Graphilla.com :: Преглед на тема - simple-screen
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

simple-screen
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 1:02 am    Заглавие: simple-screen Отговорете с цитат

най-накрая надвих мързела и седнах да направя нещо като лична страничка/портфолио.
целта беше да е семпло, симпатично и поне малко иновативно.. до колко съм успял вие ще кажете ;)

www.simple-screen.com

знам че саунд лоопчето прескача леко, но се надявам че скоро ще се фиксне това...

ако видите бъгове, или правописни грешки - казвайте :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



ne razbiram zashto vsiako neshto se otvaria v nov prozorec

i kakto cakash v celia site tuk neshto ne staa



ako e po-barzo drijenieto na menuto shte e po-dobre mai
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 12:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:
ne razbiram zashto vsiako neshto se otvaria v nov prozorec


zastoto inache kato se wyrnesh i site-a ste se e restarnal i triabwa pak da cykash na sekciata w koiato si bil, koeto mislia che e malko draznesto...

fox написа:

i kakto cakash v celia site tuk neshto ne staa


emi.. ako iskah da znaesh nesto poweche, pishi mail :]

fox написа:
ako e po-barzo drijenieto na menuto shte e po-dobre mai

mi mai ne moze... :) ima dosta maski i alpha i se bawi - u nas na p4 wyrwi extra, a w ofisa na atlon1.3 se bawi malko...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tn1



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 231

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dopada mi
_________________
tuka vsichki pishat neshto...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stefan написа:
fox написа:
ne razbiram zashto vsiako neshto se otvaria v nov prozorec


zastoto inache kato se wyrnesh i site-a ste se e restarnal i triabwa pak da cykash na sekciata w koiato si bil, koeto mislia che e malko draznesto...



drazneshto e tova che otvariash suma prozorci bez da znaesh kakvo shte ima v tiah

demek zabelejkata mi e
fox написа:
ne razbiram zashto vsiako neshto se otvaria v nov prozorec

che navigaciata e losha

stefan написа:
fox написа:

i kakto cakash v celia site tuk neshto ne staa


emi.. ako iskah da znaesh nesto poweche, pishi mail :]


ami dobre
i bez tui ima dva na koito moga da pisha

stefan написа:
fox написа:
ako e po-barzo drijenieto na menuto shte e po-dobre mai

mi mai ne moze... :) ima dosta maski i alpha i se bawi - u nas na p4 wyrwi extra, a w ofisa na atlon1.3 se bawi malko...


ami prichinata e che ne e napraveno dobre
a ne che ne moje

tova che ti ne mojesh e druga rabota
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox: imash nesto lichno protiw mene, ili prosto si stanal kisel taia sutrin?:)

tolkowa moga, tolkowa prawia, mnogo go mislih kak da stane po-byrzo no wsichko iziskwashe iako promeniane na designa, ideiata i t.n...
to imashe i razni animaciiki koito mnogo dobre razdizwaha cialata rabota, no otpadnaha zaradi poradi gorespomenatia problem sys skorostta
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne mi haresva kak si go napravil

navigaciata ne mi dopada

flasha se bavi

zashto ne go napravish prostichko
taka che naistina niakoi koito popadne na saita ti da razgleda vsichko

malkoto e mnogo nekoi mi beshe kazal otnosno weba
i e mnogo verno tova

shtom ne mojesh da pravish neshtata na flash kakto triabva da se praviat ne gi pravi ili prosto se obarni kam niakoi koito moje

aide uspeh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox imam edin wapros
kak mislish ako az trsia designer , srawniawaiki mesdu twoia sait i negowia koi ste si izbera tebe ili nego.
mislish li che komentara ti e lishen ot emocia / stoto za men ne e /
az se kaza slednoto na pi4a moze oste da go optimiziras twa nesto kato sait w nikakaw sluchai ne prawi tezi nestica da se dwizat po burzo.
kato sydyrzanie mi hareswa towa che w weba ne si kral mnoo a w 3d to
twa s kustata e ubiistweno. ewalata
Върнете се в началото
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
fox imam edin wapros
kak mislish ako az trsia designer , srawniawaiki mesdu twoia sait i negowia koi ste si izbera tebe ili nego.


mda...

nubizus написа:
mislish li che komentara ti e lishen ot emocia / stoto za men ne e /


myhym...

nubizus написа:
az se kaza slednoto na pi4a moze oste da go optimiziras twa nesto kato sait w nikakaw sluchai ne prawi tezi nestica da se dwizat po burzo.
kato sydyrzanie mi hareswa towa che w weba ne si kral mnoo a w 3d to
twa s kustata e ubiistweno. ewalata


mahum...
i malko po razlicen - po kontrasten ili whatever font na obqsneniqtaa - shtot sia nit imash thumbnail - nit sa chete ko ima na taa kartinka... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
fox imam edin wapros
kak mislish ako az trsia designer , srawniawaiki mesdu twoia sait i negowia koi ste si izbera tebe ili nego.
mislish li che komentara ti e lishen ot emocia / stoto za men ne e /


kakva emocia bre
ne mi haresva saita

znam che picha, kakto go narichash, moje
i zatova triabva da si opravi saiteto
pita za komentari i bagove
az spodeliam moito vijdane

a tva ti koi shte izberesh za dizainer si e tvoia rabota
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iskah prosto da ti namekna 4e komentara /
tova che ti ne mojesh e druga rabota / ne e mno gradiwen
inache i az misla 4e triabwa da go optimizira.
Върнете се в началото
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
iskah prosto da ti namekna 4e komentara /
tova che ti ne mojesh e druga rabota / ne e mno gradiwen
inache i az misla 4e triabwa da go optimizira.



vij
az sam na mnenie che chovek niama nujda da se opravdava za neznaniata si
prosto ako ne go pravish niama da imash i pretencii che mojesh i nikoi niama da te uprekva che se pravish na razbirach

tva e

saita shte stane
ma mu triabva oshte

p.s.
i na tvoia sashto :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Hackum



Регистриран на: 21 Авг 2003
Мнения: 352
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:

malkoto e mnogo


Не само за уеб се отнася :>>

Стефане, на мен ми харесва сайта. Само пробвай с друг фонт да ти е текста, някой дето се чете по-добре в малък размер и анти-алиас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)
az ne raz4itam na portfolio.
Върнете се в началото
pixelFwd



Регистриран на: 29 Апр 2003
Мнения: 21
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 6:15 pm    Заглавие: otnosno saita Отговорете с цитат

saita ti e interesen. ima problem s udobstvata, koito predlaga za razglezdaneto i naistina triabva da se optimizira. podoziram che vsichko koeto si napravil po animiraneto na navigatsiata e na bazata na "mc.gotoAndPlay" ... i vaobshte animiraneto e "na raka" ... no ne moga da tvardia sas sigurnost dali e samo tova. Ima nachini s malko poveche script da se dvijat neshtata po-leko. Ne po-barzo (skorostta triabva da e gore dolu takava). Taka che No1 - AS za optimizatsiata. Samata ideia go iziskva spored men. Izglezda siakash si reshil da se nadskochish i tova e mnogo hubavo. Versia 2 :)) she chakame nachi.
Vtoroto neshto e s otvarianeto na prozorcite. Tuka pak lipsva AS. Ako loadvash SW direktno otgore s button Close, kato navigaciata ia pravish s alpha (ama ne direktno, a primerno loadnatia SWF da e s background - white na 50% alpha) ... niakakvi takiva misli mi idvat v glavata. Inache kato cialo saita ti mi napomni na edna ot po-starite versii na edin ... ama niama da kazvam koi shtoto ne e sashtoto.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dobro e a i neshtata ti sa dobri v sekciite:) svejarsko e katop ideika i ne tovari kato design v smisal leko e ne drazni:) ti na Maya li ba4kash 3d-to?
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gotska ideq, no naistina za da stane ba6 si trea AS (ako te wle4e de) ... sq nqqm nou vreme inak bih napisal nekwi kritiki ... no 6te pi6a de (po-natam)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Ное 06, 2003 11:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DR2 написа:
dobro e a i neshtata ti sa dobri v sekciite:) svejarsko e katop ideika i ne tovari kato design v smisal leko e ne drazni:) ti na Maya li ba4kash 3d-to?

Ами освен да ти препоръчам да завъртиш утре глава с 90 градуса надясно и да видиш с какво прави Стефан 3D-то :)))

Иначе този сайт за мен не става за портфолио, ти все пак си представяш нещата.. е, те са лошо представени :Р
Човек няма никаква представа къде какво има и като кликне какво ще види, има 2 избора - или да наклика търпеливо всичко, или да не клика нищо и да си иде...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 07, 2003 2:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Иначе този сайт за мен не става за портфолио, ти все пак си представяш нещата.. е, те са лошо представени :Р
Човек няма никаква представа къде какво има и като кликне какво ще види, има 2 избора - или да наклика търпеливо всичко, или да не клика нищо и да си иде...


dobre de, na edna ogromna chast ot deisgn portfoliata koito sym gledal iz neta nestata sa s takiwa thumnailcheta ot koito se wizda samo malko detailche, goliama chast i info za wsiako edno ot tiah si niamat daze...
systo taka, na powecheto kato klinesh i nestoto se otwaria w now prozorec
i za mene twa sa si niakak napylno estestweni nesta, taka da se kaze :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vaniavalkova



Регистриран на: 14 Ное 2003
Мнения: 37
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2003 11:52 am    Заглавие: simple screen е доста арт Отговорете с цитат

въпреки, че съм един от защитниците на функцията, като естетика в уеб дизайна, искам да кажа на Стефан, че този сайт много ми допадна. бих казала особенно естететически ми въздейства. сходен е с японската естетика и това много ми хареса.

въобще не ме издразниха всичките недоразумения свързани с навигацията, отварянето на непрекъснати нови прозорци и дори някой проблеми със звъка.
аз възприех този сайт, единствено , като арт и смятам, че един личен сайт може да си позволи такива волности и дори неяснота при навигацията. това, дори още повече подчертава личния характер на сайта.

а дали Стефан ще си намери клиенти с него или не, мен това не е ме засяга. аз харесах дизайна на Стефан и мисля, че е артист, който има вкус за мярка и пропорция. което е много по-важно.
_________________
art=design=code
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov