Graphilla.com :: Преглед на тема - za komentarite
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

za komentarite
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
auslander



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 207
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 11:48 am    Заглавие: za komentarite Отговорете с цитат

понеже внезапно станах автор на особено популярната тема - иде реч за wipа на нубзи, ако некой не го мързи, да сложи линк, да се знае за кво се дигна целата пушилка, а моето мнение като иррелевантно заминава на сабаката под опашката
толкоз
_________________
...sleepwalking...


Последната промяна е направена от auslander на Чет Дек 19, 2002 3:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

breh che mi e i v gammata..imash razni siveeshti uchastyci ma go otdawam na wip-a... "malko" mi preilicha na awaatara ti i komentara mi e "pylen shit" dokato ne go wida zawyrsheno.
taka e to..
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)))))
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:
komentara mi e "pylen shit" dokato ne go wida zawyrsheno...

Е ако не можеш да коментираш адекватно нещо, което НЕ е завършено (т.нар. Work In Progress), по-добре не се обаждай изобщо, няма смисъл. Адекватно ще е да кажеш конкретно какво не ти харесва и докато е още WIP работата да обърнеш вниманието на автора към неща, които не ти харесват и така, евентуално, да му помогнеш...
Това долу горе е цитат на твои думи към Snaker...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 2:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

shto li si mislia che nubzi wze che me razbra?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
R1dler написа:
komentara mi e "pylen shit" dokato ne go wida zawyrsheno...

Е ако не можеш да коментираш адекватно нещо, което НЕ е завършено (т.нар. Work In Progress), по-добре не се обаждай изобщо, няма смисъл. Адекватно ще е да кажеш конкретно какво не ти харесва и докато е още WIP работата да обърнеш вниманието на автора към неща, които не ти харесват и така, евентуално, да му помогнеш...
Това долу горе е цитат на твои думи към Snaker...


ne wijdam s kakwo komentara mi e po neadkwaten ot edno "mnou iako!" naprimer. adi da ne podhwashtame taa tema ok?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:
ne wijdam s kakwo komentara mi e po neadkwaten ot edno "mnou iako!" naprimer. adi da ne podhwashtame taa tema ok?

"Много яко" значи - "Според мен вървиш добре, на този етап не виждам какво да ти кажа, просто смятам, че така става, бачкай в същия дух и ще видим". Помисли малко кое е полезното на това, ако не го виждаш веднага.
"Пълен шит" значи - "Има маса неща, които не ми харесват, но няма да ти кажа кои са"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
R1dler написа:
ne wijdam s kakwo komentara mi e po neadkwaten ot edno "mnou iako!" naprimer. adi da ne podhwashtame taa tema ok?

"Много яко" значи - "Според мен вървиш добре, на този етап не виждам какво да ти кажа, просто смятам, че така става, бачкай в същия дух и ще видим". Помисли малко кое е полезното на това, ако не го виждаш веднага.
"Пълен шит" значи - "Има маса неща, които не ми харесват, но няма да ти кажа кои са"


serioozno?

a moje i da znachi:

"Според мен НЕ вървиш добре, на този етап не виждам какво да ти кажа, просто смятам, че така ИЗОБЩТО НЕ става, бачкай пък ще видим"

или не?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 2:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravo Nubi strashno e:)!

Цитат:
Много яко

_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 2:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:

"Според мен НЕ вървиш добре, на този етап не виждам какво да ти кажа, просто смятам, че така ИЗОБЩТО НЕ става, бачкай пък ще видим"

или не?


позитивизма, р1д е нещо хубаво... можем да го ползваме по-активно.
"много хубаво" и "мноо яко" радва хората, които са загубили време за една рисунка. тва че аз не разбирам от рисуване - не ми пречи да ми харесва и да покажа адмирация за труда на хората - сигурен съм че знаеш това. докато неаргументираното "пълен шит" поскоро дразни. връща се ситуацията от дира - при положение, че Нуби, който очевадно има талант получава подобни оценки - какви ли ще получа аз, който едва едва драска...?
е как да поствам после.. как да получа помощ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и да значи "Днес съм в мензис"...
Във форума за логика може и да е интересно да гадае човек, ама тук е по-добре по-конкретно.
"Пълен шит" е мнение тип clubs.dir.bg, не виждам каква информация дава на търсещия мнение за WIP. Къде точно е "шит"-а? В това, че смяташ, че прави за n-ти брой едно и също, че ти е писнало от жълтокафяво (което не го прави "шит" а "на мен ми е писнало"), че анатомията не е като на Бамес?
Абе за най-лесно просто си представи, че бачкаш нещо сума време, смяташ, че е хубаво, постнеш го и някой, чието мнение определено искаш напише само "Пълен шит" (или "няма нос" :) и нищо повече. Ще оревеш орталъка.

Са вземи изтрий/премести тия офф-топици, не им е мястото тука...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moe da znachi wsichko i ako Nubzi ne go e razbral mojeshe da popita eventualno. NO toi kakto zabeliazhme samo se nalenzi. mai?
obache neeeeeeeeee....treee da sa chopli shto r1d e kazal che e pylen shit...
mnenie tip clubs? dai da si zapazim kato tip grafilla "Mou iako" togawa.

dreme mi na patkata kolko hubawo neshto e pozitivizma i ade da ne si iznasiame lekcii po powedenie w obshtestwoto.

Avatarche - moesh za raznoobrazie i da se probwash s post-a i ne mi izlizai s nomera che te e mnou strah da te ne opliue nekoi.

ako choweka za koito beshe prednaznachen komentara mi ne e razbral kakwo iskam da kaja shte mu obiasnia.
pyk ako niakoi misli che ne sym praw moje da obiasni shto...ako ima jelanie ...a ne da mi gowori za pozitiwizym.

ae.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:

dreme mi na patkata kolko hubawo neshto e pozitivizma i ade da ne si iznasiame lekcii po powedenie w obshtestwoto.



Ти си ЛИЦЕТО на тоо форум след кат си един от неговите модератори и един от неговите УБА членове...

недопустимо е да ти "дреме на гъза за поведението в обществото" ако ТИ искаш това тук да бъде общество...

тва обаче си е лично твой проблем
дали аз ще поствам си е мой

ае
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e neshto se preeba pri moderiraneto. soory na zaseganaite.
niakoi ot mestnite moderatori moje i da oprawi.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
R1dler написа:

dreme mi na patkata kolko hubawo neshto e pozitivizma i ade da ne si iznasiame lekcii po powedenie w obshtestwoto.



Ти си ЛИЦЕТО на тоо форум след кат си един от неговите модератори и един от неговите УБА членове...

недопустимо е да ти "дреме на гъза за поведението в обществото" ако ТИ искаш това тук да бъде общество...

тва обаче си е лично твой проблем
дали аз ще поствам си е мой

ае


ma mnou hubawo go kaza.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Джоуви написа:
Bravo Nubi strashno e:)!

Цитат:
Много яко


a?!! ne dumai?!?!
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:33 pm    Заглавие: таи ... Отговорете с цитат

Heh ... a zashto vaobshte trqbva da go vijdame nezavursheno PRIMERNO ...
Neka da sum qsen - az haresvam tova koeto e napravil Nubi ... samo che prekaleno mnogo nezavursheni zanqtiq vidqh ot nego. Tuk e psihologicheski momenta veche ... na pristrastqvane kum etap ot dulgo zatsiklqne.

Ognqn sushto go haresa - i tova mu izkazvane si e savsem v priqtelski still i oznachavshe neshto ot sorta "Kopeldak ne sa naduvai za tva che za sa si mnogo dobre ... ako ne oseresh vsichko moje da stanesh Zle ..." >> s usmivka i po edno malko ot Ogo ... a tova che vie mu se hvanahte si e lichno vash kompleks. Da ne govorim za horata hal haber si nemat a se otvarqt da pishat po neshta koito prosto im zvuchali QKO - emi za men qko e neshto kato da pretupam prosto nekakva smutoleven pohvala za neshto koeto ne me zadurja i za 30sek. i ne e losho za da kaja neshto losho ili ne e dobre za da kaja neshto dobro i tselenasocheno. Sushtiq e sluchaq i za SHIT - ako gi razgledame dvete izkazvaniq v realnata im izpolzvaemost kato za mnenie, a ne v razgovorimata mejdu dvama pichagi.

No moje bi - Ogo - dai da pishem nekak si po stegnato zashtoto sme moderatori vse pak dvamata tuk i da izbegnem friend stilla na pisane zashtoto ne vinagi se intrerpretira dobre. Nie na masata si go durjime posle razgovora :))

Drugoto - Morg - s "nqma nos" nishto ne kaza - tam imashe mnogo neshta napisani ... i az puk da ti kaja - na toq etap ot tazi risunka vaobshte ne mi pravi vpechatlenie toaletnata texturata napravena s custom brush da ne govorim che tva puk ima nai-malko znachenie. Sajalqvam che ot kak gledam redovno podobni paradiraniq vijdam samo rabota po textura varhu neshto koeto defakto ne e trudnost nito ot strana creative nito ot vnushenie ... a tova tuk ima atmosfera i vutreshna sila -da rechem !

Avatare - preporuchvam ti da ne postvash nishto v blizkiq etap ot mnogo vreme - izrichno pishe i prezumtsiqta e che ne e za nachinaeshti v forumite a i nqmame otdelen forum za in progress ili za wannabe painters ... na ognqn tam s kvoto mojah pomognah ... nameri nqkoi i ti. Nishto seriozno ne sam mu dal kato knowledge toi sam go dokara do tozi etap - ima i hubavi i sgovneni neshta ... i az go sritah veche za nezavursheni paintove i toi saotvetno si znae.

Misla tva beshe ... az ochakvam zavursheno tova koeto nubi e zapochnal do togava i na men mi PISNA da gledam takiva neshta ... ne e nachinaesht puk i se zapoznahme i smqtam che ne iskam da komentiram poveche podobni color eskizi.
Mislq vsichko e ok ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох ама все подскачаш като те спомена :)
Дадох за пример просто как в поста на R1d като в началото само каза, че няма нос и R1d веднага поиска да му обясниш за кво иде реч, и ти обясни...
Форумът за графики и илюстрации Е форум за WIP графики и илщстрации, както и за завършени. То даже форум за WIP е по-полезен.
На мен ми е все едно на ТЕБ какво ти прави впечатление като гледаш работата на нуби (както и теб не те интересува какво ми харесва на мен), то за тва са личните вкусове и интереси. Аз казах на мен кое ми направи най-силно впечатление, все пак на мен рисуването на текстури ми е по-приятно от артистични истории, фигури, оригинални послания и т.н...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe mnogo energiq izlqhte naprazno ... !!!
spokoino bre ...
az si mislq che ... tsqlata idiliq stana ot tva che neshto ne mu haresva na nqkoi i si mislq che tva se opravq kato se vidim vsichkite moderatori na masa i da sa razberem adjeba ... i nqkoi hora izpadat v krainosti sashto otnosno foruma. A moje bi i az izpadam v krainost sega zashtoto prestrelkite sa normalno neshto ot vreme na vreme. :))

Avatare seriozno si go mislq DA !!!
Procheti pak.
Kato za nachalo >> tova e preporuka ... kato produljenie 1 chast >> sam go kazvam i na drugi ... kato za produljenie 2 chast >> stavashe vapros za risuvane ... ne za web ili print (tova koeto si pravil seriozno) ... kato za zakliuchenie >> mislq che zapochvash da si puskash mnogo energi v karburatora. Za sa ne moa da pisha po ICQ po red prichini ... minavam tu on-line tu off-line ... mai imam pak presrochen traffic ma puk moa da brousvam ... neznam ...
I neka vsichki da go razberat che vse pak iskame da sme na nivo. Tolkoz.

I verno eto ... vsichki znaeme che Jovi e super spetsialist v tova koeto se zanimava i go respektirame na nai-visoko nivo po toq povod ... ama i toi e napisal glupost :))) Ma kvo ot tva ?
Zatva po easy. Ne vinagi chovek pishe romani za neshto i to v prekiq im smisul :)))) Da ne govorim che nqkoi hora puk ne mogat da se izrazqvat dobre i s hilqdi dumi ... :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Ох ама все подскачаш като те спомена :)

.... то за тва са личните вкусове и интереси.


Emi az se kompleksirah ot vas dvamata s bat stefan :))

Tochno za tova govoreh - za sobstvenite mneniq :))
i stiga ohka !
sqkash go poemash bez lubrikant :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov