Graphilla.com :: Преглед на тема - eto me i men...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

eto me i men...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 10:40 am    Заглавие: eto me i men... Отговорете с цитат

daaa...nai-posle se vidqh i az s malko vreme - ta eto;))
tva tablet:


a tva ne ;)


aide kazvaite ;)
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
scrape



Регистриран на: 17 Авг 2003
Мнения: 861
Местожителство: graveyard

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mmmmm gut gut,tui vtoroto po ma radva :),samo si mislq che dqsnoto mu ramo (nashe lqvo) trqbva da e po-malko i rukata ot sushtata strana trqbva da e malko po muskulesta
_________________
gimme d gal
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз кека съм за II-ото ...... по "живо" ми седи някакси :))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз предпочитам таблета.....това цвете е доста идейно - със сигурност има нещо общо с вълшебствата...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
firefox



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 146
Местожителство: #b612

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

цветенцето - яко,
ръката - мъртвешка,
аватара - ме притеснява :)))
тролския пич - прекалено безврат,
аз - на вълна LotR2 (ууу, прешъс ~43 адишънъл минутки, Безценни!)
така че определено адмирациите отиват при втората картинка. :)
Обаче: да приемем, че гада е левичар и наистина предната (наше дясно) ръка му е водеща, ако се опитва да свие пръстена на 8-орка, другата ръка трябва да му е с палеца наляво (пак наше) и длан нагоре май... и лакътя или почти опрян в ребрата или стърчащ на нивото на рамото...
иначе главата ме кефи много - една такава сизифовска (бог знае защо си го представям по този начин, ама е така) :D
_________________
Hard work never killed anyone, but why chance it?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I na mene vtoroto poveche mi haresva:)Prilicha mi na Maceman kak se opitva da vurti volana na Jigulata:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Джоуви написа:
I na mene vtoroto poveche mi haresva:)Prilicha mi na Maceman kak se opitva da vurti volana na Jigulata:)


Jovi ti kato samo na prolet si motoriziran ...:)

ave Keka vkarai malko pove4e anatomiq!!!! toq mu zabita klavata do kliu4icata! a i rakata na zaden plan e po golqma ot na po blizkata....
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 8:51 pm    Заглавие: mdaaa Отговорете с цитат

bah maa mu..abe nqma me za malko i tuka ste sa utepali d pishete ve ;) sq ... malko po malko:)
DR2: abe ne mu e slu4aino taka glavata - iskam da se useshta naprejenie... zatova sym go napynal taka.. kolkoto do rycete - ne kazvam 4e sa perfectni, ma risuvam s himikal i ne se my4a mnogo da korigiram - kvoto stane - tova :) a i rabotata tuka e za 15-20 min.. samo fun... kolkoto do tova - kakvo to4no usukva ili dyrpa- mi ne znam.. taka i ne go izmislih ;) ama sym siguren 4e kitkite i prystite sa si po vernite posoki ;) ...ina4e verno dqsnoto(nashe lqvo) ramo maaaaalko e poraztegleno, ma a de :) next time sha e kakto trqa (uj de)... abe gledh da ima naprejenie - systoqnie nqkvo...
za rykata i cveteto - dam..cveteto e specialno :) rykata vqrno e myrtveshka malko.. ne i dostiga cvqt.. ama pak e fast paint i zatva ne sym si igral mnoo... ama naistia si e tebeshireno .. syglasen napylno...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Draken-Korin



Регистриран на: 08 Юли 2003
Мнения: 107
Местожителство: Varna/Novi pazar

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2003 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dedo... az tebe nema ko da ti kaja...osven 4e sa super i dvete....(ti znaesh moqta mania kum groznici...tip-ORK" i mnogo se kefq na pi4a)
A do kritikite do tuk...nekoi sa s pravo...ama nekoi ornosno trolla.....Da pitam az...vii vijdali li ste na jivo takuf?!?....Shtoto na mene mi se iska ama...uvi..Nema takova jivotno...:)))Onq moje da si e defekten po rojdenie...A vseki risuva tova koeto mu e v akula...Ne iskam da zvu4a typo..ama v LOTR orkite i drugite tam gadini sa satvoreni ot dizainerite previli filma...Az ako praveh filma mojeshe da sa savsem drugi..(v zavisimost ot moqta fantazia). Za tva molq vi ne deite kritikuva na izust

Taka moje i da qm boi ot nekoi ama....ko sq...Az taka mislq...Tva e fantasy...(i sega kat se zamislq) toa moje i da e 4ovek...ama kakto i da e..fantasy-to e FANTAZIA....:))))))))

:)))))) ok..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Ное 13, 2003 9:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

abe az zabraih v4era da pitam - Firefox - ko mu ima sq na avatara mi ve?;) shto ne go haresa? predniq mi kazaha 4e bil "zelenqsal" drakon...smenih go.. sq pyk koe ne e nared?
Todare - abe prav si :) to da si kaja 4estno - tva ne sym go mislil za ork - naprotiv tva e tip ot vida deto vyrshat 4ernata rabota v background... za story-tata :)) obiknoveno na zaplata (za nqkolko usmivki i potupvaniq dnevno) pri nqkoq princessa ...;)) ta taka de .. pyk i kazah ve4e - vvrata mu ne e toolkova kys, prosto 4oveka sa e napynal :)ma ne znam za kvo :)) obshto vzeto - buta neshto :) sa sha ma karate da praq prodyljenie 4e da stane logi4no ..
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Ное 13, 2003 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

malko razvitie na temata... ama ve4e bez mn jelanie...

qvno 4e gorniq tip e dyrpal (butal) klu4ovete ot nqkogo :)))
pyk moje usilieto da mu e tolkova golqmo shtoto gi e broil....
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Ное 13, 2003 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като си кръщаваш темата другия път глей да е ясно за кво става дума
Ето сега ще внеса малко пояснения - тез скици са правени пред огледалото и за тва така малко посукани - от човека е ...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Ное 13, 2003 10:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hmmm...mi i az imam nqkoi drugi snimki tuka...ei edna ot 95-6god... vijda se koi kogo na kakvo u4i:


pyk otdelno sha raziskvame po-gorniq fotos... o4i v o4i kakto se vika...
ne znam s miro kak se opraihte i dali...ama nqma ta ostaq mdaaaa...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Ное 14, 2003 10:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kude pak i mene ma nabutahte u shamarite be ei?m?
Ae da ne vadi i 4i4o snimki ot onez godini slavni IDS-ki :oPPP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Ное 14, 2003 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kekata написа:
pyk otdelno sha raziskvame po-gorniq fotos... o4i v o4i kakto se vika...
ne znam s miro kak se opraihte i dali...ama nqma ta ostaq mdaaaa...


Аз мислех с тва фото да ме приемат във "фотография, фотоманипулация и ретуш" ... най-вече в последното ;-))) ... щото модела позволява много да се оправдаваш с него ... дет се вика изстискал съм всичко от него .... ъъъ .... той си беше смачкан преди да почна да го изстисквам де ... абе то се вижда и без мойте обяснения ... с таз талибанска физиономия не може да се направи много ... как се живее с нея??? - това е въпроса ... а ако се в гледате в графиките по-горе ще откриете автора ... буквално .... я да видим: чело 2 пръста - има, нос като брюкселско зеле - тука, челюст като на Татра предната решетка - 1:1 ... абе кво ви обяснявам - той е човека ... айде стига толкова, че бързам ... по-ранни полети за някъде няма ли ?...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
graphic



Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 71
Местожителство: Rousse

МнениеПуснато на: Съб Ное 15, 2003 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Xa, shte padna - otkade izrovixte tozi arxiv! Kvi ste svezi i nevinni samo!I az shte porovia za niakoj kompromat! Imam, imam dosta:-))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Ное 15, 2003 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi sq dan sme vinovni? m?
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
batMAN



Регистриран на: 09 Авг 2003
Мнения: 307
Местожителство: ???

МнениеПуснато на: Съб Ное 15, 2003 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...basi,mn rusensko(vareno)...i pe4eno stana...6a se prosulzq ot kadroto:)))...mi to mn kadurni kadri sa proizlezli ot tva 6kolo;)na tiq deto sa o6te v ROUSSE-to >da pratqt mn pozdravi ....na edna harizmati4na li4nost>nazovaema OROLOEV:ing.,d-r na tech.nauki...o6te i profesor:)))
...pro4ee onq pi4 ...s vruzkata kliu4ove ako e sveti Petra-ne 6ta da odq v raq;)
_________________
???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Ное 15, 2003 6:21 pm    Заглавие: ot taq sutrin... Отговорете с цитат

aide oshte malko:





BatMan - :)) mi znae li 4ovek...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov