Graphilla.com :: Преглед на тема - Kitchen in nigeria
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Kitchen in nigeria
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 10, 2012 12:27 pm    Заглавие: Kitchen in nigeria Отговорете с цитат

Куфня




_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsura



Регистриран на: 07 Яну 2010
Мнения: 222
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много приятни рендери са се получили. Единственото, което не ми харесва е твърде многото Ambient occlusion.
_________________
http://tsvetannikolov.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sixide



Регистриран на: 29 Мар 2007
Мнения: 597
Местожителство: Heidelberg, Germany

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не че разбирам от интериорна визуализация, ама голям КЕФ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sixide



Регистриран на: 29 Мар 2007
Мнения: 597
Местожителство: Heidelberg, Germany

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И да, на места седи малко в повече дърти и шарпнато, но като цяло много приятно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен има още работа по материалите и осветлението.

За светлината...нито е светло, нито е тъмно..това ли е желания ефект? Или си влиза здраво светлина и да е светнато като хората, или ако ще е приглушено, да си личи че е такова..отвън атомен взрив през прозореца, а вътре лампите работят и пак е тъмно.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ALFRED HITCHCOCK



Регистриран на: 06 Юли 2004
Мнения: 603
Местожителство: с. Косталево /Врачанско/

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ох най после някои се и..а браво ман иначе щех си помисля че нещо не е наред в форума

се пак хейтърите трябва вианги да си изкарат комплексите :)
_________________
A mad farmer falls in love with his pig and has mutant piglets with it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ALFRED HITCHCOCK



Регистриран на: 06 Юли 2004
Мнения: 603
Местожителство: с. Косталево /Врачанско/

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

инак за рендерите мн готини
_________________
A mad farmer falls in love with his pig and has mutant piglets with it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 10:51 pm    Заглавие: мерси момчета Отговорете с цитат

Щом има хора които се кефят, значи съм постигнал ефекта, това ми дава желание да качвам по нещо. За тези на които не им харесва, да си призная гледам колкото се може по малко да поствам, ама напоследък много малко хора слагат нещо у графилката и си викам да раздвижа малко водата....Признавам си, че омазах картинките с фотошопа - правих си експерименти с рендер елементите.
_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alexander Petrov



Регистриран на: 23 Ное 2009
Мнения: 55
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2012 8:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По-принцип, няма нищо лошо в критиката! Тия дето те хвалят, не ти правят услуга, бъди убеден! А и в случая, критиката има резон, не е просто заяждане. Като оставим настрана, кича - на който очевидно си привърженик, по тези сцени има ужасно много работа, преди да "мажеш" с фотошопа! Ако приемем, че акцента в това което представяш са мебелите, то работата ти не е свършила само с позиционирането им. Материалите ти са абсолютно по дифолт, всичко изглежда дифузно и безжизнено, липсват необходимите отражения там където би трябвало да се видят, огромно количество шум, мапинга на текстурите, светлината, и т.н, и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2012 10:30 am    Заглавие: За Сашо Отговорете с цитат

Съгласен съм Сашо за някой неща. Евала ти на тебе и на другите които в профеионален план рендвате не кич а само неща които ви харесват, пожелавам си и аз така някой ден. Още по яко е и ако имате време да си нагласите маповете, тая кухня е за срок 2 дни след малко ще пусна и хола към нея който стана за ден и половина с един тест само да видя светлините. Понеже стават добре като осветление и ме кефи за тва пускам да се радват хората. Колкото до атомните бомби има разлика между фото реализъм и очко реализъм колега. Врея работи на базата на фотореализма и требва да се рендни или на три експозиции минимум или да се сейва у 32 бит и да се маскира външната светлина. Проблема е, че няма кой да ти плати в случая и за фотографски услуги. Ако пуснат едно конкурсче с добри награди у графилка с радост да си премерим възможносттите. Успех на всички.
_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2012 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз да попитам, чисто конструктивно, колко дълбоки идват шкафовете и чекмеджетата в островната част. Винарните от двете страни ми се струват, че изяждат бая голяма част от вътрешното пространство, което го прави неефективно. Ако идеята е била в тази част чекмеджетата да не са по дълбоки от 20см и само централният модул да има нормална дълбочина, оттеглям въпроса си.

Иначе вида на рендърите вероятно оправдават предназначението си и ако съм клиент на мен ще ми е достатъчно да придобия представа. Разбира се зависи за колко си продал услугите си. Ако са налели пари, трябва и качеството по отношение на детайлите да е на ниво.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2012 10:46 am    Заглавие: Livingroom Отговорете с цитат





_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2012 12:04 pm    Заглавие: Re: За Сашо Отговорете с цитат

de`Medici написа:
Колкото до атомните бомби има разлика между фото реализъм и очко реализъм колега. Врея работи на базата на фотореализма и требва да се рендни или на три експозиции минимум или да се сейва у 32 бит и да се маскира външната светлина.

Пределно ясно ми е че като се снима интериор, екстериора през прозореца прегаря...но точно това имам предвид-че през прозореца влиза уж супер много светлина, а това не отговаря на осветеността ти вътре..да не говорим че пуснат лампи на светло, освен ако клиента не те е накарал, е супер странно решение. Щом си свършил работата и си взел парите-хубаво..има такива които са доволни от нивото което са достигнали, има и такива които искат да се развият..реших че си от вторите и затова ти посочих някои неща които за мен не са ок, както и колегата след мен. Щом си от първите-ок, ще си трая, и само аплаузи оттук нататък.


Колкото до това че не се пуска нищо-100% от нещата които правя на този етап са с клауза за конфиденциалност и се сещаш че няма как да си ги турям във фейсбук или по форуми. А за неща за кеф, за съжаление не остава време.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2012 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Шкафчетата на острова дето са пред винарната са декорация.
_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юли 15, 2012 3:26 pm    Заглавие: Fix and update Отговорете с цитат












Малко фикс на картинката на кухнята, че ме дразнеха, и малко ъпдате
на помещенията които са готови.
_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юли 22, 2012 12:14 am    Заглавие: bedroom guest Отговорете с цитат














_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
de`Medici



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 106
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юли 22, 2012 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
And God said, Let there be light: and there was light.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Fantomas



Регистриран на: 04 Мар 2004
Мнения: 148
Местожителство: Нинджанската империя

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2012 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз нищо не разбирам от арх.визия ,но като наблюдател ми харесва как се е получило.
Светлина ,мат'ряли всичко си е на мястото ,определено бих си сготвил нещо в тази кухня :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chrom



Регистриран на: 13 Ное 2002
Мнения: 180
Местожителство: Edmonton AB

МнениеПуснато на: Пон Юли 30, 2012 5:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ei tva sa snimki ne luji:O

maniashki neshta evala
_________________
chrom.us
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 30, 2012 11:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

направо луд :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov