Graphilla.com :: Преглед на тема - Програма за възвръщане на изтрити снимки
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Програма за възвръщане на изтрити снимки

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 24, 2012 11:45 am    Заглавие: Програма за възвръщане на изтрити снимки Отговорете с цитат

Приятелката ми си изтри без да иска снимки от картата, та сега се мъчим да върнем снимките. Пробвахме с CardRecovery, всичко ок до момента, в който се опитваме да извадим снимките и трябва да купим програмата, не че не се опитах да я купя, евтина е, но не става, имам проблем някакъв.

Някой знае ли програма, с която може да се върнат снимките или кракната горната? Например версия 6 или по-ниска, която да може да чете от Canon 450D...

Не ми се е случвало да си трия снимките, грам не съм и запознат с тези програми.

Благодаря предварително,
Кала
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Вто Яну 24, 2012 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bad Copy pro
... и одобавяш в гуглата думичката portable.
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov