Graphilla.com :: Преглед на тема - Ceni pe4at ofset
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ceni pe4at ofset

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пет Сеп 12, 2003 4:05 am    Заглавие: Ceni pe4at ofset Отговорете с цитат

triabvat mi malki tiraji na razni neshtica

interesuvam se ot ceni na flashash-filmi

i kakvi sa minimalnite tiraji na koito moje da se pe4ata na ofset v BG to v momenta

tai kato shte triabva da plashtam i poshta se seshtate 4e tirajite niama da sa 4ak ot4aivashto malki

no vse pak

kato baza da kajeme knishka na xartia nai ne profesionalno shte se iskaja tip Spisanie PIF ili Play Boy ili kakto tam si gi znaete gramaji luskavina i pro4ia ...........

ako mi garantirate dobro ka4estvo na izobrajeniata predpo4itam MATOVA xartia sreden lux neshto

okolo 20 lista A4 ili po to4no Zgunato A3 s telbodove ili tam kakto vi e po lesno da stane po sredata pe4atano ot dvete strani kartinki s malko text

korica 240 grama kato nai bazov primer predpo4itam MAT no samo ako e ka4estven pe4ata vijdax tuka edni papki s mnogo gotina xartia mat neshto ala poliata s vosak ili s sloi patov poleitilen otgore ne znam ne sam profesionalist v oblasta za tva ne se smeite mnogo

Obiasnete mi ako e nujno ne jelaia da vlizam v texni4eski podorobnosti a Jelaia da si napravia raz4et na razxodite koito shte moga da otdelia za taia mi deinost

sega cenite za filmite gi iskam zashtoto tia neshta predpolagat preizdanie demek ako parvona4alno pe4atam tiraj 200 ili 500 sled vreme moje da dobavia ili izvadia dadeni stranici i da pusna pak tiraj niakakuv

ako ne vi se otgovaria v foruma eto mail za vruska webmaster@digitiles.com ICQ: 40745535
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Сеп 12, 2003 9:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Na4i purvo ... tehnologi4no za Mat-a...nai-dobri rezultati se polu4avat ot 150gr, nagore...pod toz gramaj yako popiva... sya variantite za vadene na filmite mnogo...ili da se napravyat na kombiniran montaj ili pootdelno i da se montirat ru4no.... tva puk zavisi ot tva na kva lineatura she se pe4ata...li4no az jula na 200lpi tuk v Dunav press i podobni svoevolia ot tyahna strana - ru4ni montaji pri taa lineatura - im izyadoha glavata nevednuj... ma ot druga strana dori i edno A4 da podmenish samo treva celia komplekt 50x70 v koito u4astva tva A4 da se preexponira nanovo
ma nai-obshto kazano pone tuk komplekt filmi 50x70 izlizashe mai 55-60 lv bez DDS
Kolkoto do tova 4e koricata ti stoi kato polyata s vosuk - laminat e, pak variacii mat ili glanc.... i toi e bradva :o(
Ako ne ti e super speshno she poiskam oferta ot Dunav Pres za tva ti izdelie nai-malkoto she vidim kvo mogat da predlojat te....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
IBogdanov



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 67
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Сеп 14, 2003 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hi :))
moga da te orientiram grubo ....
v momenta pravim ne6to podobno - 170 gr. mat s nadpe4atel lak 24 str. +4 kori - 4+4 cvjata /ofset 175 lpi na alkoholni ma6ini/

grubo smetnato bez predpe4ata za 2000 br. - okolo 2000 lw. s filmite
filmite sa pusnati 50x35 i se montirat posle do 50x70
taka e naj-tunkana ....
a za playboia zabravi - toj se pe4ati na rolni ma6ini ..........
ako ne se luja, v nemskata pe4atnica ( 24 4asa, trud )
ako ima6 drugi pitanja - icq: 9749081
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov