Graphilla.com :: Преглед на тема - Ми...ink-ове.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ми...ink-ове.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:08 am    Заглавие: Ми...ink-ове. Отговорете с цитат

Тук ще пост-на няколко ink-a, ако нямате нищо против..по-нататък ще пускам още...може би в тая тема пак..

За днес тези 2-та, а утре- още 2-3


Джуджак:

http://www.imagemagician.org/images/mort1eg/Dwarf.jpg

Побой :))

http://www.imagemagician.org/images/mort1eg/Battle.jpg

И 2-та са от около 3 месеца
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 10:54 am    Заглавие: cool Отговорете с цитат

.. STRAHOTNI SA !

Osobeno "Poboia" :)) e mnoo dobar, personajite sa super, bravos!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мноу кефят, бравос :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдаа много умело използваш контраста бяло/черно - харесва ми :)

Знаеш ли на какво ми напомни изведнъж... Сега не мога да си спомня конкретни образи, но като бях малък много се кефех на илюстрациите с туш от книгите-игри от едно време. Всъщност не бих се учудил ако тук се срещат и някои от самите художници :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dwarf-a opredeleno mi haresa,ima mood,kefi i pozata mu...bravo
drugiq image nehto v krakata na magiosnika i na creature-a sa stranni...btw zashto ne gi namaliash malko kato gi postvash che na mene kato sa mi na screen i polovina ne moga niakak si da go precenia cialostno:)pa me murzi da gi resizevam:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво бе, я постни повече неща!
Джуджето е много готино, само че с тая голяма брада ще има да се пребива като замахва с брадвата... :)
Големият гад много ме кефи, но, дето вика Джоуви, краката са много зле... И за комикс е много важно как ще си "режисирал" цялата картинка, да е по-динамично такова. Тук гадът като че ли е тръгнал да си ходи
Бтв направил си му повечко рамена :)
И малко ръката му около лакътя изглежда разбита, има някакви линии, които не изглеждат части от никаква форма...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 1:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

za djudeto- vseki vtori mi go kazva! Az pitam na Witchblade ne i li ubiva tva jelqzno beljo i ne i li pre4at gurdite! Ma ako i mahnat gurdite ke e kofti ! ili ako q oblekat v neshto po-plutno ot kanap. Taka 4e! Toi i bez tova e Dwarf Lord i rqdko se bie...a kato doide vreme si q vruzva i si q pribira pod riznicata!:P ;))))


Abe to 6irinata v ramene si e concepciqta (malko na Evangelion bie :P) , ma 4e e kuc-kuc e! Kvo da go prai6-demoni....koi znae kvi kruvosme6eniq padat tam dolu...izrodii...genni mutacii...Pone kato risuvam demoni moga da se opravdavam s "...t'va e ideqta". Vijte i na Jujeto, 4e vtoriq krak malko e durvarski! Vzeh si na Bames knijkata (Baq knijka, cqlo knijishte!!!!!) i shte pouprajnq stupala i kraka... ma to demonskoto i ocvetqvaneto na krakata e zle!!!! Kak da e, utre shte skaniram i pusna nqkolko novi...tova za koeto nai-mnogo me e qd e ,4e mnoo trudn0o moga da pridam na teq mnogo 4erni petna efekta,kojto ti i Calader prilagate...a puk osobeno s multiply na 1-viq layer e pla4!!! osven da gi napravq sivi tiq konturi?????
Ina4e samo na komiks stil ke si ostana, s usuvurshenstvane no bez razvirtie...iskam kato CALADEEEEERRRR >:((((((((((...ahum...da de.


Последната промяна е направена от mort1eg на Съб Дек 21, 2002 1:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 1:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mort1eg написа:
Abe to 6irinata v ramene si e concepciqta

Абе не говорим за ширина, а за брой :) Ръката, която е отляво има 2 рамена :)
mort1eg написа:
tova za koeto nai-mnogo me e qd e ,4e mnoo trudn0o moga da pridam na teq mnogo 4erni petna efekta,kojto ti i Calader prilagate...a puk osobeno s multiply na 1-viq layer e pla4!!! osven da gi napravq sivi tiq konturi?????

Тва нещо не го разбрах.. какъв ефект? Според мен пипането си точно като за комикс...
mort1eg написа:
iskam kato CALADEEEEERRRR >:((((((((((...

Ми дерзай де, Каладер беше много по-зле, карай го да ти прати разни негови неща от когато беше на твойта възраст :) Ама ако пък му видиш сега последните неща... уааа ;) Със здраво бачкане ще да е, няма друг начин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Абе не говорим за ширина, а за брой :) Ръката, която е отляво има 2 рамена :)

Mi..to trqbvashe da e neshto kato kostna 'qka' okolo ramoto, ma shtom ne si li4i zna4i ne e stanali, kakto vika6e u4itelkata mi po risuvane... :( Prav si ,i az sega ne moga da ulovq kostnata struktura :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 1:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ъм, да не кажеш че нещо се майтапя, съвсем сериозно... Дланта на лявата ръка умишлено ли "се пада" точно там? :) Щото като опре до разни голи демони и изроди онова място е сериозен проблем за доста илюстратори :) - първите няколко пъти може и да мине номера, че си "щракнал" съществото точно докато си е размахвало ръката пред това място, обаче после ако решиш да правиш още "похватът" ти почва да бие на очи... Аз лично им лепвам някакви парцалища или люспи, като опре до там... ;)

Уф, баси смисления пост направих...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 1:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

PS: На джуджака можеш да пробваш да уплътниш малко тъпите ръбове на желязото около острието, че така топорът изглежда малко двуизмерен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 2:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат


Нещо такова може би... Сега стана много черно там, щото ме мързи да рисувам контур, но трябва някак си да разделиш формата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 3:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

i w GW beh kazal - super sa (ama shto ne postna si4kite...) oswen Poboia - i to ne tolkoz zarad anatomiata ami zarad pozite im. Ne dostiga njakak si jarost i dinamika, teatralno stoi :) (wrushtam si za avtoportreta sega :p )

Inache si4ki znaem 4e pred tebe ima mnogo swetlo budeshte, osobeno ako nashija zagowor se izpulni ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 3:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко изяснена формата на тия "надраменници", ужасно стана, ама поне се вижда какво имам предвид...

Между другото, тези бодли отзад не изглеждат убедително закачени за гръбнака на демона.. т.е. даже не мога да разбера каква точно ти е идеята за тях, да не би пък да са част от "нараменника"? Нещо такова:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пет Дек 27, 2002 4:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

umm..da!!!Takava e ideqta,dano i izpulnenieto mi sled vreme e takova!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov