Graphilla.com :: Преглед на тема - Tablets
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Tablets
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 12:40 am    Заглавие: Tablets Отговорете с цитат

Mislja otdavna za takvaz hitrinka oba4e wse ne ostavat pari. A primerno ot eBay moga da si zema dosta po-evtino otkolkoto nov, samo 4e poneje njamam ponjatie ot tableti izobshto, mi e interesno dali se iznoswat i prochie, samo twa me e strah.

morgoth mi dade njakoi suweti ama nishto ne prechi da pospammwam oshte malko ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ако ша е за рисуване просто, по-добре си рисувай с молив на картон.. с таблет няма да е по-лесно, гаранция :)
Все пак кинти са си, направи си сметка предварително за какво ТОЧНО ти трябва и ДАЛИ. Така и ще можеш най-лесно да избереш точния модел/размер...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

na karton?...shto to4no karton?

ami ne samo risuw. ami iskam i da si igraja s ocwetjawanijata i tn neshtica :)

wij kwo az joystick si zeh za $40 samo za da moga da igraja IL2, sega edin tablet da ne zema daje i da njama gojlamo prilojenie zasega ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дооре де, и да не е картон - амбалажна хартия, принтерска, кво ще да е :Р
В смисъл, ако не можеш да го нарисуваш на нея, надали таблета ще ти помогне много :)
Виж, оцветяването е друга работа
Еми зимай си бее, в ebay са доста евтини, ма се пак гледай да не е мнооого стар..
Btw ако не се лъжа Pro_01 се оплакваше по едно време, че лошо му се изтъркал таблета, я да каже кво точно беше и дали се оказа фатално...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Дек 11, 2002 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sega gledah, w eBay ima Graphire 2 deto wikash za ok. $50, ama za ok. 100 i malko otgore moje da se zeme baja po-goljam 6x8 Intuous neshto si :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi az si kupih chistak bursak Intuos 2 i e velichestveno spored men za maskirane za post produkcia za ocvetiavane abe za sichko stava
moze da ne go polzvash postoianno obache kato ti se nalozi e nezamenimo ako intuos sa po 100 zeleno v ebay zimai naistina moia go platih 600 kinta no graphiere niama smisul ako se go polzvash profesionalno
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

plakatista написа:
graphiere niama smisul ako se go polzvash profesionalno

Зависи каква ти е професията, за рисуване на скинове и текстури (по-малки размери, например за 3Д игра) си е идеален ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 7:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da moze bi si prav
no ot glena tochka na udobstvo kato razmer i svoboda kato che li e po iako da e malko po goliam no puk mnogo goliam pak ne e iako na men pone ne mi e udobno imam vuzmoznost da rabotia na goliam ama ne me kefi.....to si e do chovek
i intuosa ima po goliama chuvstvitelnost na natisk
kato cialo si prav zavisi za kakvo ti triabva


hm za kvo li govorih tolko togava:)
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 7:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe Imperial zavisi kvi kinti imash,ako imash vuzm si vzemi Intuos 2,stoto e strashno gotin tablet,ama vuprosa e che ti kato ne risuvash paintove a samo texturi dreme ti kolko e goliam i kolko stepeni na natisk ima,100 ili 1000,i graphire shte ti svurshi rabota.

BTW,kato stana vupros za tova...nachi imam problemi s inuos 2-kata si pod XP...zabiva mi v photoshopa dokato risuvam,blokira totalno i triabva da restartiram.Izteglil sum poslednite diveri,ama pak zabiva mamka mu...vseki put prez different amount ot vreme.Mnogo mi prechi tva,seivvam prez minuta v razlichen fail che ako zabie dokat seivvash gubish faila...ta nekoi ako neshto se seshta da kaje
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

USB-to...proweri za update na driverite kym dynoto eventualno
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10x choveche mai tva shte da e:)Basi gadta USBiiska...predi pod 2000 se opitvah da instaliram drug tablet dva puti i dva puti mi se naloji da reinstallvam windows,blokirashe na startup
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 3:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

zna4i li tova 4e e po- dobre da e serial?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DinYa написа:
zna4i li tova 4e e po- dobre da e serial?


V NIKAKYW SLUCHAI!!!:)))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
V NIKAKYW SLUCHAI!!!:)))


ave man pls daj malko pove4e info otnosno towa mnenie :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mucho написа:
Цитат:
V NIKAKYW SLUCHAI!!!:)))


ave man pls daj malko pove4e info otnosno towa mnenie :)



е хайде сега.. кво инфо? да ти сравявам rs232 и усб?
повечето инфо в случая е написаното - възможния проблем с усб В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не означава че е по добре да си вземеш сериен таблет...хм...:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nai dobre e da ubies i ograbis kwartalnata mutra i dasi zemes CINTIQ:)))
Върнете се в началото
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Moiat e intuos2 struva 800lv i e na usb port, moga samo da kaja che varvi i pee. Nikakvi problemi ne sam imala s nego do sega, za razlika ot gnusnia Umax Astra skener............. taka che nestata si gi risuvam napravo vav photoshopa ili vav niakoe vektorno prilojenie. Spored men bezkrajno moje da se spori koe e po-udobno peroto, vaglena, chetkata ili mashinkata, zavisi kak sviknesh, no na men tableta po-mi dopada v mashinata mojesh da smesvash vsiakakvi tehniki i da triesh i popraviash do bezkrajnost, koeto varhu hartia e po-trudno osastestvimo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 10:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naturalnata media e 10 puti po stoinostna,po slozna.i w processa ima 20 puti powe4e udowolstwie i winagi ste e taka:)))
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
naturalnata media e 10 puti po stoinostna,po slozna.i w processa ima 20 puti powe4e udowolstwie i winagi ste e taka:)))

А решаването на задачи носи 20 пъти пъти повече удоволствие от рисуването и винаги ще е така. Един приятел програмист ми го рече и се чудя на теб ли да вярвам или на него... :РР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hehehe spora sus zadachite i risuvaneto e bezmislen
az lichno bih zalojil na risuvaneto ama zashtoto me niama sus zadachite obache eto programista ne misli taka i si e prav choveka...dai mu da risuva i shte mu e gadno kakto i namen zadachi da mi dadesh sigurno shte mi e oshte po gadno..:))))))))))
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov