Graphilla.com :: Преглед на тема - Университетска платформа за дизайн студенти
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Университетска платформа за дизайн студенти

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Sovellis



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 112

МнениеПуснато на: Съб Окт 05, 2013 12:14 am    Заглавие: Университетска платформа за дизайн студенти Отговорете с цитат

Отдавна не съм пускал тук, а и не знам дали се чете тази секция вече, но все пак.

Това е главният ми проект от последната година в университета - http://creativeuni.co.uk/ Накратко university dashboard за creative студенти. Имам готов целият дизайн и front-end на http://creativeuni.co.uk/dev/dashboard.html и остана само програмирането, което така и не видя бял свят.

Та като цяло, ако някой има start-up идеи или по някакъв начин вижда това нещо в употреба (не е нужно да е същият проект, може да се ползва като дизайн, framework и т.н.) може да ми пише да колаборираме. Много ще се радвам да видя тази идея в употреба от някое уни, тъй като аз мразех студентския софтуер докато следвах. Но както знаем пропусквателният режим за нови IT технологии в тези институции е като туристически режим в Северна Корея. Така че ще се радвам, ако това нещо се ползва под каквато и да е форма, тъй като "събира прах" в момента.
_________________
WooGuru.net - unlimited WooCommerce support
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Пон Окт 07, 2013 9:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре бе това е супер якото, защо не го искат??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sovellis



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 112

МнениеПуснато на: Пон Окт 07, 2013 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много трудно може да изцоцаш и 1 стинка от университет. Бюджетите са разпределени с договори за години напред и особено IT инфраструктурата е толкова деликатна материя, че не може да ги накараш да сменят и мейл клиента си. Виж вече някое малко частно училище или курс би им паснало добре.
_________________
WooGuru.net - unlimited WooCommerce support
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
FPrint



Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 709
Местожителство: San Francisco

МнениеПуснато на: Чет Окт 10, 2013 8:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, това ми изглежда интересно, определено те разбирам с мъките по университетските сайтове. То като гледам, те са едни от най-остарелите морално и ужасни като дизайн. Един вид... ирония в действие.

Велинов знае ли, че му ползваш арта под чуждо име? :) Иначе от гледна точка на интеракцията малко ми се стори странно да имам картинка под полето, което я описва. Представях си го или отстрани, или картинката над описанието.

Добра работа, щях да се радвам да имам такъв дизайн на училищния софтуер. То сега нищо никъде не може да се намери, язък, че е университет за дизайн (www.academyart.edu)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Чет Окт 10, 2013 10:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

by artist for artist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sovellis



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 112

МнениеПуснато на: Пон Окт 14, 2013 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Велинов знае ли, че му ползваш арта под чуждо име? :)

Не, мислех да му пиша за разшрение, но проекта потъна и така си остана... Кредитнах го на creativeuni.co.uk, надявам се не е проблем.

Жалко да - софтуера е наистина на трагично ниво и още по-трагично е какви пари се дават за тези платформи. До мен стигнаха цифри от рода на £250.000 за update на Blackboard.
_________________
WooGuru.net - unlimited WooCommerce support
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov