Graphilla.com :: Преглед на тема - predstawqne
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

predstawqne

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 10, 2002 9:33 pm    Заглавие: predstawqne Отговорете с цитат

zdrawejte pi4owe,

sq 4esno kazano malko mi e slojno ... kak to4no da se predstawq i po-to4no s kvo adjeba da se predstawq (kat ne sam designer nito 3D artist) ...

... i taka zanimavam se s Flash i malko ama sawsem malko s 3DS Max ...

rabotil sam v www.creative-center.net ...

... a sega rabotq za druga firma, ako pozvolite nqma da q spomenavam

ami twa e ot men
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 10, 2002 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi dobre de, dai da vidim neshto pod koeto stoi tvoia podpis. Moga da sadia za teb samo po avatara ti:)

Predpolagam che chovek koito se zanimava s flash moje prekrasno da se vpishi v web foruma.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 10, 2002 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami waprosniq site na creative-center (bez design-a razbira se) e moe delo ....

... eto ne6to kato portfolio www.creative-center.net/mucho

tam ljubim mi e project #1 ...

.... inak poslednoto ne6to koeto praih (bez design pak) e www.sunnydaydesign.com/800x600 ...

.... kato tuka se nadqwam da ne mi izbodete o4ite za nebeto a la "2advanced" (6oto kakto se dose6tate 6efa/klienta vinagi ima pravo :))) )
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Вто Дек 10, 2002 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

велкоме мучоооооооо!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Вто Дек 10, 2002 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maleeee, toia sait e edin ot nai-jakite designs koito sum wijdal :D malko e trudna navigaciata ama e super efektno :)

EDIT: aa, ne njama greshka raboti si, popup killera e bil vinowen :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
oza



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 180

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

MAraba Mucho!!
Dobredoshal :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bundyo



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 54
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:47 pm    Заглавие: Ъмм... Отговорете с цитат

на SunnyDayDesign, на мен ли ми се струва или всичко е на френски?
_________________
Котаракът на Шрьодингер
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ихааа, много готини нещааа бее!
Ама въпросът е, че тук, в Graphilla, се занимаваме горе долу само с графиката в дизайна... т.е. не идеологията, не маркетинга, не технологията, ами самите картинки..
Тва с flash програмистите е наистина интересен момент, щото анимацията е много впечатляваща, трябва да го обсъдим...
Кой е правил графичния дизайн на тия проекти бтв? И кой измисля кое как да се движи и кога и т.н.?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iako
taman proverih dali na mozilla:ta i rabotat zabranite za povedenie na prozorcite - rabotat i oshte kak :))
_________________
Няма абсолют, всичко е относително. Но това е абсолютно твърдение. Ergo, има абсолют.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

he kakto ve4e kazah az ne sam designer (zanimavam se s design rqdko i obiknovenno za li4ni celi) ... ina4e abs wsi4ko (e s malki izkl. de ;) ) kato animaciq i scripting si e moe delo ot ideqta do realizaciqta ...

... ina4e ako nqkoj smqta, 4e vav flash-a nqma twor4estwo i ne zaslujava da byde obsajdan tuk - emi spored men jestoko gre6i ... no kakto i da e .... tva si e moe mnenie .... zdrawe da e
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikoi ne smiata takiva neshta, kato zabeliaza veche imash full FTML permision
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбира се, че има творчество, както и в писането на книги има, както и в композирането на музика. Но просто този форум не е за творчество, а за графика, нали това се опитвам да кажа...
Но анимацията си е достатъчно свързана, ще го мислим.. все такива прецеденти излизат деа! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 2:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe Much,
relevant forum ima za Flash, nali go znaesh - phpBB, samo deto uinacite tuk ti se kefiat na neshtata, taka che - davai po sashtestvo...) postvash i comment..)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da ve stari priqtelju znaaam znaaaam i nqqm nikvo namerenie da postwam tuk ne6ta kasae6ti flash ... to wsa6tnost de da znam i az 6to iskah da se regna naj mnogo ot vreme na vreme da se izkefq na nqkoj bolen design :) ...
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 4:49 pm    Заглавие: Tai ... Отговорете с цитат

mucho написа:
da ve stari priqtelju znaaam znaaaam i nqqm nikvo namerenie da postwam tuk ne6ta kasae6ti flash ... to wsa6tnost de da znam i az 6to iskah da se regna naj mnogo ot vreme na vreme da se izkefq na nqkoj bolen design :) ...


tai ... az do sa si govorih s Morg po ICQ tochno shtoto tvoq sluchai predizvika nekvi neizqsneni vaprosi otnosno podredbata na foruma ... ama ti ma razocharova tuka s edin post ... sa purvo da ti napomnq ... ot clubs.dir.bg ostanah s vpechatlenie che si ok momuk ... tam za men 50% sa pulni СМОТАНЯЦИ ... i ne me interesuva koi kakvo shte kaje po toq povod ... dali shte kaje "E toq pak se napravi na velik ... i t.n. " Ma vaobshte ne mi puka ... !!!! Nikak daje. Drugoto - az tvoite neshta sam gi vijdal predi i sam si mislil che si propilqvash vremeto s drugiq deto e moderator v toq forum v clubs.dir.bg ... toku kazah na Morg che spetsialno za hora koito ne sa dizainercheta ama si lichi che imat mnogo dobur vkus za neshtata i sa qko Flasheri i si se zanimavat s action script - kato postigat neshta na koito nie debilno se pulehme predi godini na razni zapadni sites ... az MNOGO MNOGO gi uvajavam - i tukmo tva spomenavam i gledam si napisal edni golemi laina - koeto ne mi prechi vednaga da ti drupna edna maina no ne ... tuka NE E Clubs.dir.bg i AKO TI NE ZNAESH zashto se regvash po-dobre ne go pravi ...
Az mu kazah i na morg ... che v web design she vlizat perfektno interaktivni i interface-ni razrabotki na flash ... introta i vsqkakvi web anims ... ako horata koito sa gi pravili sa kato teb ne sa designeri az lichno shte si vodq contakti s teh i shte zashtitavam AKO se naloji ... obache samiq fakt che tuka se izkefiha userite pokazva drugo mi se struva ... znachi az obache sam chovek deto kolkoto i da mi haresva neshto kato se iztursi neshto tupo i nema da se zamisla poveche ...
tai ... ideqta mi e ... v web ... shte si napravime nai-gore ... linkove na foruma ... shte ima vsichko gotino ot web design i flash /koeto e za men web design na budeshteto/ - az sushto dai boje mi davat poveche introta da prava shte postvam sushto ... osven redovite mi liglivi designi ... NO NQMA DA IMA Action Script ... shte si sazdadat kontakti horata i po ICQ ili tel. shte se pitat kakvoto im e nujno no shte sa minali i zapoznali prez foruma !!! Eto zashto ne e izlishen toi dori za lamerite ... Sega razbra li za ko ide rech ... I moga da ti garantiram che ako iskahme Flash Forum shtehme da stanem po dobur forum ot koito i da e v BG !!! Pak shte stane no forum samo za estetika i t.n. a ne za programirane ...
i pak kazvam tva ne e CLUBS.DIR.BG i malko po seriozno ... i predi sam go pisal ... NO Time For Twenty Questions ...
Koito ima mnenie po vaprosa da go kazva ...
az dnes shteh da lepna edna tema v web design i da zapochvame da si sabirame linkove ... ne sme go doizmislili oshte tochno kakvo da ima tam .. ma i nemah vreme prosto ... po tsql den me karat da pravq tupotii za tupi US parcheta ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ooo snaker s teb sme si lafili i predi ... ne znam dali si spomnq6 (ne 4e trqqq) .... i kat znam kolko e ostyr ezika ti :) 6tom ne me naprai za 5 stinki dobre e :) ....

... sq kolkoto do toz forum PREDELNO MI E QSNO 4E NE E KAT DIR-NI6KITE i opredeleno mi dopada (ni6to 4e ima "face control") i sas sigurnost ne iskam da zanimavam horata tuk s action script - to e qsno ...

... prosto imah jelanieto i WSE O6TE GO IAM da postwam ne6ta koito sa me izkefili ili pak da poiskam mnenie za nqkoe drebno design4e ili logo, koeto sam prail ...

... i taj da ne se razlivam pove4e - priemam 4e ste me prieli :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobre doshul Indeed! Mnoogo efektno, mnoogo pipnato...Kefqt do dunoto na dushata.Kakto kaza Imperial,malko trudna navigaciq,am ina4e pulni dushata!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov