Graphilla.com :: Преглед на тема - Лоши, лоши!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Лоши, лоши!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Vervai mi che na nikogo niama da lipsvash. Predpolagam i nikoi ne te e kanil ?


Чувствата ни са дълбоко взаимни....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sbogom... pojelavam ti uspehi v sferata na uslugite...

btw. za kakvi chuvstva givorish, az kam tebe chuvstva ne izpitvam... a i niamam namerenia da vzaimnicha....
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be to LAME-to po gorata ne hodi... (pokrai shvishtovsko sys adminche mngo se e zavurtialo).... a kak se izviniavaashe ....pheehehehe, jalka rabota! dj bobo li si ...mojesh da se regnesh otnachalo....
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-интересното е, че много се съмнявам d-phrag да подкрепя кражбите на Bobolin, просто по някаква елементарна психо манипулация се е понесъл... Но тия неща често отшумяват след пубертета :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 2:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
be to LAME-to po gorata ne hodi... (pokrai shvishtovsko sys adminche mngo se e zavurtialo)otnachalo....


mmmm, predpolagam che ti zatva se pishesh, местожителство Earth...щото Payner County е мнооо известно място...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Най-интересното е, че много се съмнявам d-phrag да подкрепя кражбите на Bobolin, просто по някаква елементарна психо манипулация се е понесъл... Но тия неща често отшумяват след пубертета :)


Не подкрепям кражбите в никаква форма (особено след като ми свиха CD-Playera от колата). Нямам идея за какв кражби става дума. Макар и да се зарекох, че няма да пиша повече тука, все пак си остава интересно да се четат умапзаключенията на най-изтъкнатите български дизайнери...Интерсна е странната закономерност - хората с най-бедна езикова култура най-много да ги влече писмената форма. Пубертета го минах преди около 20 години, FYI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ma draj si na dumata be, badi edin pat pone ot majki pol... ne pishi molia te :))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

d-phrag написа:
LoveHate написа:
Machi li te neshto be mamin ???


Ооооооо, взехте верно вече да ми писвате...това ми е последния пост тук. Вечно сте едни докачливи, човек да не ви каже нещо...и не съм ти мамин. Добре, айде - SNAKER IS DA BEST PHOKKIN DESIGNER IN DA WHOLE WORLD. Явно нямате нужда от чуждо мнение, интересно за кво тогава правите форуми...имате си ICQ, ходите си на по бира...еми то друго кво ви трябва. Това беше от мен...и май няма да съм последния, на който вече му писна в тоя форум. Накрая ще си останете само малка дружинка advanced designers...ние простосмъртните ...ооо, защо си губя времето


Ivane. Boli go nqkoi che na teb ti e pisnalo.
Puka mu na nqkoi che shte ti e posledniq post. I bez tva po bih te vazpriel v web ako se zaqjdashe po nachin koito da ne mi koketnichish i pokazvash kolko dobre si s izkaza. Nemash nikvi postove pak i da imash rabota ne varshat.

Slushai bai rado kat ti kazva da clikash a ne da klqkash.

Snaker go namesi za poreden pat bez da ti e rabota koeto me drazni nai-mnogo, i pokaza edinstveno ena golema kompleksarshtina. Hondata deto q karash nqma da ti otvori dvanaistoprustnika za skoroshno razvitie s web-a. Mojesh da produljish da si muknesh mineralnata voda sas tebe navsekude i da se opitvash da sglabqsh izrecheniq na hora s 10pati poveche realizirani sites - samo ne go pravi pred drugi che stavash smeshen kato ovcharin zagubil ztadoto si v ormana. Ne sam PHOKKIN tochno za teb shtoto drug ma ebe i ne mi sa prai na anglichanin s tvard izkaz shtotu nemash nishto obshto s belata mechka i tam ... vaobshte podobni izpalneniq ot plovdivski bekove vzeha da me otegchavat dovolno silno i nai-vajnoto e che me iznenadaha. Tochno pa ti deto edno neshto nemash koeto da se zapomni tragna da mi stegash kepeto. Deto mi redish kareta v silnata si lipsa na razvitie i lichna zadovolenost ot chervenokosi devoiki vzeti prisartse ot Chervilo.

Bobolin nema kvo da go obsujdame - toi prosto e debeloguz lainodupen svishtovski 100% pure designer s prazna tikva. I kato vseki takuv uspq da otkopira dobre designite na horata koito opliuva - na takuv chovek moje samo edno da se kaje ... che e Neshtasten TAPAK.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ia, imame si inozemlianin...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

napisal mi na belejka Bubitu - che trebelo da odq da stavam designer v NASA ...

sa ... tva ... nekoi moe li da mi obqsni ... te se zanimavat sas Scifi - pak az sam fantasy designer ... nali ... ima ogromna razlika ...

tolkoz e tap che i mahlenskite bezdomni kucheta go zaobikalqt.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Сеп 25, 2003 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abre az ne moa va razbera so mu sa vruzvate na Bubitu
to mocheto rauti v damadjanenata akademia u Svistoff
a kakto vsichki znaem v akademichnite sredi moe si pulen chlen da ne kaza hui i nisto da ne razbirash ama nekoi de e po-otgore po stalbisteto kato reshi che si Cenen kadur za tva ichebno zavedenie - znachi si, po-dobur u nashe selo ot mene nema veke i tfa e :o)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2003 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждам мноооогоо загубено време тука за глупости!

Ма немога да разбера - работа ли нямате бе хора !!!

Седнали да анализират тоя мод къв бил пък онзи такъв... е защо си губите своето, а което е по-лошото и тяхното време, а което пък е още по-лошото и нашето време да ви четем глупостите.

Дрон-а правилно ви каза - избивайте си комплексите някъде другаде!!!

Ма защо седнах и аз да си губя времето...
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Сеп 26, 2003 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аде де!!!
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov