Graphilla.com :: Преглед на тема - stavamli
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

stavamli
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
m[]nka&mi



Регистриран на: 02 Дек 2003
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 2:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nie li?he.vaprosa ne e v razbiraneto a v solidarnosttai az razbiram kolko sa mi tapi kolejkite no dali razbiram kak dA IM pokaja 4e ne e taka...he.
a vie imate niakakva strategia da ma4kate novite dokato izdahnat
emi propuskate pi4ove sas sigornosttaka 4e prosto zaiavivam dupka v metodite ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 2:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде последен опит, за сега. Ясно е, че един ден ще разберете, но все се опитвам да прибързам нещата...
m[]nka&mi написа:
a vie imate niakakva strategia da ma4kate novite dokato izdahnat

Кои сме тия "ние"? Ние "graphilla.com" ли? ;)
Аз ли мачкам новите докато издъхнат? Joro* ли, LoveHate ли, Джоуви ли, ovendelon ли, Gavanski ли, mim ли, кои точно сме тия "вие"? Толкова ли е сложно: graphilla.com не е общо съзнание, graphilla.com е място, което е събрало много професионалисти, всеки с неговите си психологични характеристики и особености. Адски много ми напомня на "шоп комплекса" в провинцията: "Вие шопите..." еди какво си. Като ще се оплаквате, напишете ника на конкретния човек, защото да казвате, че 1000 души са еднакви и с кошерно съзнание е нехуманно :) Спрете се с тая инерция, разбрахме, че не одобрявате, дайте ново инфо.

ПП Има си специален форум за мрънкане, така че местя темата там.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 3:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Още веднъж казвам, че завиждам на моргот за търпението и самообладанието
От една година насам всеки 3 включил се започва да дава съвети как да се устрои мястото преди изобщо да е поостанал малко за да разбере как работи
За вас това може да е ново, но за тия които са от година тук им е писнало да обяснавят едно и също. На Моргот му е за 1000-ед път навярно

Аз лично когато отида на гости на някого не започвам от вратата да критикувам обзавеждането и подредбата- просто казавам Добър ден
И ако ме питат си казвам мнението
Това се нарича добро възпитание
А вие още с влизането си опитвате да давате насоки! А добър ден го няма. Ако не ви харесва дома, просто не влизайте в него

Та значи тук не пансион за млади девици, и понеже не такъв, езика и маниерите не са като за такова заведение.
И понеже пак повтарям, че не сме в такова заведение, дайте да не се държим като ощипани моми
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

threed - mi i ti i kolegata ti i celoto mesto kadeto rabotite e opleskano zaedno sas staklokeramichniq ti mozak (kak zeh da gi chatkam pokrai nola 7 deba ) ... sichko e laina ... i ne si v pozitsiq da kazvash koi kade gledal neshto si i ti dal mnenie ... ne si v pozitsiq vaobshte da se proiznasqsh ... ako ne ti iznasq - IZNASQI SE !!! az shte skarbq dalgo i bolezneno za teb - garantiram ti i obeshtavam !!

m[]nka&mi - kav si ti be artiste !!!?
otde se prakna pa ti ? imash hubavi kecove da znaesh ! kitaiski li sa ? kato mneniqta ti - bez garantsiq i s neqsen proizhod i znachenie.

p.s. na s-to - koeto shte reche pussy na stobora - BASTA mladeji !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
m[]nka&mi



Регистриран на: 02 Дек 2003
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

snaker,ne mi se zanimava da ti otgovariam(az mai tva pravia hum).
4esno kazano poraboti varhu podtisnatata si agresia.
...i uspeh v jivota!;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
m[]nka&mi



Регистриран на: 02 Дек 2003
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnenieto e ot ''mi''!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov