Graphilla.com :: Преглед на тема - Аз май скоро ще минавам на Maya 4.5...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Аз май скоро ще минавам на Maya 4.5...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Дек 30, 2002 1:52 pm    Заглавие: Просто да завърша темата.... Отговорете с цитат

Ами, преди малко имах времето да направя един PDF от една статия от последния 3D World, за която бях говорил по-рано. (730К... трябва да си поиграя малко нататък за по-малки PDFs)

http://www.cinemaq.bg/stoyan/publish/12_2002_3dworld_mr_free.pdf

Мисля, че с нея темата може да се обяви за затворена. Сори, че се разтеглих толкова много, но май много ми се искаше да видя кои хора са активни тук и кой какво го вълнува.... Или нещо такова. :)

Ама тоя форум ме кефи, мдааа...
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

относно този спор, коя програма колко е доба или колко е мощна машината ви, ще ви дам следния пример:
Сложете една маймуна пред най-великия компютър създаван някога, с най-модерната програма, събрала в себе си всички екстри на титаничните Maya, XSI, MAX, и какво ли още не................. какво ще излезе????
май везните ще наклонят не към продукта, а към автора. аз лично познавам художници, които не разбират много от компютри, но правят такива неща, на които много други, собственици на мощни машини и добър софтуеър биха завидяли. Според мен, най-важното е човек да има талант, да работи здраво, да разучава продукта на който работи и да не губи много време в оправдания, а да го използва за работа....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе всички минават с това оправдание, ама не бива да се омаловажава софтуерът чак толкова! Аз съм губил време да се мъча с тъп софт и се е оказвало, че има програми, с които е могло да си свърша работата много по-бързо/лесно/качествено. Защо да бачкам с MS Paint като има Photoshop? Удобството не е най-важното, ама за мен е достатъчно важно ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A! Eto go i Mr. Vrabchev naj-possle!
E-e-e-e,vreme beshe,be!

Welcomb!
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov