Graphilla.com :: Преглед на тема - Един скромен trip report от Англия и Австрия
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Един скромен trip report от Англия и Австрия

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Manchev



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Пон Юни 21, 2010 11:51 pm    Заглавие: Един скромен trip report от Англия и Австрия Отговорете с цитат

Бях на разходка в Англия и Австрия за седмица и имах възможност да поснимам малко, ето разни кадри, които сметнах че мога да споделя с вас. Приемам всякакъв вид отзиви :)

Всичко започна от Портсмут, Англия. Портсмут е сравнително малък индустриален град в Южна Англия.

1.


2.


3.


4.The worst food in the world -


5.


6. За трите дни, в които бях в Портсмут видях изключително много мъже на средна възраст с изрисувани ръце и тела.
Оказа се че на юг хората се татуират много. Повечето татуирани мъже са на възраст 40-50г и татуировките им са стари и примитивни, приличат на затворнически. Най-често татуират имена на жени, с които са били, животни като змия, тигър, пеперуда, както и популярни символи. Мъжът от снимката си е татуирал целия гръб в памет на майка му, която починала през 2000г. Фигурата на гърба му е ангелът-пазител, а долу са изписани речите на него и баща му от погребението, горе пък най-необяснимо има китайски йероглиф. Снимах общо 13 човека и се нагледах на най-безумните татуси на света. Засега не пускам всичките снимки от серията, по-нататък може би. :)



Тук започва Лондон, бях в града само един ден, но бе достатъчно, за да се влюбя :)

7. This is London-


8. Victoria Station


9. Victoria Station


10.


11.


12. This is London-


13.


14. В метрото-


15. Лондонското city вечер


16. Лондонското city вечер


17. В Сохо


И мъничко Виенски, тъй като последните дни бяха във Виена и там бяхме доста изморени и не обикаляхме кой знае колко.

Vienna BW

18.


19.


20.


21.


22.


Авторът благодари за отделеното внимание и ви черпи с един Ale

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 1:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много приятен фото-разказ, разходи ме из западните места :)
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dechobek



Регистриран на: 07 Фев 2006
Мнения: 211

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

малко снапшотски ми идват. Може би трябва да изчакаш да ти мине еуфорията от пътуването и да прегледаш пак какво си снимал:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dechobek +1, наистина твърде "туристически" обзор виждам поне аз.
_________________
http://exlbrs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не искам да споря, но струва ми се, идеята на темата на Манчев е точно такава... не изобилства от такива теми тук, така че това ми се вижда ОК.

Това дали е за тук или за "За Всеки" е вече друг въпрос.
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично съм ЗА да се пускат и такива кадри тук.
Харесах си 19, макар че щеше да е по-добре да не беше отрязана гумата на мотопедчето :)
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Manchev



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2010 11:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами приемам критиката, не е като да съм пуснал особено пипнати снимки, даже няколко ги сложих по-скоро за да си седи като историйка. Времето, целта на разходката и хората с които бях не ми позволиха да поснимам задълбочено и както аз си искам. Затова както дечобека каза- това са си снапшотове. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nuanda



Регистриран на: 12 Мар 2007
Мнения: 142
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2010 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен черно-белите ми стоят с класа над цветните :).
_________________
http://tezishibanigulubi.blogspot.com/
https://twitter.com/comiXtron
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov