Graphilla.com :: Преглед на тема - Търся дизайнер за iPhone игра
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся дизайнер за iPhone игра

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
todor_dwzm



Регистриран на: 01 Май 2012
Мнения: 2
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2012 11:24 am    Заглавие: Търся дизайнер за iPhone игра Отговорете с цитат

Здарвейте, търся графичен дизайнер за създаването на 2d игра. Става въпрос за Adult Game,  но тя ще бъде по скоро еротична. Хубаво е човекът да има опит с рисуване на голи тела в анимиран стил. Ще преговаряме но съм готов за около 13 лв на час. Вко проявите желание може да се разберем и за процент от евентуалната печалба от проекта. Благодаря ви. Пишете ми на лични : tpgoranov@gmail.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
N1kk3l



Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 348

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2012 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми влиза в работата, но незнам дали си си направил добре проучването. Apple имат навика да да не допускат софтуер с еротично съдържание в магазина си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
todor_dwzm



Регистриран на: 01 Май 2012
Мнения: 2
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2012 11:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление се оказа че наистина това което съм го намислил няма да бъде допуснато в App Store. Благодаря ви . Темата е за ключ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Темата е за триене още отначало, но не исках да изглежда все едно спирам детския Ви ентусиазъм.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pzgjobs



Регистриран на: 21 Юни 2012
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2012 4:18 pm    Заглавие: Търся уеб дизайнер Отговорете с цитат

Не съм сигурен дали темата е подходяща за този форум, но в останалите нямам права за писане.

Търси се уеб дизайнер на свободна практика.

Работата е свързана с изготвяне цялостната визия по задание на уеб сайт или промяна на съществуващ такъв.
Изработка на банери (flash/gif) и графични елементи.

Не държа кандидата да е запознат с html/css. Интересувам се само от художествените му умения.

При евентуален интерес, моля пишете на pzgjobs@gmail.com
След предоставено портфолио ще се договорим за заплащането.

Поздрави,
Мартин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pzgjobs



Регистриран на: 21 Юни 2012
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2012 4:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По погрешка пуснах запитването си в тази тема. Да се трие.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov