Graphilla.com :: Преглед на тема - Търси се илюстратор за детска книжка
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси се илюстратор за детска книжка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Обяви
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
panaiot28



Регистриран на: 10 Сеп 2012
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2012 1:19 pm    Заглавие: Търси се илюстратор за детска книжка Отговорете с цитат

Здравейте творци :)


След няколко дни в разглеждане на различни работи във форума съм възхитен от таланта на българските художници. Тъй като аз лично не съм така талантлив бих искал да Ви представя един малък проект за детска книжка за който ще се радваме да работим заедно с един (или няколко) от вас.

И така, за самия проект. Книжката ще бъде илюстрована от този тип (http://bebelandia.bg/product/8909/egmont-detska-ilyustrovana-knizhka-bambi.html). Текста обаче ще е поместен в отделен слой над самата илюстрация.

Самите илюстрации е препоръчително да са във векторен формат, но не е задължително. За желаещите да се включат в този проект ще помоля да ми изпратите една илюстрация със следното задание:

1. Размер на изображението минимум 2200х2200px 300dpi и трябва задължително да е квадрат. По сцената трябва да има различни животинки като пеперудки, калинки, мравчици, щурчета и др, както и разбира се цветя ;) Общо взето за деца от 2 до 5г.

2. Текст по който да се изготви изображението:

„ След няколко дни на неистов глад, лисицата успяла да си хване една малка мишчица. За да направи вечерята си да изглежда по-обилна, лисана сложила в една чиния мишката и поставила покрай нея различни подправки, целинка, магданоз и всякакви други аромати, но докато търсела лук, мишката си похапнала от зарзаватите и избягала. ”

3. За самият проект ще са необходими около 40 изображения, затова моля да дадете и желан хонорар.

Изпращайте творбите на panaiot_garnev@hotmail.com която е личната ми поща. Ако имате въпроси може по всяко време да питате тук на лични или на мейла. Разбира се ако имате възможност може да предоставите повече от един вариант на историята.

Надявам се заданието да Ви бъде интересно и ще се радвам да работим заедно по този, а защо не и по други проекти.

Пожелавам здраве и много успехи :)[url][/url]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2012 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

panaiot28 написа:
"Благодаря на всички които се отзоваха на обявата. За този проект намерихме нашият човек. Въпреки това бихме се радвали да получим още портфолиа за нашата база данни, за бъдещи проекти по които ще работим. "
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Обяви Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov