Graphilla.com :: Преглед на тема - Йордан Георгиев - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Йордан Георгиев - Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jedybg



Регистриран на: 08 Мар 2012
Мнения: 3
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2012 12:56 pm    Заглавие: Йордан Георгиев - Представяне Отговорете с цитат

Здрасти хора,

Аз съм Данчо и съм алкохолик :Д

Занимавам се с програмиране и гейм дизайн. Самоук съм, работя с енджин наречен Unity3d. Университетсвам в момента, завършил съм ТУЕС, поразбирам по малко от 3d и 2d графика, рисуване и драскане ( което при мен си горе долу рисуване ). Бачкам върху една игричка наречена Land of Strife.

Тук таме разцъквам някакви работи на фотошоп, но там да направя нещо прилично ми отнема много време. ( не че съм правил и много неща - главно разни интерфейси съм мъчил )

Тук съм за да се запозная с по-артистични хора от мен, евентуално да ми дадат някой съвет за това-онова, естествено безбожно нагло да си рекламирам играта ( отвратителен човек! ) и ако мога да помагам с нещо от което разбирам.

[/u]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2012 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако прочетеш правилата на форума ще разбереш, че тука не е сайт за запознанства....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2012 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрастие Данчо... аз съм Чичо Митко и съм бивш алкохолик.. драго ми е да се запознаем:D
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2012 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Данчо! Аз съм Цецо и не съм алкохолик, но много обичам да пия. Мечтата ми един ден е да се занимавам с това професионално, като вас. Тук съм за да се запознач с по-напреднали от мен в този занаят и да получа съвет върху какво да наблягам. Мисля първо да се специализирам върху бира и водка, и след като съм си изградил някаква база да премина към други tool-ове. Според вас това добра идея ли е, или няма смисъл от подобна специализация?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Edi83



Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 134
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 12:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Данчо.И аз като бивш алкохолик,мога да споделя ,че 2003 година лятото изпих между 60 и 70 текили в Текила бара на Созопол за една вечер.Следващата седмица се върнах в Люлин и опитах да подобря рекорда в дискотека Торнадо.Почти успях,спомням си,че си свалих шапката и я сложих на главата на първия таксиметров шофьор,който видях отвън,като по този начин го назначих за мой личен шофьор.След това бях в някакви ливади,после в локви,пак имаше ливади и не знам кво стана след това.Оттогава почти не пия.Горното едва ли ще ви е от полза,но имах нужда да го споделя с някой.
_________________
kirilstanoev.eu
Facebook.com/KirilStanoevPhotography
behance.net/kirilstanoev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
jedybg



Регистриран на: 08 Мар 2012
Мнения: 3
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 2:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:
ако прочетеш правилата на форума ще разбереш, че тука не е сайт за запознанства....


Извинявам се, приех твърде директно името на раздела.

Прикачвам тук, някои от по-човешки изглеждащите ми "творби". Слаби са, но като имам време отделям от тук от там за фотошоп.





Опитвал съм да правя разни неща с фотошоп, не се справям добре със вкарването в еднакъв стил, но се уча.

ПС: Радвам се че попадам в такава сродна атмосфера ^^
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига празни приказки. Бивши алкохолици няма! :)))
Относно представянето виждам само хиксчета, но може да е от алкохола... :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето ги нещата ти, някои линкове не могат да се ембедват директно.
Цитат:





_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

jedybg написа:







Преди да постнете нещо натискайте бутона 'преглед'.
Пускат се само директни линкове. Понякога това което мислите за директен линк не е директен линк. Дабъл чек!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 12:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

отдавна не се бях смял така :)
добре че не заключих темата, както беше първоначалният ми вътрешен порив ....
кире - силно съм впечатлен от подвизите ти ;)
_________________
... gief more epix ...


Последната промяна е направена от maceman на Пет Мар 09, 2012 12:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
jedybg



Регистриран на: 08 Мар 2012
Мнения: 3
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2012 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дабъл чеквам. Ликовете ги виждам. В поста на cutepoison виждам Х-ове, а в поста на velinov виждам 2 от 3. ( От гугъл хром виждам само 2 от 3 във поста на velinov, нищо друго )

Ето последния линк :



ПС : Проверих нещата, тези очевидно са достатъчно големи freak-ове на тема "да не изпуснем някой view", че са направили всичките си директни линкове да са препратки към тяхната embed-ната страница. Съответно ( понеже съм влизал ) - firefox е кеширал картинките и ми ги е показал, но само на мен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov