Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне - Петър Лазаров
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне - Петър Лазаров

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LazarovDesign



Регистриран на: 21 Мар 2013
Мнения: 2
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 26, 2013 11:11 am    Заглавие: Представяне - Петър Лазаров Отговорете с цитат

Здравейте

Казвам се Петър Лазаров, набор '88, възпитаник на ТУ Варна. Занимавам се с дизайн от 7 години.







_________________
: )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 26, 2013 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми на мен дизайните ми харесват, поради простата причина, че и аз съм правил подобни преди 10-тина години. Малко след това установих, че от мен кой знае какъв дизайнер няма да излезе и се насочих към друг вид препитание.

Искам дебело да подчертая, че горното изказване не е саркастично, нямам намерение да бъде обидно и се извинявам на всеки който би го изтълкувал по този начин.

Относно първите 2 картинки (3D-тата), не ми става ясно следното. Дизайна на автомобилите ли е важния, или демонстрират определени 3D умения? Питам тъй като, дори без wireframe се виждат определени пробеми с моделите. По отношение на рендера, нещата са OK, не не повече. Нета е залят с рендери на автомобили, които са много повече от OK и е доста трудно да блесне човек.


Последната промяна е направена от spacer на Вто Мар 26, 2013 1:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 26, 2013 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко попретупах последния пост, тъй като бързах за обяд и сега като го прочетох, наистина звучи заядливо, а не е така! Още веднъж бих помолил да не се разбира по този начин. Просто се опитвам да изкажа някаква гледна точка по възможно най-ясен начин.

Гледам картинките и тъй като не се познаваме лично, си изграждам мнението въз основа на това което виждам. Мнението което формирам и изказванията ми са основани на видяното и по никакъв начин не трябва да говори за лично отношение.

Та... гледам интериорния рендер. Дизайн? Изпълнение? Кое да гледам? Кое е това, към което ти имаш пряко професионално отношение и заслуга и кое е клиентско изискване и представлява задължително условие?

Ако ти е интересно, мога да ти кажа първото нещо което на мен ми се наби на очи. Фладера на шкафа с двойната вратичка. Този който е композиран в центъра. Знам, че е трудно и когато човек работи определено време над нещо, спира да "вижда". Но това евентуално би могло да се нарече "внимание към детайла" и е нещо което се придобива с време и опит.

И така... ако намираш подобни мнения и коментари за полезни, пускай смело и хората ще коментират. Ако ли не.... не знам. Съжалявам.

И в двата случая ти пожелавам успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Сря Мар 27, 2013 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай да позная сега аз какво виждам.

1. Тунинг
2. Тунинг
3. Завъртулки от нета + огин на полупрозрачност - авторството тука предполагам е компилирането.
4. Лични варианти за визитки - никога неотпечатвани, стоят си на фотошопски файлове.
5. Фото ретуш на картинка
6. Изработка на проект за изрязване на дзвъчки от фолио - предполагам частично взети от нета и донаредени

Дотука уцелих ли вида на свършената работа?
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LazarovDesign



Регистриран на: 21 Мар 2013
Мнения: 2
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Мар 27, 2013 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, извинявам се за закъснелия отговор.

1. Разработка за Shell Eco Marathon.
2. Фото ретуш.
3. Напълно мое творения за събитието.
4. Печатани са, ако желаете, бих качил снимки.
5. Реализиран проект.
6. Е, тук вече да, частично са от интернет.

Като изключим последната снимка, останалото на 100% е мое дело. След като видях, че има ограничения за изображенията в тази категория, реших да избера по един екземпляр от всяка категория в портфолиото.
_________________
: )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 27, 2013 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези ръмбавини по капака на жълтата кола съм ги объркал за неравности по 3D модел. Чак сега схващам каква била работата и защо фарчетата са елипсовидни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov