Graphilla.com :: Преглед на тема - Препоръчайте рутер, моля!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Препоръчайте рутер, моля!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2012 1:37 am    Заглавие: Препоръчайте рутер, моля! Отговорете с цитат

Привет,
наложи ми се да си разместя малко работното място, и досегашният ми рутер остана в хола, а аз съм през две стени оттам. Следователно сигналът ми /Wi-Fi/ падна драматично - правих някакви опити, но си остана доста променлив. Та рутерът ми е някакъв оборотен от Мегалан /TP-Link xxx/, има няма 20лв. Искам нещо което поддържа b/g/n стандартите и да има силен сигнал - направих си домашното, рових в нета, но все различни мнения и само дето се обърках. Та ако някой има опит и може да ме насочи, ще го черпя бира!

П.С. Wi-Fi картата ми е Linksys, ако има някакво значение.
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2012 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

премести си рутера в коридора, където да хваща, вместо да се пържиш с микровълновата
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2012 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Става сложно с разместването - всичко е подредено, далеч от малкия и т.н. Разпъването на нови кабели е неприятно занимание, особено ако не знаеш къде да ги сложиш. А относно облъчването - то в блока всеки те облъчва с каквото има, с по-мощен рутер или не, все в г*з :)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2012 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кузмич, тези по 20 лева са 5 децибела иначе може да са и 2 :) трябва ти нещо с над 15 децибела мощ за да пробие бункера - разбирай 200+ лева и си готов :)

Скоро си взех Wireless Router LINKSYS E1200 - 14 децибела мощност - става, особенно като го дръпнах по далеч от радиатора :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2012 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето това ми препоръчаха - http://www.dlink.com/DIR-655
Утре ще ми го доставят и ще споделя впечатления.
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov