Graphilla.com :: Преглед на тема - Да ви се представя - "Wnknown"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Да ви се представя - "Wnknown"

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Unknown



Регистриран на: 06 Авг 2003
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2003 4:37 pm    Заглавие: Да ви се представя - "Wnknown" Отговорете с цитат

Здравейте,
истински се зарадвах, когато разбрах за съществуването на този сайт, като възможност да се водят професионални дискусии между хора, които си помагат и споделят уменията и опита си, без глупости и празни приказки... Още по-приятно бях изненадан и от начина, по който се допускат нови желаещи да учавстват във форумите. Ето, че и на мен ми предстои да извървя стъпките, които ще ме доведат до вас.
Във форумите ще се включвам с прозвището "Unknown" - просто с него учавствам и в клубовете на dir.bg. Ако някой иска да се обръща с някакво име към мен, ще му оставя псевдонима си - Боби (Boby).
И така за себе си мога да кажа, че обичам компютърната графика във всичките и форми: растерна, векторна, 2D, 3D, видеообработка и т.н.
За двумерната графика мога да кажа, че не съм художник и затова предпочитанията ми са предимно в областта на обработката на готови изображения (било снимки или растеризирани векторни оригинали) и създаването на ефектни, фотореалистични монтажи. Не е така с 3D графиката. Там обичам да "създавам" нещата изцяло мои - от самото начало, до самия край. Предпочитанията ми са към продукти, с които се създават цели завършени сцени от обекти. Например генерирането на виртуални светове, заснемането на видеоклипове в тях или създаването на VRML - файлове за последващ виртуален полет над местността... Освен чисто творческите ми занимания, обичам да работя и над някои алгоритмични решения, които могат да бъдат приложени върху изображения. Например ефективна защита на графични продукти от открадване (присвояване на авторските права), компресиране на графичните файлове от порядъка на 5-пъти без загуба на качеството и др.
Примерите, които съм ви приготвил ще ви ги покажа, след като разбера как да ги прикача. Ако можете помогнете ми!!!
Междувременно можете да ме попитате още нещо, което ви интересува...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2003 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mislq 4e edno URL 6te ti swar6i mnogo dobra rabota
userite tuk obojawat da gledat takiwa ne6ta(avtorski, na sait - toest kompilirani gotovi kato edno malko portofilo)
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2003 7:03 pm    Заглавие: Re: Да ви се представя - "Wnknown" Отговорете с цитат

Unknown написа:
Примерите, които съм ви приготвил ще ви ги покажа, след като разбера как да ги прикача. Ако можете помогнете ми!!!
Междувременно можете да ме попитате още нещо, което ви интересува...


mi...malko skapana e situaciata 6toto ima mnogo free-ta ama sa newidimi za useri otwam BG
trqbwa da pogowori6 s nqkoi admini(ako ne poznawa6 obadi mi se)
za da ti kajat kude moje6 da slaga6 i da se wijda otwsqkade
problemite sa dwa
parwiat e 4e ako ti dadat host moje da ima problem ot gledna to4ka na awtorskite prawa no tai kato stawa dum aza twoi si raboti ne bi trqbwalo da ima problem po taq to4ka
wtorata pri4ina e mnogo po seriozn - masowoto teglene na filmite tei 6te generira trafik koito 4esto e nelicepriaten
daje ako ne se luja dori fortunecity.com smaliha poradi tazi pri4ina free space-a koito dawat ot 200 na 20 mb
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2003 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

free-host.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bobolin



Регистриран на: 16 Юни 2003
Мнения: 64
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пет Авг 08, 2003 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,
ако ти трябва място за хостинг няма проблем да ти дам някакво дисково пространство с ftp достъп за upload на файловите ти.
Вижда се отвсякъде - както от BG така и от вън.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Unknown



Регистриран на: 06 Авг 2003
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Съб Авг 09, 2003 1:33 pm    Заглавие: Благодаря на всички, които се включиха до тук... Отговорете с цитат

... в момента съм в преговорни отношения за предоставяне на пространство, в което да кача нещата, които ще ви покажа. За съжаление не съм постоянно в мрежата и развитие евентуално ще има в понеделник (11.08.2003), за което се извинявам на всички!

Между другото, интересно ми е дали има някакви условия (черно на бяло), регламентиращи критериите за допускане до участие в определени дискусии и въобще кой преценява, до кои форуми точно да бъде допуснат даден кандидат? Например аз желая, да учавствам навсякъде, където е засегната компютърната графика и 3D моделирането.
Моля за повече яснота по тези въпроси!?!
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Draken-Korin



Регистриран на: 08 Юли 2003
Мнения: 107
Местожителство: Varna/Novi pazar

МнениеПуснато на: Съб Авг 09, 2003 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ZDravei... naistina zvu4i interesno tva deto go kazvash...nadqvam se da e taka...:)))) ...az si ka4vam rabotite na hit.bg...I nemam problemi..
Nemam turpenie da vidq kakvo umeesh.:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Съб Авг 09, 2003 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da si poglezhdal sluchaino kum purwata tema na Forum "Predstawyane"?

http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=163
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tva_sam_az



Регистриран на: 20 Апр 2003
Мнения: 75
Местожителство: krumovo

МнениеПуснато на: Чет Авг 14, 2003 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi da nishto tvoe ne se vidq :(
_________________
Ako ne ti puka kade si ne si se zagubil :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov