Graphilla.com :: Преглед на тема - stavamli
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

stavamli
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stavamli



Регистриран на: 14 Ное 2003
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Съб Ное 15, 2003 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това беше представяне (леко несериозно, но все пак представяне ).
та дайте някво мнение, най малкото тея неща ги направих специално за тук. (ирония има тук, ако не се долавя).
_________________
red or dead
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stavamli написа:
това беше представяне (леко несериозно, но все пак представяне ).
та дайте някво мнение, най малкото тея неща ги направих специално за тук. (ирония има тук, ако не се долавя).

(мое мнение).....nestavash (ирония има и тук).... и като МeRox- пак не ставаш.....
щото си лигльо, щото лично аз не харесвам отворковци без покритие,
още повече тия дет са компетентни в абсолютно всички области и се имат за много повече от другите.... :)
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледай ти, гледай ти
Имаме раздвояване ма личността май
Шизофрения значи
Ами то това се лекува, май на 4 километър е мястото
БТВ не знаех че там правят логота, това ще е нова терапия;-)
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
threed



Регистриран на: 11 Апр 2003
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 8:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stavamli каза :
Цитат:
определено Hackum е прав, че да се говори на изуст е супер лесно, но седнеш ли да го правиш става сложно.

btw. merox != stavamli


така пич, аз бях stavamli и нямам нищо общо с merox, освен това че е на съседния компютър и видя от мен форума, за което съжелявам много.
можеш ли да ми покажеш къде съм лигльо, къде се отварям и къде обиждам когото и да е ?
тоя форум го следя от доста отдавна (виж ми датата на регистриране ако искаш) и тея неща ги пуснах с цел да ви предизвикам, съжелявам че merox развали всичко.
та по същество, защо реших да ви предизвикам :

1. погледни стила на форума, погледни колко малко хора има в него, а колко скандала имаше досега, погледни как почти всеки се мисли за най-добрия и единствен.

2. вярно пускат се и глупости, но аджеба защо трябва така надменно и грубо да се държите. нито сте единствени нито сте най-добрите. как може примерно аз да поствам теми с абсолютно елементарни неща в xsibase.com и да ми отговарят хора като Ed Hariss (www.edhariss.com) и нито един път не са ми казали 'къф си тъп, за нищо не ставаш...'.

3. пускат се и много добри неща и отношението е :
Цитат:
Дааа, цветовете и кумпютурите хуооо ги пипка момичето, ма малко по-добре да ги учеха да рисуват у шивашкия...
, примерно.

и понеже май не схващате : не се правя на добър, обиден, велик, сърдит, неразбран и т.н. !
whatever, не ме интерисува вече. stavamli каза :
Цитат:
p.s.s. айде сега може ми се нахвърлите всички
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 8:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Take it or leave it. Pls leave it.
Който иска да изкара полза от този форум, може да изкара полза.
Това, кажи-речи, мога да го гарантирам, защото съм видял как става пред очите ми.
Това, което не мога да гарантирам е, че тук ще се държат мило с вас, ще ви третират като равноправни човешки същества, ще уважават чувствата ви, ще се грижат за доброто ви настроение.
Не че не би ми се искало, просто няма как. Този форум събира професионалисти, а те си имат индивидуални качества и особености. Някои са зли, други - добри, някои са социопати, други - прекалени отворковци. Нека някой форум, който се занимава с психология да се грижи за това.
След като отдавна съм разбрал, че формата си зависи от индивида, съм решил да гледам отвъд нея. На решилите да останат във форума ще препоръчам същото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хмм
Така се случва по някога - покрай сухото гори и мокрото
threed - за да няма повече неприятни моменти стани и сритай колегата си да влезе в час
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
threed



Регистриран на: 11 Апр 2003
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хмм май стана да ви провокирам, въпреки merox.

@morgoth, не съм бил че да напускам. донякъде си прав, но за едно не си които и където да си нямаш право да не уважаваш чуждото мнение.

@ValBo, пак казвам че не съм изгорял, т.е. нямам цел - достъп до графила !

още нещо, защо никой не каза нищо за нещата които направих ? щото на провокация от рода на 'stavamli?' най лесно е да се отговори 'не'.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 9:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

threed написа:
@morgoth, не съм бил че да напускам. донякъде си прав, но за едно не си които и където да си нямаш право да не уважаваш чуждото мнение.

И това е правило? Ако някой дойде тук само с цел да си прави шоу, да дразни хората и т.н., да се подиграва на всички и прочие.. аз да уважавам правото му да се лигави? Не и като е у нас, благодаря.
Като MeRox казва на някой "не ги слушай тия некадърници, дето само говорят а за нищо не ги бива" аз трябва да уважавам мнението му? Не и у нас, благодаря.
Представи си, че аз дойда у вас на гости. У вас мирише зле и ми текат сълзи. Какво да направя? Да ти кажа, че смърди и че си свинчо, или просто да си тръгна?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 9:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

threed
рекламана кампания е - хората висят до късно в офисите дори в събота и неделя
Изнервени са, търсят на кого да си го изкарат
ти се набута сам
пак леко мина
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бтв
morgoth написа:
Take it or leave it. Pls leave it.

threed написа:
@morgoth, не съм бил че да напускам.

Не преведе правилно това, което ти казах и следователно отговорът ти не е адекватен :)

Бтв едно от нещата, които забелязвам сред недоволните от ГРПХЛЛА хора, е че те някак си не могат да осъзнаят колко добри професионалисти има тук всъщност. Толкова се унасят в борбата за справедливост, че някак си нереално им изглежда някой толкова зъл и дръпнат и саркастичен всъщност да е много, ама зверски добър художник/дизайнер/моделър и т.н...
За n-ти път казвам - приоритет на този форум са професионалните умения. Ще ми се всички да сме добри и да си помагаме, но това, което имаме в момента, е кажи речи максимума. Който може да го ползва ще си изкара полза.
За финал един цитат:

If you knew all that I knew
My poor Jerusalem
You'd see the truth
But you'd close your eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
threed



Регистриран на: 11 Апр 2003
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@morgoth, верно съм недоскивал какво си написал :)

но несъмнено има пичове които са много добри (дали са професионалисти или не няма значение). но ето точно тука ValBo не е прав, че трябва да си го изкарваме на някого, нали ставаше въпрос за професионализъм, а нервенето и професионализма са оксиморони.

както и да е merox го няма вече, може ми благодарите, поступах го малко:).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 9:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="threed]но ето точно тука ValBo не е прав, че трябва да си го изкарваме на някого, нали ставаше въпрос за професионализъм, а нервенето и професионализма са оксиморони.[/quote]
Ето точно тук е грешката! Няма нищо общо между добрите умения в дадена област и доброто възпитание, култура, ума и т.н. Нямаш идея какви художници, музиканти и поети например има, ще умреш от срам от човешката природа :)
Факт е, че добри професионалисти си изпускат нервите и си го изкарват на невинни минувачи. Фатк е, че има минувачи, които далеч не са невинни. Просто всичко това има толкова дълбока история (като се почне от годините в дир.бг, коато минувачите просто пометоха и потопиха всички, които имаха някакви умения), че не ми се започва тази история с оправдаването отново. Просто трябва да ми вярваш :)
А най-добрия начин да се увериш, че съм прав, е да се опиташ да направиш алтернатива на ГРПХЛЛА, където да събереш добри професионалисти и да искаш от тях да се държат по определен начин :) Ще видиш, че има граница, че играта е безумно сложна, че приоритетите са стотици и се настъпват...
Ако просто знаехте колко мислене и опити има зад ГРПХЛЛА, колко планове и варианти, решения и алтернативни решения и какво ли не..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
threed



Регистриран на: 11 Апр 2003
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и без да ти казвам си знаеш : respect ви за графила, но точно щото ме радва реших да кажа това което не ме радва в нея ;) а възпитанието никога не пречи !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Нед Ное 16, 2003 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааааа!
Откога почна да се прави дизайн без смисъл да се прави? Ей-така, за фън, а? Пф...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
m[]nka&mi



Регистриран на: 02 Дек 2003
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Вто Дек 02, 2003 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vijte tozi pi4 verno vi go kaza tova deto i az si go misleh v mnogoplastova drama s obrati v siujetnata linia i elementi na iznenada.
samia fakt 4e moderatorite dosta stanaha razgovorlivi i mnogoslovni epokazatelno.
mnogo ste iaki -priznavam .no pozvolete i nie smartnite da kajem svoeto mnenie.toku vij sme vi nadhitrili..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
m[]nka&mi



Регистриран на: 02 Дек 2003
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

TT2,a v humora niama li smisal?ne?
gre6en otgovor!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
threed



Регистриран на: 11 Апр 2003
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бях я забравил тая тема направо.

@m[]nka&mi радвам се че поне някой схвана цялата идея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 1:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе винаги ли, когато някой не ви се смее на хумора сте убедени, че не го е разбрал? :)
То бива самочувствие... ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 1:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моргот направо ти завиждам на самообладанието
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
threed



Регистриран на: 11 Апр 2003
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 2:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

о_0. баси хората сте. по леко я карайте ве :)

Цитат:
Моргот направо ти завиждам на самообладанието

и кво толкова станало ?

---
btw. последните ми постове бяха искрени и не бяха на шега ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov