqmash osnovanie da se zasqgash
Върнете се в началото
skynet



Регистриран на: 01 Апр 2003
Мнения: 354

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e nqmah predvid da sam gost :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2003 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Skynet, az towa se opitwam da mu go namekna na Bobolin ot dosta wreme, obache toy se prawi na talpa. Dori i wuw nowiya redesign deto go e pokazal se wizhdat edin kup elementi ot sushtoto neshto. Cudya mu se na akula na toya chowek -- zadignal ideyata na Implanta, ulepiha go, i sega edno che se surdi za losho otnoshenie, i wtoro se opitwa da si go "wurne", razbirash li, da pokazhe, che Implanta i toy ne e stoka....

Eeeeeeeeeeehhhh, detska mu rabotaaaaaaaaa! Zashto se durzhish tolkoz elementarno be pich, i posle se surdish, che ne te zimat naseriozno. Zemi se wuw rutse i sedni da bachkash, drugoto shte se oprawi ot samosebe si.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2003 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drone написа:
...Implant e dostignal niwo, ot koeto mozhe da se proiznasya kakto si iska za neshto, koeto wliza w kruga na negowite professionalni interesi.....



Breh Implante da ti se ne nada 4ovek ga dostigna tia visoti leleini
:oPP

P.S> Ne sa vpryagai nishto li4no, ma mii trudno da ustoya, znaish ma imam si vle4enie kum teb :oPPP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov