Graphilla.com :: Преглед на тема - Графики и Илюстрации - Иван
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Графики и Илюстрации - Иван

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivan4oto



Регистриран на: 28 Мар 2013
Мнения: 2
Местожителство: Sliven

МнениеПуснато на: Съб Авг 17, 2013 11:13 pm    Заглавие: Графики и Илюстрации - Иван Отговорете с цитат

Здравейте,
казвам се Иван от Сливен и от доста време следя вашия форум, много се изненадах, когато забелязах, че хора които наблюдавам в други форуми (като CGHUB) постват и тук. На 18 съм, миналата година започнах да се занимавам с рисуване а към есента(2012) реших, че искам да се занимавам с concept art/illustration и започнах да ръфам Бамес и да рисувам хора. В последствие кандидатствах в НХА и тази година ще съм 1курс Книга и печ. графика.
Правя темата не с цел кандидатстване за права за спец. раздел, а с надеждата да получа критика над нещата ми и ако може някой друг съвет. (Всичките неща са от тази седмица.) Знам, че може да е малко нахално ама вярвам, че вие сте добри хора и ще помогнете :)













Напоследък играя много LoL и това не е на добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivan4oto



Регистриран на: 28 Мар 2013
Мнения: 2
Местожителство: Sliven

МнениеПуснато на: Съб Авг 17, 2013 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нещо се прецака последния ъплоад.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov