Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне на един странен младеж
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне на един странен младеж

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
webstil



Регистриран на: 24 Фев 2012
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Пет Фев 24, 2012 7:29 pm    Заглавие: Представяне на един странен младеж Отговорете с цитат

Студент по право съм.На 20 години,водя собствен блог,а в свободното си време и за някой лев в повече изработвам уеб сайтове ,и се мъча да се правя на уеб дизайнер.Случайно попаднах във форума понеже имах въпрос относно едно лого към опитните дизайнери,но май не мога да отварям теми никъде :D

Ето последните ми два сайта:
http://sport67.com
http://sizi.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
webstil



Регистриран на: 24 Фев 2012
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 1:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

две логота,май,за критика : )

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 3:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗабравИ, че Revue съществува!
Научи елементарните неща - като това, че СЛЕД точка или запетая се оставя интервал!
Наблягай на правото!
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
webstil



Регистриран на: 24 Фев 2012
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много градивна критика : ) За пунктуация няма смисъл да говорим,ще си оставям интервал,където реша : )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еднакво глупаво е адвокат или уеб дизайнер да пише неграмотно. Съветът на Сами може да е най-доброто, което ще научиш тук, стига да си достатъчно умен, да го приемеш.
_________________
Too much trabaho!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
webstil



Регистриран на: 24 Фев 2012
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Очаквах да се заяждате,но с това че съм неграмотен трудно ще ме засегнете,защото определено не съм...съвети приемам попринцип,но за грамотността ми по форумите..айде без..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 8:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

webstil написа:
Очаквах да се заяждате,но с това че съм неграмотен трудно ще ме засегнете,защото определено не съм...съвети приемам попринцип,но за грамотността ми по форумите..айде без..


Гледам, че и по сайтовете които си правил набираш текста по същия начин. Това вече те прави индианец ползващ компютър. Ето ти книга за нивото: http://www.barnesandnoble.com/w/pc-is-not-a-typewriter-robin-williams/1100841417
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
webstil



Регистриран на: 24 Фев 2012
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 10:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно съм твърде неграмотен за вашия форум..тук май трябва да се пише само на латиница.. http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=16902&start=0

П.П.Все пак исках да науча нови неща от по-опитните дизайнери,но явно няма да се получи...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не всички тук са особено грамотни. Неграмотността винаги дразни, но много от постващите я компенсират с качества, които са от по-голямо значение за форума.

А форумът всъщност се стреми да събере хора с професионален интерес или достатъчно талант в областта на разните визуални изкуства.

Хората, припечелващи "някой лев" със сглобяване на уеб странички, обикновено предизвикват негативни реакции, но това (уви) си е до манталитет, а не е заложено в правилата.

А в правилата, за съжаление, никъде не е упоменато, че критичните коментари трябва да са градивни. Или учтиви...

Ако толкова те интересува мнението на тези критично-неучтиви хора, вслушвай се. Ако пък не, мисля, че няма да е проблем да намериш достатъчно мили хора, които да ти кажат "браво" за "логотата". Те просто са... някъде другаде.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай линк към блога си.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nicky genov



Регистриран на: 08 Окт 2010
Мнения: 58
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2012 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Млад си. Живее ти се. Чул си, че е добре да се изразяваш свободно, но това не означава, че трябва да спреш да чуваш... Научи се да разделяш писмените знаци, за да станат по-разбираеми и лесни за четене. За каква комуникация говорим иначе...

Пишеш блог, а в първите 15 реда има 20 грешки. Не са само интервалите. Трябват ти точно 3-4 дена, за да прочетеш (и осмислиш) която-и-да-е българска граматика, за да поправиш пропуснатото. Повярвай, така ще те харесват повече и мацките. Е, няма да е достатъчно за право, но все пак ще помогне.

Не се обиждай, а помисли върху съветите на хората от форума, защото са отделили някакво време да ти ги дадат.
_________________
www.behance.net/nicky-genov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
webstil



Регистриран на: 24 Фев 2012
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2012 2:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и да сте прави, но не напълно. Да ме изкарате неграмотен само, защото не оставям интервал след знаците? Така съм решил,така съм ги писал. Като пиша ръкописно естествено, че оставям интервал.Напълно е вероятно и да съм допуснал някоя грешка, писах поста набързо, защото само тук можех да пиша, а се регистрирах заради подфорума с предпечата.Също така държа да отбележа, че пред съюза "че" се пише запетая, но пред "това че"-НЕ.Понеже и това ми беше изтъкнато като грешка. Така като сте тръгнали да коригирате, може да поразгледате някои от творбите на литературните ни класици,сигурен съм, че и там ще откриете доста грешки.Най-вероятно и те са неграмотни : )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2012 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За да се спре с остроумното голословие.
Дизайна не става, логата не са лога. Кофти работа с шрифт.
Още много работа!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2012 11:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много се дразня от хора, които не се вслушват в мнението на някой само защото не им харесва. До никъде няма да стигнеш, ако единствено оспорваш критиката и никога не я слушаш и лошото е, че повечето хора по форумите са така. Щом някой ти прави забележка за нещо не е нужно да обръщаш всичко в някакъв спор. Оставянето на интервал след точка и запетая спомага за по-лесно четене, то си е прието без значение дали ти харесва или не и дали ще го ползваш. Проблема ти е, че един ден, като станеш действащ адвокат или юрист ще ти се налага да оформяш документи и това нещо е елементарна грешка, която може да те прецака по някакъв начин. Има много неща, които не правим в тетрадката, но правим на компютъра, не можеш да ги сравняваш.

За това, когато някой те критикува, вместо да спориш се замисли, защо те критикува.

За уеб дизайна трябва още да копаеш :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
webstil



Регистриран на: 24 Фев 2012
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2012 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Критики приемам, за дизайна съм съгласен, но едва ли някой тук ще успее да ме убеди , че съм неграмотен : ) Просто няма как да стане...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2012 11:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не те кара да се чувстваш неграмотен, учи се от грешките и не ги допускай за напред. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov