Graphilla.com :: Преглед на тема - Търся Anime/Character designer/илюстратор,примери в темата
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся Anime/Character designer/илюстратор,примери в темата

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
IAmStaka



Регистриран на: 23 Фев 2016
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Фев 23, 2016 8:16 pm    Заглавие: Търся Anime/Character designer/илюстратор,примери в темата Отговорете с цитат

Ами като нов потребител не мога да пиша в Обяви, така че ето ме тук.

Търся за дългосрочен проект, не само няколко, човек който разбира от създаването на 2D герои, с прилични текстури. Не най-професионалните, но не и нещо което сам мога да си направя с малко четкане в Фотошопа.

Ето ви няколко примерни, чиито финални резултати ме удоволетворяват

http://migs308.deviantart.com/art/commission-11-Sinclair-212945473
http://migs308.deviantart.com/art/Ivory-493798514

Ще имам над 30 уникални "героя" стил Dota/LoL/Anime и бих искал да ги направите живи. Заплащане според количеството и качеството.
Емейл Omgheadoff@gmail.com незнам разрешено ли е да поствам емейл и т.н. ако не е, моля модерирайте.
Заинтересованите да пишат. В момента офертата която имам е от същия този на който са примерните, той взима $15 на всеки герой, $10 на допълнителна поза (същия герой) и на всеки 4-5 дава един безплатен. Ако цената и качеството ви го побеждават, пишете. Ще се радвам да работя с българин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov