Graphilla.com :: Преглед на тема - Draken's Pages
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Draken's Pages

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Draken-Korin



Регистриран на: 08 Юли 2003
Мнения: 107
Местожителство: Varna/Novi pazar

МнениеПуснато на: Пет Фев 15, 2013 3:39 pm    Заглавие: Draken's Pages Отговорете с цитат

Здравейте. Най-накрая се престрашавам да си направя собствена тема в този любим за мен раздел. От много отдавна не съм пускал нищо тук. Но си го следя редовно. ;)
Повече инфо може да се види в (последното ми :D ) представяне което направих преди година. http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=24782

Та от няколко месеца съм много happy да се занимавам с рисуване като професия. Работя в малко гейм студио като concept/illustration artist.
Все още имам мнооого работа и трески за дялане но съм твърдо решен да достигна високо професионално ниво в дигиталния арт. Уплътнявам свободното си време все повече и повече с рисуване и гледане на туториали и галерии.

В линка за представянето може да се видят по начални заигравки с рисуването. А тук мисля да добавям новите неща, като тук ще разчитам на критика и насоки за развитие. Понеже същите неща ги качвам и в deviantart и в cghub, но там критика и насоки за развитие не мога да получа.

Ии.. те така. Пускам нещата които са ми най-отскоро. За да добиете представа до къде съм с развитието ми.


Първата ми завършена дигитална рисунка с що годе добър background.

Това започна като landscape и envo study, но го позавърших.

Това ми е първата дигитална рисунка от която съм доволен :)

Тази както и следващите са последните ми няколко работи.


Една пиратка :)

Последния е концепт за пиратски единици.
Останалите могат да се видят в галериите ми.
http://draken4o.deviantart.com/
http://draken4o.cghub.com/
Както и всички други неща които съм правил последните месеци.

Та в момента ми е проблем начинът да свържа фона и основната фигура.. убягват ми въздушната перспектива.. разни particle ефекти атмосфера .. и точно над кой детайл да наблегна.
Светлината също ми е проблем, но от скоро доста се упражнявам по нея.

В момента работя над още една пиратска работа.. :D която мисля че ще е най-доброто което съм правил.. weekend-а ще се постарая да я завърша.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov