Graphilla.com :: Преглед на тема - Mалко Помощ
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Mалко Помощ

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vvwvv



Регистриран на: 17 Авг 2014
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Авг 17, 2014 2:09 pm    Заглавие: Mалко Помощ Отговорете с цитат

Трябва ми помощ за едни рисунки.Аз съм ги рисувал, но понеже не мога да рисувам те не приличат на нищо.Ако може някой да ми помогне и да ги нарисува както трябва ще съм му наистина благодарен. Става на въпрос за рисуване тип комикс,манга,епични сцени....Ако някой има желание да се поупражнява и да ми помогне да пише.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vvwvv



Регистриран на: 17 Авг 2014
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2014 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[/img] http://www.img-share.eu/f/images/21/Epic_Level_Peril_by_SeleenArtIvzc1Va.jpg [img]


Ето такъв тип рисуване търся или подобен, ако няма желаещи да помогнат поне кажете за колко пари става на въпрос да се договорим нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov