Graphilla.com :: Преглед на тема - В ГРПХЛЛА сте закостенели!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

В ГРПХЛЛА сте закостенели!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2003 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe simply - vie i v 3Dto imate stol, masa i vodoprovoden kran!! Koito sa naistina neveroqten 3D art...nqmam dumi! Ti kakvo iskash - tuka samo platna 3 na 4 metra da se slagat , risuvani s maslo li? :) Toq forum e pylen s bolni hora ei!!! Predi izvestno vreme nqkoi pita za6to nqmalo hora deti se zanimavat s grafiti, a sega kato se poqviha - bili srednoshkoltzi! :) Ot koga ako ne6to e narisuvano na ryka i e na tetradka ne mojeda da e dobre, 3D dizaineriu? Ili samo na PC trqbva da e, na photoshop, na nad 20 layera i na fantasy tema? Mnooooogo zakostenqlo go davate:)
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
scrape



Регистриран на: 17 Авг 2003
Мнения: 861
Местожителство: graveyard

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2003 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

From Simpli :
Личните бележки са лични.
DA BUDA PRIET??...mnogo se izvinqvam no..tova ne e li forum za hora koito iskat da pokajat kakvo mogat???
_________________
gimme d gal
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2003 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
abe simply - vie i v 3Dto imate stol, masa i vodoprovoden kran!! Koito sa naistina neveroqten 3D art...nqmam dumi! Ti kakvo iskash - tuka samo platna 3 na 4 metra da se slagat , risuvani s maslo li? :) Toq forum e pylen s bolni hora ei!!! Predi izvestno vreme nqkoi pita za6to nqmalo hora deti se zanimavat s grafiti, a sega kato se poqviha - bili srednoshkoltzi! :) Ot koga ako ne6to e narisuvano na ryka i e na tetradka ne mojeda da e dobre, 3D dizaineriu? Ili samo na PC trqbva da e, na photoshop, na nad 20 layera i na fantasy tema? Mnooooogo zakostenqlo go davate:)


14*08****
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
OPREV



Регистриран на: 07 Юни 2003
Мнения: 438

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2003 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ave hora !!!
Haide pove4e da risuvame,modelirame, ili tam kakvoto i da e !!! ot kolkoto da se pravim na dulboko zasegnati dushevno !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2003 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aide! Uraaaa!
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2003 8:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hiphip oilaripppiii:))))
Върнете се в началото
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2003 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

20 layera? Pfffffffffffffffffffff.... detska rabota! Ako sa pod 52, nachi si srednoshkolets-amatyor. I ako nema neshto po-taka otkum 3D, nachi ne struwaaaaaa! Taka pone mi kazaha Pesho, Micho, Koseto i Vankata kato mi urediha da wlyaza tuka!

Yupiiiiiiiiiiii badzhanatsiiiiiiiiiiiii :-))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 2:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
... vie i v 3Dto ... 3D art ... 3D dizaineriu ...


az nesto ne razbrah ... kakwo obsto ima SIMPLI s 3D foruma?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 12:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jore :) i az tfa se chudia oshte, shto go vkaraha v 3D-to simply nenam :))))
no, simpli se izkaza malko nepodgotven v predstavianeto na scrape..spor niama!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

yep! ... sluchwat se takiwa nesta
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant,
goworime tuka za principi ne za simpli/stoto konkretnia slu4ai nekoi hora mu slagat obst znamenatel i se opitwat da se izkarat deskriminirani/
az nimam spomen siguren sam i ti .edno wreme niakoi da ti obrustal extra wnimanie.i TO NE SLU4aINO.stoto sam kat se napuwas togawa idwat nestata.I w tozi smisal ZA NOX e idealno.towa 4e anonimnosta mu pozwoliawa twa deto edno wreme ne sme prawili toest da mrnkame na daskalite ne prawi nestata po razli4ni.
istinata e prosta.AKO IM OTURWA WE.kwo e twa mrunkane.TUK SE goni KA4ESTWO.samite nie sme besmilostni edin kum drug po otnosenie na ka4estwo.STO DA SE SMILIAWAM NAD drugite.STOTO sa MLADI.HA.
ste citiram MORGOTHA S 4erwenki bukwi:
"Също така не забравяйте, че присъствието ви не е задължително. Т.е. ако не ви харесва - не идвайте, защото най-вероятно този форум не е това, което ви трябва и искате да бъде и хем на вас няма да ви е приятно, хем на нас ще досадите с оплакването си.
Но някак си това "хем ползвам, хем мрънкам и оплювам" малко детско ми се вижда и взе да ми омръзва..."


napulno go podkrepiam w twa mu mnenie.
Върнете се в началото
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тия от цитата на моргота са кафяви бе нуби :)))) е тия са червени :))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimple



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 130
Местожителство: Rousse

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e toi gi vizda "4erwenki" be maceman :P
_________________
Аз съм своя собствен малък идол, независим и недосегаем, колкото абстрактен, толкова и абсурден.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Suglasen sum sus Nubzi tuka. Ako ne si go izstradash sam, ne si go nauchil dobre. Izwinyawaite, che shte go napisha na Angliiski, ama prewedeno na Bulgarski ne zwuchi dobre: "No lesson is learned until it's paid with pain". Taka che, kOpane bez mrunkane i towa e.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бтв аз доколкото си спомням и Drone не беше посрещнат много добре тука, ама извади нерви и избута трудния период :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e za twa goworim
za CENATA S golemi bukwi.AZ sam ia plastal i ste si a plastam cel ziwot.
KOITO NE MU STISKA DA SA OPRAWA
Върнете се в началото
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Maliii Morgoth, to moito predstawyane beshe mutna i kurwawa :-)))) 2/3 ot Foruma mi razkataha familiyata (za koeto az sum si winowen, ama twa sha go razprawyam nyakoy put kato se widime na po bira, zhiwot i zdrawe). Taka ili inache, malko po malko wsichko si idwa na myastoto -- bachkash si, i wsichko se namestwa.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i meni Drone i meni

koit ot det dodi ma onodi ga dodoh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
abe simply - vie i v 3Dto imate stol, masa i vodoprovoden kran!! Koito sa naistina neveroqten 3D art...nqmam dumi! Ti kakvo iskash - tuka samo platna 3 na 4 metra da se slagat , risuvani s maslo li? :) Toq forum e pylen s bolni hora ei!!! Predi izvestno vreme nqkoi pita za6to nqmalo hora deti se zanimavat s grafiti, a sega kato se poqviha - bili srednoshkoltzi! :) Ot koga ako ne6to e narisuvano na ryka i e na tetradka ne mojeda da e dobre, 3D dizaineriu? Ili samo na PC trqbva da e, na photoshop, na nad 20 layera i na fantasy tema? Mnooooogo zakostenqlo go davate:)


Глей сиа младеж ... аз бачкам с 3Д от (абе нема да кажа от колко години да не стане пак "мноо си дърт"), ама не съм поискал оторизация в 3Д-секцията на този форум ... да обяснявам ли защо? ... А даже да имах право да поствам там, нямаше да го правя, а щях само да си чета, както правя и сега. Там си има хора, които си изкарват хляба с това, а аз ползвам 3Д предимно за визоализации на мои проекти и по-рядко като помощно средство в процеса на проектиране. Нямам работа в 3D. Рисувал съм и на ръка, даже имам няколко семестъра рисуване, ама и за там не се натискам ... ИЗВЪН ПРОТОКОЛА - продал съм една картина ;-)))))
Фотошоп - аз тва нещо го ползвам само за ретуш и повече от един слой не съм правил от години ;-)))

Абе кво да обяснявам. Някои хора си правят колекция от оторизации във форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2003 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobre, razbrah si greshkata :) izvinqvam se na vsi4ki koito sa se po4uvstvali zasegnati :) ot sega natatyk ot men o4akvaite glavno ljubezna ly4ezarnost i preklon pred ustrema za syvyrshenstvo! Pokorno se izvinqvam otnovo na vsi4ki vyvke4eni v spora :)
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov