Graphilla.com :: Преглед на тема - Злато и Сребро о)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Злато и Сребро о)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Нед Дек 22, 2002 8:11 pm    Заглавие: Злато и Сребро о) Отговорете с цитат

Това го направих за магистърския курс по компютьрна анимация в НБУ. Казаха ми, че златото и среброто за трудни за симулация метали, те май и за това ми ги дадоха. Темата беше - "Направата на реалистични метали в MAX" После им ги предадох, като преподавател на студенти. За съжаление обаче, никой нищо не разбра, само гледаха картинките. Има и един пример за създаване на класическите метални панели. Абе работа за един час както се вика о)
Все пак надявам се, че съм ги уцелил, нали? о)


Злато


Сребро


Метални панели

_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 2:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:) extra sa, ne iskam da sekvam entusiazma ti, no imam nishtojna zabelejka:

pone az vijdam slednoto nesyotvetsvie - spored men v tozi si vid zlatoto i srebroto trqbva da sa polirani i spored men da imat pove4e reflections pa bil toi i fake (maping). Absoliutno priznavam, 4e useshtaneto e e za to4nite materiali, no mi stoi neubeditelno. Zashto ne gi probvash na prost model na prysten primerno (absoliutno pyrvosignalna asociaciq) ili pone svera, no polirani i natykmeni kato za zlato. Mapni im nqkakyv reflecrtion shte pomigne mnogo. Ina4e si e 100% good work, qko e.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко зеленее златото според мен, мисля, че трябва да е по-червено...
И рефлексите ми приличат повече на лъскав плат (сатен ли беше, плюш ли...) отколкото на метал...
И няма време за по-подробно разглеждане, айдее весели празници! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хм... зелено каваш? Да ти кажа, на този монитор, на който съм сега, и на мен ми зеленее, но много малко. А иначе, те работите вече са предадени, и преподавателя има доста набито око, но нищо не каза, все пак той ги гледа изпринтени. Хм... може и да си прав Морготе о)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 25, 2002 4:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Men zlatoto me kefi, samo che kato che li srebroto mi izglejda vse edno si vzel zlatoto i si go slojil v Grayscale (mai taka se pisheshe, vse taia), ne che ne e gotino, ama ne triabva li srebroto da e po bialo, niakak si po svetlo ili neshto takova, ne sym siguren ama mai taka shte da e........?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov