Graphilla.com :: Преглед на тема - Картички
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Картички

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 2:55 am    Заглавие: Картички Отговорете с цитат

Та значи това трябваше да са новогодишни картички-календари за фирма производител на сноуборд екипировка, но нито успях да измисля някакава забавна идея нито пък се справих с изпълнението...

трябваше да е пиксел арт, но е векторно не фотошопско и сега изглежда като псевдо вариант на горното.

така или иначе този графити-комикс-скейтборд стил не ми иде отръки, пък не го и харесвам принципно..така че цялата работа пропадна, поствам да зяпате, а ако някъде тук се крие пиксел арт майстор да се обади да каже туй онуи за тънкостите на занаята:)

п.с. специално Благодарско на Bad за хостинга!










Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

aaa ne ... mnogo mi dopadnaha ... pixel arta puk az da ti kaja za men e pulna glupost ... no taq traktovka ... to mai e po-skoro nekuv kubizam ili primerno perspektiven pravougulizam :)) mnogo mi dopadna .. moga da kaja che dvete neshta na koito ima snowbordist mi vlazat got ... sveji sa ... moje oshte ... nekak si im lipsva tejkarskoto. v smisul ... gotini ama nekak si dobronamereni ... nali e extreme tva .. trebeshe da ima qko tejkariq da izluchva spored men ... ama tva e veche do vnushenie ... az primerno bih naprail 1-q picha da da e stisnal iumruk v grimasa s koqto da razberem che reve neshto ... nali se seshtash :)) da kreshti tam napregnat nerven ... da se zubi ... UaaaUU ... i t.n. :)
po skoro sa mi geroichni ... ili puk apatichni ... kato nekoi shapki po MCM sa deto vurvat.
abe got sa :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:18 pm    Заглавие: Re: Картички Отговорете с цитат

Tai... Az kato pochitatel na snowboardinga... se kefa... neshtata sa super sveji ...bravos...

samo malki zabelejchici ot tehnicheska gledna tochka...

pic1. - Snowborda sedi neestestveno t.e. picha prosto ne e stapil na nego, a i formata e malko izkrivena, osobeno v zadnata chast.

pic2. - Cool ! samo mahni toia shrift, men mnoo me drazni Arial ...osven ako ne e pod 10pt.

pic3. - Snowboard-a otnovo e malko neestesven kato forma i golemina, inache vshichko drugo e super... BTW figurata se kazva "indygrap" moe da varjesh nekav vic s neia

pic.4 - COOL !

Inache cviat, comp., idei - BRAVO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:24 pm    Заглавие: Re: Картички Отговорете с цитат

TIN-TIN написа:

pic2. - Cool ! samo mahni toia shrift, men mnoo me drazni Arial ...osven ako ne e pod 10pt.


ТИН...всичко друго ма не и ариел е тва ..аванти и прочее авантоиди:)))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

псевдо непсевдо... Гавански... мен ма радват:)) особено кравите:)))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

2 Tin: prav si bratche za vsichki zabelezhki osobeno za picha che nikyde ne sedi pravilno na borda...ne mozhah d ago nakaram da "stypi" neshto...
az s risuvaneto sym skaran malko:)

za shrifta: pri prenasiane na eps-cheta posoka work->home pochti nikoga ne syvpadat shrifotvete i pc-to gi zamenia avtomatichno, osven ako ne sym gi obyrnal v krivi predvaritelno..dazhe ne se sehtam kakyf shrift beshe predi:)


2 Snaker: Dobronamereni sa da:) Malko naivni dazhe bih kazal.. Ama ne skivash li che s toia kubizym otbivam nomera bre brat, pozhizneno ne moga da mu napravia grimasa na toia pich ili pone ne chitava.

a shrifta e avanti ,da:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:44 pm    Заглавие: Re: Картички Отговорете с цитат

Gavanski написа:
Та значи това трябваше да са новогодишни картички-календари за фирма производител на сноуборд екипировка, но нито успях да измисля някакава забавна идея нито пък се справих с изпълнението...

трябваше да е пиксел арт, но е векторно не фотошопско и сега изглежда като псевдо вариант на горното.



абе ако е швейцарски производител - първата е трепач :)Р
втората - кучето малко прилича на кокер - а не на нюфаундленд... които се използват за спасяване... ма така стаа готин виц - поне за мене :) кефи...
третата най малко ми харесва.. мое би малко екшън в хората... знам ли ... :)
а четвъртата е трепач.. едва ли за бордове... ама .. мноу ми разбива сички чувства.. :)) са треаше да права едни покани за едно фризьорско алабала... ииии баси как щеше да ми фитне таа идея :)Р

благородно ти завиждам... и за идеята и за скромността - "малко безидейно се получиха"... пфууу :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

axaxaaa muuuuu ..basi kravite sa shestichka brao.
uuu zeh da si spomniam twister..cultovia kadur s kravata deto hvurcheshe
:)))))) aaaaaa
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaaa, na kravite sam im goliam fan:))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 1:02 pm    Заглавие: Re: Картички Отговорете с цитат

2Aватарче:

епа кучето го въртях, въртях и то пак ирландски сетер излезна.... демек моето собствено:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kravata vsyshnost za da sme chestni mi hrumna ei ot tuka:)


i vyobshte celiat kubizym mi hrumna ot taia kartinka koiato izskochi v google sluchaino:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo sa gotini:)a kravite sa ubiec prosto
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 2:39 pm    Заглавие: Re: Картички Отговорете с цитат

Gavanski написа:
2Aватарче:

епа кучето го въртях, въртях и то пак ирландски сетер излезна.... демек моето собствено:)


а сигурно си се досетил, че аз па имам кокер.. мдаа.. :)Р

ма кравите са мноо фенски :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kato mlad snowboardist hi4 ne mi dopadat ina4e sa priqtni

a taq pyrvata 6to e taka? kato ot karatekata izvaden toq pi4...
spored men hi4 ne trqbva da e taka ama vse pak vajnoto e da se prodade :)

PS avi niufaundlent sa morski spasiteli ku4eto sandbernar trqa da e po princip :) by4vi4kata sy6to go izdava:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Дек 18, 2002 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Флаерите са много cool като цяло, за кучето съм съгласна че не прилича много на санбернар. И една женска забележка от мене много и е дебело дупето на мадамата от последния флаер бре, а бюста хич го няма, съвсем като във вица за тоалетната хартия. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov