Graphilla.com :: Преглед на тема - сайт за квартири и апартаменти под наем
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

сайт за квартири и апартаменти под наем

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Ное 26, 2003 11:24 pm    Заглавие: сайт за квартири и апартаменти под наем Отговорете с цитат

ето понеже ми става притеснително като гледам че се постват неща а аз само коментирам поствам тука един дизайн който правих преди около 2 години. съжалявам че пускам стари неща но тези който съм правил наскоро все още нямам идея дали имам кард-бланш да се показват. за жалост незнам кой точно е адреса на който е хостнат сайта. но иначе клиента е http://www.rapan.com
сайтът е за квартири и апартаменти под наем.
eto i kartinkite:
















съжалявам че ще стане голям ферман! аре давайте мнения:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nickyz



Регистриран на: 29 Авг 2003
Мнения: 194
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 27, 2003 10:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kato cialo e mn. dobro, no eto koi nesta na men ne mi dopadat:



1. ogradenoto v purvoto zeleno krugche - ima razminavane po verikala s 1px - gornite pravougulnici sa razvneni po bilata linia, a triabva da sa 1px sled neia.
2. vtoroto po-goliamo grug4e - pak nesto ne sedi dobre smesvaneto na rastoiania m/u obektite s 1px i 2px
3. Tretia goliam grug - tam tozi fragment mnogo prilicha na logoto na nemskata TV - PRO7.
4. Kato cialo tam - tozi sub header s formata mai e prekaleno natrufen, poneje otstrani i v gornata chast na headera ima dostatuchno graphic izpulnenia, mai tezi tam idvat v poveche. Moje bi - trite pravougulnici, 2 podlojki na formata za populvane i dolnia nai-tesen triabva da se produljat do kraia na stranicata i da stane ei taka:



kato taka se osvobojdava malko mestence, na koeto ako triabva da se sloji nesto polezno.

5. neznam dali planirash i footera de e izcialo v grafichni txt butoni (links). ako e taka mai stava mnogo tejko.

nai-vajnoto e che dezigna e dobur i e cvetovo dosta dobre suchetan ;) well done
_________________
не се чете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Ное 27, 2003 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за жалост това е стар проект и отгоре на всичко май остана до етапа "концепт". не намирам да е изведено до работеща страница. сега като си го гледам не са само това косурите му. въпреки че има неща с които не съм съгласен с теб. постнах го заради 1-2 неща които си ми харесват сега като го гледам. 1-то е заигравката с момата и текста "home" където има пиниз с блендването на първата и последната буква и се получава "ОМ" доста символично. другото е идейното навързване на стълбището с майн менюто. другото не бих го оставил тама ако сега го правя този дизайн. сега като го гледам най големия проблем е в разностилието което (къде съм гледал!) има между бутони джвъчки и други елементи! мерси за мнението!:)
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 27, 2003 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

he he :) i na men mi haresa toia nomer s stulbata i menuto :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov