Graphilla.com :: Преглед на тема - EPIC ARENA game project + Video
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

EPIC ARENA game project + Video
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2012 6:57 pm    Заглавие: EPIC ARENA game project + Video Отговорете с цитат

Здравейте хора,


Отдавна не бях пускал нищо тук, но явно сега момента е такъв за да представя едно проектче, което направихме с няколко човека преди време. Проекта се казва EPIC ARENA и е прототип демо, което беше направено за 3 седмици. ЕДНА, в която успях да оформя концепцията и арта за прототипа и още ДВЕ за това което е в момента. Прототипа е правен в Unity Engine, а идеята на играта е да бъде Online Multyplayer Аrena с различни модове и типове арени. Разбирасе имам high concept document, с детайли около проекта, но не мисля че е необходимо да го представям в момента.

Един кратък обзор с малко картинки и видео:

MAD FIGHTERS! MAD SKILLZ! MAD NESS!
What happens when a civilization is too far advanced to have discovered cable TV...
On an awfully boring Saturday night, the aliens from the advanced civilization of the Powsmack system are wondering what to do. At the time, bursting open the kegs of Galactic moonshine, aged since the Big Bang seemed like a good idea… Several star cycles later, when the hangover starts to fade, the surviving Powsmackians find out that their pet Space Worms have escaped and now the whole of the space-time continuum looks like a wormhole Swiss cheese. But, hey, every cloud has a silver lining. Venturing through one of the space tunnels, the aliens stumble across a small planet called Earth, and finally discover another sentient species!
Sentient? Ahem, hold on a sec… Well, at least those earthling must be friendly and spiritually evolved. Look at them, waving those crude iron appliances in a heartfelt “welcome” greeting… Bang! Ouch! Yikes! … Alright, alright, just forget about that… But still, at least those “humans” are funny. Maybe…
Eureka! The aliens gather the most amusing human specimens (all stories about shoving probes in unseemly places are greatly exaggerated!) and leave the earthlings to their devices. The concept of “Epic Arena” is born and the Powsmackians will never go bored again!
On specially constructed arenas across the system the human specimens will engage in what they do best – bashing each other’s heads in. There’ll be Action! There’ll be Entertainment! There’ll be a Clash of Titans! This is “EPIC ARENA”!

By Peter Petrov




















EPIC ARENA VIDEO






|
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'


Последната промяна е направена от Soul)S(urvivor на Нед Фев 12, 2012 9:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2012 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аайхахахахаха, яко :)
кога ще може да го играем :)
_________________
брадато българче. с пушка. автоматична.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wi-flip-ff



Регистриран на: 03 Апр 2005
Мнения: 680

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2012 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

сугеее Миро-сан :)
_________________
http://pulnej.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ScriptKiddy



Регистриран на: 08 Ное 2004
Мнения: 297
Местожителство: London, UK

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2012 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво Мирков, евала за презентацията:) И нашето ще гледаме да го пуснем скоро. Бтв сложи малко голми скрееншоти да се види детайл, че на това видео не се виждат голяма част от нещата, а демото изглежда още по - невероятно на голямо.
_________________
http://www.ea.com/
http://www.punchev.com
http://getmyui.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
niko_stoyanov



Регистриран на: 11 Ное 2009
Мнения: 88

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2012 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво Миро, жестоко се е получило! Направо го пускайте на пазара ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2012 7:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ОООооо игричката цепи като заявка... :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
чук и гег



Регистриран на: 02 Авг 2006
Мнения: 386

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2012 9:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз ше бъдем тоя с потурите демото мно яко успех
_________________
■ ■
■ ■
■ ■
■ ■
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2012 11:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това което ме впечатли:
- за 3 седмици сте направили играемо демо, барабар с герой, ниво, анимации, текстури и ефекти, сравнително добър design document. Евала!
- дизайна на нивото, и визията му.

Това което не ме впечатли:
- Brown and bloom в cartoon игра.
- Героите са доста постни, липсва им характер. Като базова идея са добре , но им трябва още доста разработка откъм концепция и визия.
- 2 атаки в multi melee игра?
- Като игра изглежда сравнително безинтересна

Поздравления за ентусиазма и свършената работа, но още 2-3 седмици преди да го показвате нямаше да са излишни. In b4 ме храните.

и успех с проекта!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодарско хора!

mort1eg написа:
Това което ме впечатли:
- за 3 седмици сте направили играемо демо, барабар с герой, ниво, анимации, текстури и ефекти, сравнително добър design document. Евала!
- дизайна на нивото, и визията му.

Това което не ме впечатли:
- Brown and bloom в cartoon игра.
- Героите са доста постни, липсва им характер. Като базова идея са добре , но им трябва още доста разработка откъм концепция и визия.
- 2 атаки в multi melee игра?
- Като игра изглежда сравнително безинтересна

Поздравления за ентусиазма и свършената работа, но още 2-3 седмици преди да го показвате нямаше да са излишни. In b4 ме храните.


Човек, това е прототип! Нормално е много неща да ги няма или да не работят правилно. Не се и съмнявам че след още 2 месеца ще имаме финално ниво със всичко налице. Тоест тези неща които не са те впечатлили са излишни в случая, но и мерси че изказа кое не е наред според теб. Взето е впредвид.
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ScriptKiddy



Регистриран на: 08 Ное 2004
Мнения: 297
Местожителство: London, UK

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 1:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mort1eg написа:
Това което ме впечатли:
- за 3 седмици сте направили играемо демо, барабар с герой, ниво, анимации, текстури и ефекти, сравнително добър design document. Евала!
- дизайна на нивото, и визията му.

Това което не ме впечатли:
- Brown and bloom в cartoon игра.
- Героите са доста постни, липсва им характер. Като базова идея са добре , но им трябва още доста разработка откъм концепция и визия.
- 2 атаки в multi melee игра?
- Като игра изглежда сравнително безинтересна

Поздравления за ентусиазма и свършената работа, но още 2-3 седмици преди да го показвате нямаше да са излишни. In b4 ме храните.

и успех с проекта!




Хммммммммм незнам как да го кажа по по-възпитан начин, но за мен самият факт, че някой е направил цяло работещо демо (аз друго такова незнам), като личен проект и е изпипано до такава степен - заслужава само респект. А и немога да разбера, как определи играта за безинтересна от няколко минутно клипче:) Бтв ако имаш по-добър пример, които да си правил лично ти, с радост бих го видял, че сега ми седи малко като изсмукана от пръстите тази критика:)
_________________
http://www.ea.com/
http://www.punchev.com
http://getmyui.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 1:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ScriptKiddy написа:

Хммммммммм незнам как да го кажа по по-възпитан начин, но за мен самият факт, че някой е направил цяло работещо демо (аз друго такова незнам), като личен проект и е изпипано до такава степен - заслужава само респект.


Цитат:
- за 3 седмици сте направили играемо демо, барабар с герой, ниво, анимации, текстури и ефекти, сравнително добър design document. Евала!


някой не чете.

Цитат:
как определи играта за безинтересна от няколко минутно клипче:)


определих играта като безинтересна засега, понеже основното което ме впечатли беше, че за 3 седмици са направили работещо, играемо демо. Имам чувството че се повтарям. Според мен могат доста повече да разработят концепцията, момчетата са кадърни и с опит в бранша. Просто ми се стори че е твърде рано за показване и суперлативи. Това не значи, че няма да следя с интерес развитието на проекта.

От доста време ми се струва, че в Графила само се тупаме по раменете и си викаме браво. Поне отначало, не беше това идеята на форума, ами даването на, къде уместна, къде не до там, критика. Аман.

3/10, че ме накара да пиша фермани.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 8:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ScriptKiddy написа:
Бтв ако имаш по-добър пример, които да си правил лично ти, с радост бих го видял, че сега ми седи малко като изсмукана от пръстите тази критика:)


Аз понеже не съм възпитаван:
Що? Равнис по mortleg ли предлагаш? Т.е. ако направят нещо по-добро от него ще е най-яката игра? Айде по-сериозно...

Не видях в поста му друго, освен добронамерена критика, с цел да помогне. Коментира се това, което се вижда, а не което евентуално някога ще бъде, т.е. аз "излишни" неща не видях (за това и ако искаш адмирации се показва завършено нещо, но това е друга тема).

Иначе наистина много браво, че сте се хванали и сте избутали до демо.Знам, че са нужни усилия и воля, чакам с интерес цялата игра и аз.
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Изкефих се!
Викинг с poison damage дядова усуканица пърцуца?? Интересно! :)
Също много ми харесва как е представен health - а.
Успех!
_________________
www.skachkov.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

готино! Желая успех на цялата тайфа с начинанието!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Dragon_Phoenix



Регистриран на: 19 Яну 2006
Мнения: 452

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много освежаващо ми дойде това, за начало на седмицата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво бе, изруди! :) Страхотна работа сте свършили, зарибен съм :)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
thyn



Регистриран на: 25 Апр 2003
Мнения: 420

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

повече такива неща трябва да се правят, респект !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
shmud



Регистриран на: 19 Юли 2005
Мнения: 288
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Екстра е м'чета!

Най -добрата игра която е излизала или ще излезе от това студио.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ScriptKiddy



Регистриран на: 08 Ное 2004
Мнения: 297
Местожителство: London, UK

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
ScriptKiddy написа:
Бтв ако имаш по-добър пример, които да си правил лично ти, с радост бих го видял, че сега ми седи малко като изсмукана от пръстите тази критика:)


Аз понеже не съм възпитаван:
Що? Равнис по mortleg ли предлагаш? Т.е. ако направят нещо по-добро от него ще е най-яката игра? Айде по-сериозно...

Не видях в поста му друго, освен добронамерена критика, с цел да помогне. Коментира се това, което се вижда, а не което евентуално някога ще бъде, т.е. аз "излишни" неща не видях (за това и ако искаш адмирации се показва завършено нещо, но това е друга тема).

Иначе наистина много браво, че сте се хванали и сте избутали до демо.Знам, че са нужни усилия и воля, чакам с интерес цялата игра и аз.


Нещо не те разбрах приятелю:)

БТВ и самоцелната критика е толкова лоша, колкото постоянното хвалене. Аз съм бил рамо до рамо с момчетата - докато правиха демото и знам много добре, за какво усилие става на вапрос. И за мен когато даваш критика - това означава че имаш самочувствието на по-добър за да си позволиш подобно своеволие. Затова понеже не познавам творчеството на младежа го попитах дали има добър пример за свое демо. Ако има веднага млъквам и си взимам бележка, ако не за мен тези думи са голословни:)

Поздрави.
_________________
http://www.ea.com/
http://www.punchev.com
http://getmyui.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ScriptKiddy



Регистриран на: 08 Ное 2004
Мнения: 297
Местожителство: London, UK

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

shmud написа:
Екстра е м'чета!

Най -добрата игра която е излизала или ще излезе от това студио.


Шмуде:)
хахахаха и нащо демо ще го представиме, имай търпение. Демек двете най-добри игри:)
_________________
http://www.ea.com/
http://www.punchev.com
http://getmyui.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov