Graphilla.com :: Преглед на тема - Критика...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Критика...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Вто Дек 10, 2002 11:20 pm    Заглавие: Критика... Отговорете с цитат

...искам :)

по принцип като показвам картинки не искам критика щото им знам кусирите, просто нямам почти нищо завършено :)

само че тва го правих за края на Fundamentals of Design минлата година. Седнах едва вечерта преди крайния срок (сутринта на следващия ден :) ) и за ок. 8 часа ги направих като имах само един бегъл и общ концепт. Модела е от позьора щото нямах мой (сега имам ама не е готов за гледане още) а ми трябваше нещо бързо.

Заданието беше в четири последователни картинки с размер 5х10 инча (тва в сантиметри ше е ок. 12х23 или нещо подобно) да се изобрази последователно развитие. Никакви други ограничения. Уловката е че колежа ми е малък и непретенциозен, с основно бизнес насока и арт се преподава съвсем между другото, така че и изискванията/очакванията на преподавателя бяха доволно ниски. Тва мойто беше единственото което тя изобщо не можа да критикува :) така че би трябвало да ви е ясно за какво става дума...

Интересно ми е какви критики/коментари бихте имали вий като професионалисти към концепцията и дизайна като цяло, не толкова към техническото изпълнение (примерно няма нужда да ми се казва че АА-то е ниско/отсъстващо или че модела от Poser-a има seams)







Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

plz pone edin-dwa razvaleni domata, i iajce she swurshi rabota...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм ги коментирал вече тия, от мене не чакай :РР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hi4 ne pomnja da ti kaja....kakwo beshe kazal?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А така, и защо да ти казвам пак, като пак ще забравиш :РРР
Пускай search и тва е.. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth, a long time ago: "Ok, no da znaesh, che imam kakvo da kaja naprimer za kompozicia, osvetlenie i rakurs (4th slide) ;)) I topka da rendvash - vse edno, za da ima efekt designyt, tia neshta sa VAAAAJNI :) Testvai si gi s gledane ot daleche ili prosto s edin zdrav gaussian blur, kogato gi niama spasitelnite interesni detaili.
Opa, pak zapochnah..."

E? Jawno ne si kazal neshtata, ama az widjah 4e togaz sum kazal 4e ne shta kritika ;)

E sega iskam :) I to gruba (mi nadali she e druga)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

super ... super ... posle kwo stawa ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Joro* написа:
super ... super ... posle kwo stawa ?


posle pochwa da modelira maj... :)))))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za posleden put molja za malko po-seriozno otnoshenie :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми на мен най-вече ми изглеждат едни такива лъснати, компютърни, нематериални... Но то тва е било доста странно задание де, кой знае как точно, аджеба, трябва да се направи...
Ракурсът на последния slide е много странен, много смешно ми седи фигурата :)
А инак като композиция ми приличат повече на close-up от видео, отколкото на нещо самостоятелно... Това жълтото особено де
На червеното самата пентраграма е една скучна, дебела стена без нищо в нея, малко детайл може би ще ти помогне, да го направи повече като машина... Така и ще ти изпъкне повече контрастът живот-техника, или там квато е идеята :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az sym absolutno seriozen :) ... iskam prodyljenie
wypreki che ne e bilo w zadanieto ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ok, last replies predi da si legna / kato doide wreme slunceto da stawa ot sun, zna4i az trjabwa da si ljagam ;) /

za produljenie :p ami ne znam, trjaashe da e 4 slides i tolkoz, ne sum go mislil po-natatuk ;) da kajem 4e ima otworen krai :)

@Morgoth: ok znachi - purwo imame predwid 4e imah ograni4eno wreme, oba4e taka ili ina4e twa sega njama zna4enie. Ako cjalostnata koncepcija wi dopada moje da pomislja za edna debela prerabotka, w edno s moi model za figurata...she e interesno uprajnenie. Taka she se polu4at neobhodimite detaili za koito zabelejki sum suglasen. Za poslednija slide, werno 4e e stranen rakursa oba4e iskah w kadura hem figurata, hem swetlinata kum koiato tja gleda, hem i swetlinata, hem i tija tam krugowe i linii (mnoo obi4am geometrijata i raznite kontrastirashti si linii sprjamo bilogi4no zaoblenite neshta, za twa :) ) i za twa se polu4i taka :)

ne, kat kaza za video, ako naistina vi dopada concept-a moje da pomislja za twa....idwa zimnata vakancija, njama da imam nikwa rabota :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледай сега, имаш гола жена върху странна машина, изобщо няма нужда да питаш дали ми допада концепцията ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Гледай сега, имаш гола жена върху странна машина, изобщо няма нужда да питаш дали ми допада концепцията ;)


axa....

*takes the hint* ;)

zna4i priemam 4e na wsi4ki im hareswa :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov