Graphilla.com :: Преглед на тема - #поръчайсибе
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

#поръчайсибе
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
competition



Регистриран на: 15 Юли 2003
Мнения: 615
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 11:12 am    Заглавие: #поръчайсибе Отговорете с цитат

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151751716666605&set=a.10150168688111605.345130.72533891604&type=1&theater


_________________
*
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

е и?
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
competition



Регистриран на: 15 Юли 2003
Мнения: 615
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 11:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kakvo e i?
_________________
*
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Темата е за да разберем, че subway имат доставка до вкъщи, така ли?
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
competition



Регистриран на: 15 Юли 2003
Мнения: 615
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

na men mi haresva ideyata, a ti ako iskash si poruchvai :)
_________________
*
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, идеята би била уникална за 1999г примерно, но към днешна дата не се сещам за голямо заведение/ресторант/франчайз верига, които да нямат доставка до вкъщи...
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gafana



Регистриран на: 29 Яну 2005
Мнения: 281
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

махнете Д и ще се види идеята и препратката актуална за днес :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
simov



Регистриран на: 24 Авг 2006
Мнения: 717
Местожителство: Bankia

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

... това си го мислех като идея до преди 2-3 седмици - и ето го на :)
_________________
fontfabric.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

супер е тва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

АВЕ cutepoison ТИ ЛУД ЛИ СИ ВЕ БРАТЛЕ, КЪДЕ ЖИВЕЕШ ПО ДЯВОЛИТЕ, В БЪЛГАРИЯ ЛИ СИ ИЗОБЩО?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

https://vine.co/v/h7FOwTpwwqv
оставка от форума момче
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gafana написа:
махнете Д и ще се види идеята и препратката актуална за днес :D


Е ако с тази социално-политическа препратка да...аз не мислех че темата е за дизайна, или постера, а само и единствено услугата на subway..вече ако коментираме идеята с hashtag-a и д-оставката, съгласен съм че е идейно от тяхна страна, въпреки че аз и може би доста други хора им липсва разграничаването на Д от останалите букви.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
chr



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 171

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 8:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Юли 12, 2013 11:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз само да вметна, че в графила по-често се коментират дизайни, или постери, понякога и идеи, и значително по-рядко доставка на храна и прочее логистика... това само в случай, че има още някой с липса на необходимия капацитет за разграничаване на разни неща.

иначе идеята е дошла в подходящ момент.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nicky genov



Регистриран на: 08 Окт 2010
Мнения: 58
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юли 13, 2013 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми харесва, точно поради момента, в който се появява. Крайно време е юзърите да започнат да мислят, а не всичко да им се дава наготово и в България да продължава да работи комуникацията тип Bonux... Нали все сме много умни, можещи и работещи, "ама не ни оценяват".
_________________
www.behance.net/nicky-genov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Юли 22, 2013 11:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лесно е :)



:P
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Вто Юли 23, 2013 2:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Жалко е в днешно време да се прави голямо аху-иху от появата на хаштаг в реклама. Разбирам, че за българия това е ново и е "куул" понеже изведнъж стана мейнстрийм, но това стана едва след появата на #ДансWithMe. Преди това Гинка от съседния вход ако го беше видяла някъде щеше да си каже най-чистосърдечно "квоо па тва". Не съм сигурен, че и в момента Гинка е наясно какво точно е де, но поне вече знае, че е модерно. Въпросната реклама ще достигне до 3-те хиляди бг юзъра в twitter и до няколко хиляди във фейсбук, които ще я разберат ако някой им я обясни или видят някой прозрял "гениалността" ѝ излял се в коментар, почешвайки доволно косматия си тумбак, понеже е абов аверидж в интелегентността. Глупости. Сега рекох да проверя, за да не съм голословен. Посланието е стигнало до 99 "лайкнали" от близо 160к за цялата страница. Има девет коментара, повечето от които са от сорта "що нема доставка за Шумен" и "закво не ми ги претопляте" и само два изразяват превъзбуда от самото послание. Не виждам до кога тук ще се толерират подобни посредствени кампании и докога извинението ще са клиентите, или ситуацията или най-примамливото "еми то рекламата е на тва ниво". Това от 10 години поне едно и също. В случая със събуей съм сигурен, че искат да стигнат и до Гинка и до Павуна и до братовчедка ѝ и до всеки един (все пак това е, което иска всеки мейнстрийм насочен бизнес нали?), но конкретно тук не виждам защо никой не споменава, че това е абсолютния провал? За Бонукс споменавате.. Кое те притеснява в бонукс? Сигурен съм, че бонукс стига точно до таргета, до който трябва да стигне точно с тия реклами. Събуей до кого стигна? 3-те хиляди бг туитър юзъри, които споменах са общия брой (приблизително, който предполагам). До колко точно от тях е стигнало това ако изобщо някой е решил да го сподели? Абсолютни простотии се дискутират тук вече. Тоя криейтив (щот е модерна тая дума) може да е вълнуващ само ако някой извисен артис е на барче с няколко свои приятели (също артисти, с бомбета, goat брадички, wayfarer очила (реплика)) и тая идея му е хрумнала от нищото, споделя я на масата и всички заедно изпадат в невероятен оргазъм за около 5 секунди..

#сгафилла
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Юли 23, 2013 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
...Гинка от съседния вход ако го беше видяла някъде щеше да си каже най-чистосърдечно "квоо па тва"


Е чак пък "голямо аху-иху":) Просто Гинка го видя, зададе си чистосърдечния въпрос и получи поредица чистосърдечни отговори...
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AndonastY



Регистриран на: 23 Юли 2008
Мнения: 1105

МнениеПуснато на: Вто Юли 23, 2013 10:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен лично е проява на "лош вкус" Subway да се закача с тема, която е неприятна на вкус повече от 23 години.
_________________
http://andonasty.com/
http://www.behance.net/Andon_astY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 23, 2013 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gopher's написа:
Жалко е в днешно време да се прави голямо аху-иху от появата на хаштаг в реклама. Разбирам, че за българия това е ново и е "куул" понеже изведнъж стана мейнстрийм, но това стана едва след появата на #ДансWithMe. Преди това Гинка от съседния вход ако го беше видяла някъде щеше да си каже най-чистосърдечно "квоо па тва". Не съм сигурен, че и в момента Гинка е наясно какво точно е де, но поне вече знае, че е модерно. Въпросната реклама ще достигне до 3-те хиляди бг юзъра в twitter и до няколко хиляди във фейсбук, които ще я разберат ако някой им я обясни или видят някой прозрял "гениалността" ѝ излял се в коментар, почешвайки доволно косматия си тумбак, понеже е абов аверидж в интелегентността. Глупости. Сега рекох да проверя, за да не съм голословен. Посланието е стигнало до 99 "лайкнали" от близо 160к за цялата страница. Има девет коментара, повечето от които са от сорта "що нема доставка за Шумен" и "закво не ми ги претопляте" и само два изразяват превъзбуда от самото послание. Не виждам до кога тук ще се толерират подобни посредствени кампании и докога извинението ще са клиентите, или ситуацията или най-примамливото "еми то рекламата е на тва ниво". Това от 10 години поне едно и също. В случая със събуей съм сигурен, че искат да стигнат и до Гинка и до Павуна и до братовчедка ѝ и до всеки един (все пак това е, което иска всеки мейнстрийм насочен бизнес нали?), но конкретно тук не виждам защо никой не споменава, че това е абсолютния провал? За Бонукс споменавате.. Кое те притеснява в бонукс? Сигурен съм, че бонукс стига точно до таргета, до който трябва да стигне точно с тия реклами. Събуей до кого стигна? 3-те хиляди бг туитър юзъри, които споменах са общия брой (приблизително, който предполагам). До колко точно от тях е стигнало това ако изобщо някой е решил да го сподели? Абсолютни простотии се дискутират тук вече. Тоя криейтив (щот е модерна тая дума) може да е вълнуващ само ако някой извисен артис е на барче с няколко свои приятели (също артисти, с бомбета, goat брадички, wayfarer очила (реплика)) и тая идея му е хрумнала от нищото, споделя я на масата и всички заедно изпадат в невероятен оргазъм за около 5 секунди..

#сгафилла


хахахах евала за мнението. Аз съм съгласен с него, а и ме разсмя искрено :)
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov