Graphilla.com :: Преглед на тема - TONEVSTUDIOS - WE LOVE DESIGN
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

TONEVSTUDIOS - WE LOVE DESIGN

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tonevstudios



Регистриран на: 09 Юли 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Сря Юли 09, 2014 1:18 pm    Заглавие: TONEVSTUDIOS - WE LOVE DESIGN Отговорете с цитат



Дизайн за портфолиото на студиото ми, надявам се да ви хареса.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tonevstudios



Регистриран на: 09 Юли 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Сря Юли 09, 2014 1:39 pm    Заглавие: Сега малко и за мен Отговорете с цитат

Казвам се Теодор Тонев, живея във малкото градче Хасково.
На 17 години съм, уча в ПМГ Хасково.
Занимавам се с уеб дизайн от 2 години, главно съм се ориентирал към уеб/графичен дизайн, но също така се занимавам с уеб програмиране.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Чет Юли 10, 2014 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕ Е ХУБАВО в заглавия на теми да се ползват САМО ГОЛЕМИ БУКВИ.
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Пет Юли 11, 2014 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Очевидно целият дизайн използва главни букви и това е част от "бранда" ай гес. Както може да кажеш "Не е Хубаво Това с Първата Главна Буква", но в същото време ако пуснеш проект на Oxford University Press няма как по друг начин да го напишеш. Та с това искам да кажа, че подобни напъни за пасивна агресивност биха могли да се отправят на лично съобщение и така пак ще има удовлетворението от това да се изтъкнеш, Sami. Да знам, че повечето, които сме останали тук остаряваме и появата на някой млад човечец с някакви амбиции изкарва най-лошото у нас, но от всичко, което можа да кажеш ти прецени, че това е най-важно и ще му бъде от най-голяма полза? Аз не искам да коментирам дизайна понеже не е в моите компетенции, но държах да спомена по-горното.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Пет Юли 11, 2014 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А пък ти не можеше да не направиш забележка на мойта забележка... :) Имам предвид изписването на името на темата във форума. В дизайна си е ок. На мен ми е прекалено стандартен. И много яко се къса целият изглед и тема с изработката на бялата фаша с лого и меню HOME ABOUT ME CONTACTS... Те са или от друг дизайн или от друг човек :)
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Пет Юли 11, 2014 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да де и аз заглавието на темата имах предвид :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tonevstudios



Регистриран на: 09 Юли 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пет Юли 11, 2014 9:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Регистрирах се в този форум, защото си мислех че ще е по-различен от другите в които потребителите само се плюят, явно съм грешал и всички български форуми са едни и същи, както и да е, относно логото и навигацията, не е нито от друг човек, нито от друг дизайн. :) И да, този беше последния български форум в които се регистрирам, БРАТЯ БЪЛГАРИ. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tonevstudios



Регистриран на: 09 Юли 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пет Юли 11, 2014 9:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Горе пише "Tonev Studios" а, във хедъра на сайта пише "Tonev Designs", защото "Tonev Design" е разделение на "Tonev Studios" (Специализирано портфолио за дизайн.) :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Пет Юли 11, 2014 10:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ах, българи, България... Много обичам подобни обобщения. Поразгледай малко историята на форума. Всеки като дойде и се представи, и получи критики започва една олелия.... Какво да кажа - егаси дизайна, такъв друг нема, кърти плочки, мивки, изнася и почиства. Добре, е че си се насочил в правилната посока - семпличко, изчистено. Но къде е твоят принос? В детайлите? Можело е да се постараеш примерно с иконките - тази многоъгълна рамка не си е на място, самите икони са разностилни и неинформативни. Отделно смислово се е омешало, студио ли е, лично портфолио ли е....About me - our projects?! Мога само да кажа "добра тренировка". И погледни страницата с темите от Представяне - има ли друга, изписана така? Нямаааа... Твоята стърчи, и това е била идеята, но е тъпо да го постигаш с натрапване. Пък, де да знам, Спенсър може да е на друго мнение ; ) И си играя да пиша, само защото си от Хасково.
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tonevstudios



Регистриран на: 09 Юли 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Съб Юли 12, 2014 12:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Purvo, iskam da se izvinya che pisha na latinica, no nyamam bg na smarphone.
Vij ne si me razbral, ne se draznya na kritikata daje se radvam, che mi pokazvash greshkite, po-skoro mi stana tupichko che komentirash zaglavieto vmesto dizaina, no kakto I da e, prav si otnosno dizaina , ima neshta za doopravqne. :)

Bez loshi chuvsyva, right?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Нед Юли 13, 2014 8:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tonevstudios, за крехките ти години и представеният проект, мога само да те поздравя.
Има още какво да се желае, но това с времето ще бъде изгладено, като имам в предвид старанието което си положил.

Както знаеш, Грапхила е професионален форум/общество и като такъв е взискателен към представящите се в него.
Ако искаш някой да погледне сериозно на представянето ти, то подбери повече проекти (само най-доброто от най-доброто) и ги представи всичките на куп тук.
Никой няма да търси оригиналност и утра креативност от теб, въпреки че ако изскочиш с нещо ново и добре обмислено, всеки ще ти се зарадва.
От теб се иска да представиш, добри познания по последните стандарти свързани с Интернет приложенията, ако това ще е и сферата ти на развитие в бъдеще.

До тогава, чети, разглеждай и обмисляй всичко видяно по няколко пъти.
Посещения на сайтове като:
"Awwwards": http://www.awwwards.com биха разширили кръгозора ти, също така и в: "Behance": https://www.behance.net" има сериозни проекти.

Ако не си на "ти" с английския, то започвай да го учиш и него, ще ти е много от полза.

----

ПС: Писането на български е задължинтелно тук, дори и да ни пращаш съобщения от някоя совалка ;)

Успех!
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tonevstudios



Регистриран на: 09 Юли 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2014 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти за критиката, оценявам го, ще погледна сайтовете които постна, впрочем Behance го знам, имам портфолио там, но има само два проекта. Другия ще го погледна.

Отново се извинявам, че писах на латиница.

Поздрави! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov