Graphilla.com :: Преглед на тема - pacificsoft
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

pacificsoft

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Hackum



Регистриран на: 21 Авг 2003
Мнения: 352
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2003 2:06 am    Заглавие: pacificsoft Отговорете с цитат

Ето две концепции за страница на софтуер фирма... Каретата долу нещо не ми стоят както трябва, но ако видите и други кусури - казвайте.

http://www.hackum.com/pacific/
http://www.hackum.com/pacific2/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2003 2:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hmm, mene mi se struva tuka che trebe oshte edin color da vkarash, s tva sinio samo mnogo kato tzialo ne e ok mai, neshto zeleno, orange probvai s neshto da vidish kak she sedi. toia font gore na butonite moeshe da go boldnesh se mi sa struva che she sedi po dobre i tam kudeto ti svurshvat butonite v diasno shto ne gi ugolemish malko da svurshvat tochno nad chertata deto pochva "SOFTWARE........" i snimkata i tia ne mi haresva a i nachina po koito svurshva v disano puk hich. oshte malko work iska tuka da stane site mislia.


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2003 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми харесва и така, само синьо, но за бутоните BMF е прав/там, вдясно/, както и за фонта. Успех:-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Hackum



Регистриран на: 21 Авг 2003
Мнения: 352
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2003 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bad, благодаря отново за идеите - със сигурност ще направя варианти с оранжево и зелено. Ще запазя и бутончетата.

Ето варианта със зелено. Снимката е същата - още не съм намерил подходяща... Махнах отвесната линия в описанието на фирмата. Също увеличих размера на заглавията на каретата.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2003 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ma pusni gi teia butoni da svurshvat tam po siniata linia :))) kak sa opuvash se edno si ot Bourgas:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2003 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

am to ideiata mai beshe tia but0ni da ti se podravniat s liniata na "software and service..." liniata na news puk taka pak ne e podravneno.
a za prodcuts i services mi e malko nelogichno purvo buton see details puk posle obiasnitelen text za kakvo she gi gledam tezi details.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Hackum



Регистриран на: 21 Авг 2003
Мнения: 352
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2003 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bmf, ico моя грешка .... момент сега ще сложа правилния файл.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hackum



Регистриран на: 21 Авг 2003
Мнения: 352
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Дек 10, 2003 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



То вярно че така се губи подравняването със "Software and Service" но по-важното беше синята линия наистина да се подравни с края на бутоните. А за тоя линк "assistance" - имаше го на оригиналния сайт, но може да се сложи нещо като "view catalogue" - зависи какво искат хората.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov