Graphilla.com :: Преглед на тема - Experiment
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Experiment
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 2:07 am    Заглавие: Experiment Отговорете с цитат

da se obosnova tva si e moe Delo ne e na Joro ot 5em-degree

ta na4i ne e scena ne e project prosto experiment Shag Fur dinamika + GI na Vray + Oblaci na DNT render time res.640x480 0.24
Dual XEON 4 2.4GH

dvigenieto na trevata e Dinamika ot WIND na MAX a dinamika iz4islenia 2.3Min za 500Frams

ei go vna http://www.5th-degree.com/prev.avi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 3:48 am    Заглавие: Re: Experiment Отговорете с цитат

SINNER написа:
5em-degree


5th be :P


na men mi se struwa byrzo da se rendwa no
predstawa si njamam kato za max dali e byrzo ili ne

njama li njakoj s lw da rendne
WorleyDemos\Sasquatch\Scenes\WindChopper.lws
i da kaje kakwo se sluchwa ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 3:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe mnogo bi mi se iskalo da metna edno oko ama neshto nemam tozi Codec. Kakyv kompresor si izpolzval?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 3:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Coldblooded,

www.divx.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 8:54 pm    Заглавие: Ex Codaka Отговорете с цитат

na4i DivX 5.02 i plaera na windowsa ama stariat Mplaer2.exe

za sugalenie noviat plaer na Windowsa pravi problemi s DivX a
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vladisss



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 74

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 3:21 pm    Заглавие: Много яка тревица... Отговорете с цитат

Много яка тревица - тучна една такава - лигите ми потичат..
ми ако се наложи да мине някой през нея има ли начин да я мачка ? Питам заради Shag Fur-a... може ли да бачка в комбинация с Reactor?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 6:55 pm    Заглавие: DA Отговорете с цитат

estestverno vsi4kata poznata dinamika v MAX a varvi po taia trevi4ka

ne ti triabva reaktora
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da, dobre izglejada , ama na men neshto ne mi dopada osobeno..... abe trewata izglejda niakak naglasena , ne moje li da ima malko po-random dvijenie , iasno poliushkwa se ot viatura ama ako poglednesh edno istinsko lope ... trewata ima dosta po goliama variacia v dvijenieto si, i to edinstweno zashtoto viatara e na poriwi a ne postoianen i ne duha ednakvo na razlichni mesta po terena. (Vzemi kato primer filmcheto na WarCraft - bitkata mejdu Orc-a i Human-a - tam trewata e adski dobra i dvijeniata i sa super realistichni - viatara tam duha siakash na talazi)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 11:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe ne e loshoa ama dvijenieto na trewata e dosta izkustweno ... vitara ne duha taka opredeleno , v slisul ... naistina ima porivi ama te sa dosta po random ... vij trewata v WarCraft filmcheto - deto se biat Orc-a i Human-a ... tam trewata ima naistina istinsko powedenie
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 11:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sorry che se powtariam ama nesht omi pravi vurteli graphillata tu mi pokazwa neshto to ne ... ama vse taia ... mai me razbrahte :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Нед Дек 22, 2002 12:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

A predstaviash li si kak shte bade, ako niakakvi malnii probliasvaha v nebeto? : )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 22, 2002 12:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Eeeeeeeeeee hora zashto izpolzvate 5-cata, az imam 4.12.:))
Abe teia programki sa mnoo bygavi neshto, kakto i da e.
Super trevishka, biva si q, i vetrec imalo....gotino, a koga shte zavali....inache za dvijenieto na trevata.....ne znam na men i taka mi haresva........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Нед Дек 22, 2002 1:44 am    Заглавие: Ox Отговорете с цитат

Dvigenieto

abe tva e experiment ne sam nastroival nishto na viatura i e samo edin takuv i tn tn tn

prosto experiment moge da se vliae na taia treva po oshte baia na4ini s raznite mu tam vetrove bombi i pro4ia a i s sekakvi drugi obekti da se gazi za se rege i tn vaprosat beshe da napravia nekakuv ponusim render time za toia trevoliak za da moga da go polzvam za animation


ako spretna nekakvo neshto s taia trevica sha postna neshto koeto da si zaslugava tva si e prosto experiment

i ponege ne stana idelano zle reshix da go pokaza kato vazmognost na Shag Vray i DNT tva e to ne e kartinka nito se bori za realisti4nost nit za krasota
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sithmaster



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 200
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Otnosno skorosta. Dokolkoto tezi plug-ini polzvat postrendering process skorosta na rendvane ne me u4udva. Vsu6nost tova e taka nare4enata 2.5D tehnologia koiato otdvana e poznata v Maya-ta kato Maya Paint effects.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 5:16 pm    Заглавие: KALOIAN Отговорете с цитат

aide sega da probvash da mi renderirash edna trevica s MAYA paint efect i da spodelish render time PLEASE

shtoto takovata ot ver 2 na Maya ta se boria s toia PAINT pak do sega ne sam ospial nishto takvozinka da dokaram

pak i da spodela oshte neshto probvai PAINT EFEKTA s MENTAL RAY
i spodeli

aide s zdrave
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sithmaster



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 200
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 26, 2002 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Atlon 1.4 Gh render thime v bach rnder za 30 sec. 6te mi e po-interesno da vidim dali moje da stane tazi treva kristalna i da ima pre4upvane v listata. :)) Ako pro4ete6 i na samia sait si pi6e 4e tova ne e geometria taka 4e GI ne vliae na neia. Kolkoto da MR v Maya-ta + Paint Effects ne stava to4no poradi integraciata.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Чет Дек 26, 2002 5:04 pm    Заглавие: M Отговорете с цитат

Kakvo to4no isrenderira za 30 sekundi s Batcha na MAYA ta ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 3:24 am    Заглавие: Re: KALOIAN Отговорете с цитат

SINNER написа:
aide sega da probvash da mi renderirash edna trevica s MAYA paint efect i da spodelish render time PLEASE


Eto edna trevica na Maya s paint efects.

http://www.north2.hit.bg/treva.avi

Napravih q malko po-rehava che ne vsichki sme na dvuprocesorki ;) V tazi rezoluiciq s aniti-aliasing na hight moqta shtaiga ( atlon 1.1 ghz , 512 ddr 266mhz ram ) q rendna za 15 min. (100 fraim-a v targi) . Polzavan e standartniq render .Oblacite i duzda sa parveni v Fusion-a .

Pozdravi : north
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 5:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

III COOL


mi neshto ne moga da go otvoria nito da go seivna tova


a da te pomolia da mo pratish scenata v *.MB da sema da ia rendna i as
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SINNER написа:
III COOL
mi neshto ne moga da go otvoria nito da go seivna tova


Ne mozesh da go drupnesh ot saita ili ne mozesh da go play-nesh.Ako e purvoto eto edna malka aktualizaciika v adresa,moze da pomogne :

http://www.north2.hit.bg/treva.htm

Ako e vtoroto , polzval sum standartniq Divx 4.12 , no puk znae li chovek.

Shte ti pratq mb.-to po mail-la , no shte imash samo trevata,bez oblacite ,fona,duzda i prochie neshta - te sa praveni vuv Dfusion,znaesh..

Pozdravi : north
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov