Graphilla.com :: Преглед на тема - personal site ;))
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

personal site ;))

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Нед Ное 09, 2003 2:57 pm    Заглавие: personal site ;)) Отговорете с цитат

dam.. nakanih se i az da sedna da napraq neshto po vyprosa..
nqmah mnogo vreme da go mislq, zatova mi se iska da 4uq kvo sha kajete - kato lekota na polzvane, visiq, ideq.. ne 4e ima nqkva de ;))
abe sekvi zabelejki ;))
adresa:
http://www.kekata.7floor.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Ное 09, 2003 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

keka.. mahni tia stolove sloji si gi kadeto im e miastoto v 3d sekciata (da vijdam che sa tam) smeni fonta pri mouse over che toia ne go biva... aaa i copyrighta zaduljitelno po-malik s verdana! tfa e na pruv pogled deto lichno men ne mi dopada...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe za saita ne znam, ama twa portfolio sega chak go razgledah nakup i sam mnogo wpechatlen!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mersi Spaser, dano da ne e samo edini4no mnenie ;)) ... Implant abe stola sym go slojil 4e da se vijda 4e sym se klasiral nqkyde ;))) ina4e v 3d-to koi sha ti gleda ;))) a za fontovete si prav- sha update...

neshto drugo - ne vi li se struva 4e butonite se kysat stilovo ot ostanalata 4ast na site?..imam nqkvo takova useshtane...
aide daite pove4e comments pls...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kekata написа:
mersi Spaser, dano da ne e samo edini4no mnenie ;)) ... Implant abe stola sym go slojil 4e da se vijda 4e sym se klasiral nqkyde ;))) ina4e v 3d-to koi sha ti gleda ;))) a za fontovete si prav- sha update...

neshto drugo - ne vi li se struva 4e butonite se kysat stilovo ot ostanalata 4ast na site?..imam nqkvo takova useshtane...
aide daite pove4e comments pls...



ami druje :))

shto ne go napraish tzelia site v stila na butonite? naprai go neshto kato skitza...ti znaesh nai dobre... shteh da ti go kazvam tva onia den...

i she stane super site da znaish !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2003 12:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kekata написа:
...ne vi li se struva 4e butonite se kysat stilovo ot ostanalata 4ast na site?..


az za kakvo ti kazvam da razkarash stola be?...
hubu klasiral si se... mi tfa she go napravish kato note tam v sekciata deto e stola she napisheh da chetat horata ili si napravi edin splash predi indexa samo sus stola barem nema se razminavash stilovo... :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2003 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dam.. verno 4e moje da stane taka..;)) samo deto ne znam kak da pusna spash pri startiraneto :))) ama tva e ideq verno... :) mersi implante ;)
sa kato se zamislih - sha go napraq v dva varianta - iz4isten.. i "art" pyk na koito kakto mu haresva da si gleda ;)
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2003 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kekata написа:
samo deto ne znam kak da pusna spash pri startiraneto :)))


ma nishto nema puskash
praish index-a da e kartinka sas stolowete - kwo si spechelil i kolko si welik i tam ima buton "enter portolio"
tfa e splash :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
x-lab



Регистриран на: 18 Фев 2004
Мнения: 164
Местожителство: otvud aleyata zad shkafa

МнениеПуснато на: Пет Фев 20, 2004 5:00 pm    Заглавие: ex rusensata 6kola ... Отговорете с цитат

priqtno zvu4i site.. prav si 4e stilovo ima leko razminavane na navigacia i content.. bih te propuru4al kadeto sa tumbnails da slogi6 i ALT-textove da se znae ime / tehnika i pr.

P.S. 6o li ne zavur6ih i az toq promis6len design v RU do 4ta godina go dokarah i ne mi izdarjaha nervi4kite ,P.. tvurdo zastavam zad tezata za samousuvur6enstvaneto.. vizdam 4e resultata i pri teb e pologitelen

derzai@
_________________
Contemporary Design Ideas - cosmopolitdesign.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Фев 20, 2004 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaa Vi4o i fani nekoi coder da ti drasne skript4e da ti loadne do otkat si4ko kat e po4nalo a da ne 4eka da poso4ish butona i togaz da sedne da go durpa.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
larry



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 14
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

при екран с height под 565-570 пиксела, долният фрейм получава скролер. предполагам, че не е това идеята?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mdaaa...vqrno 4e stava scroller.. ;( i az go vidqh predi sedmica, kato mi se naloji da sedna na PC s malka rezoluciq... abe do nqkolko dni sha update site, ta sha gledam da go opravq .. miro - ami kato nqmam coder nablizo :)) kvo da pravq ;)))) zasq sha e taka.. po-natatyk.. moje i da namerq znam li :)
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
larry



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 14
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто Апр 27, 2004 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

просто не използвай фреймове
докато се извикат и отворят всичките, 30тте k, които спестяваш примерно(ако са 30 де)
ще са се свалили, а от следващата страница вече ще се кеширани
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov