Graphilla.com :: Преглед на тема - catalog '04
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

catalog '04
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
batMAN



Регистриран на: 09 Авг 2003
Мнения: 307
Местожителство: ???

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 1:40 am    Заглавие: catalog '04 Отговорете с цитат

...da se ot4etem i pri pe4atarite ;) ...toa katalog gopraihme s ER minaloto lqto,kato za po4ivka navurtahme po 20-tina km s na6ite bikes do grebniq kanal i obratno...in Plv(pro4ee za 1,5 sedmici napravehme cataloga na SPRINT...i po4ti usporedno s nego i tozi na TEMPO-mn ta6kun ni dojde hehe:)



_________________
???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 2:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

poslednata stranichka v lavo s vektornite elementi i mac-a nai mi dopada, moje bi zaradi samite grafiki.. :))) drugite ne osobeno :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
batMAN



Регистриран на: 09 Авг 2003
Мнения: 307
Местожителство: ???

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 3:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
poslednata stranichka v lavo s vektornite elementi i mac-a nai mi dopada, moje bi zaradi samite grafiki.. :))) drugite ne osobeno :)

...kudeto ima mac ....all is better :)))
_________________
???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ама все пак сте сложили снимката на Гурото
та пак да си кажа - никак не ми харесва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hm... mene pyk si mi hareswa mnogo, samo otriazanata glava na 1wa stranica malko me trevozi :) .. i moze bi snimkata s zawariawaneto malko grubo mi sedi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nrg333



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 336
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

snimkite koito sa v sredata na parva i posledna stranica ne sa li s losho kachestvo, shtoto taka mi izglejdat
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен не ми харесва, че някои снимки са супер изчистени, като мака и Hollowtech, Shimano-то е неясна, колоездача с отрязаната глава е много размазан, а заваряването наистина е изключително грубо.
Освен това на мен лично тази призводствена линия хич не ви влияе.
Мак и windows-ки illustrator???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zhvihti написа:
Мак и windows-ки illustrator???



Moe da se e skin-iral 4oveka pa ti bre :oPPPP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

batMAN написа:
implant написа:
poslednata stranichka v lavo s vektornite elementi i mac-a nai mi dopada, moje bi zaradi samite grafiki.. :))) drugite ne osobeno :)

...kudeto ima mac ....all is better :)))


be az si misla 4e twa nema zna4enie :)))
ma neznam
Върнете се в началото
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми харесва там дето надписите "Mammoth" "Panther" се "врязват" в снимките, иначе гот:-)))
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
batMAN



Регистриран на: 09 Авг 2003
Мнения: 307
Местожителство: ???

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:
zhvihti написа:
Мак и windows-ки illustrator???



Moe da se e skin-iral 4oveka pa ti bre :oPPPP

...maca e za okoto i du6ata,puk pc-to e magareto deto mu skusvame ot tovar samara :)))
_________________
???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
batMAN



Регистриран на: 09 Авг 2003
Мнения: 307
Местожителство: ???

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mim написа:
ама все пак сте сложили снимката на Гурото
та пак да си кажа - никак не ми харесва

....tova e polozenieto nqma6e mn opcii...;)
_________________
???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
batMAN



Регистриран на: 09 Авг 2003
Мнения: 307
Местожителство: ???

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2004 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zhvihti написа:
Мен не ми харесва, че някои снимки са супер изчистени, като мака и Hollowtech, Shimano-то е неясна, колоездача с отрязаната глава е много размазан, а заваряването наистина е изключително грубо.
Освен това на мен лично тази призводствена линия хич не ви влияе.
Мак и windows-ки illustrator???

...na pe4at ne sa tolkova lo6i snimkite...puk i sa praeni s edno malko coolpix4e...tova,4e vuob6te ima nqkakvi snimki e po-skoro vupros na na6a dobra volq....(tva sa snimki praveni ot kolqno i ot korem...vklju4itelno i velosipedite... hehehe) ma kato vsi4ki iskat tunko da legne...e nemoze;)...mastorlukat e ne da napravi6 v studio perfektno kadro, tva pove4eto go pravqt tvurde uspe6no....;) pak ne6tata opirat do bjudjet i vreme(ne e normalno srokut za proekt i predpe4at na produktov katalog da e 1 sedmica), no tva e druga tema...hehehe kolkoto sme mogli-stestili sme ot mn ooto kompromisi,ko da kaza >THE BIG BG REALITY SHOW :)))))
_________________
???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ER



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 88
Местожителство: Pld

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2004 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mislia, che se kusa malko viziata na kataloga kato cialo i zatova:
korica

intro

main content







studio

cvetovete ne sa savem tia ama ..

a za mac i win AI - )) triabvashe prosto da se oburnem ama na, koi da se seti)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ER



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 88
Местожителство: Pld

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2004 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaa mim.. ne bila hubava snimkata - saglasen sum!;) drugia put zapoviadai da se guzish s nas po bairite s neprofesionalen biker na 37 graduca celzii v 10:30 sutrinta. Biah sklonen da priema i po-osh kadur v onzi moment.. sega obache neshtata oizglejdat drugo iache.. kofti si e!:(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
::лого::тип::



Регистриран на: 10 Юни 2003
Мнения: 444
Местожителство: Offline

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2004 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като цяло ми харесва. Има система, мрежа, концепция...или както щете го наречете. Не стои разхвърляно. Обаче:
- Това черното в средата на всеки разтвор ми идва повечко. Поне да беше от синьото...незнам..или бяло...
- Корицата и гърба и ми седят доста безлично. Трябваше да са по брутални. :) като за целта.
- Но дори и в този си вид ако имаше едно лого ТЕМПО над думата bikes нямаше да е лошо.
Горе долу това ми прави впечатление на първо гледане... Успех!
_________________
В интернете много психов, каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо, может я один из них...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
batMAN



Регистриран на: 09 Авг 2003
Мнения: 307
Местожителство: ???

МнениеПуснато на: Пет Яну 16, 2004 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

::лого::тип:: написа:
Като цяло ми харесва. Има система, мрежа, концепция...или както щете го наречете. Не стои разхвърляно. Обаче:
- Това черното в средата на всеки разтвор ми идва повечко. Поне да беше от синьото...незнам..или бяло...
- Корицата и гърба и ми седят доста безлично. Трябваше да са по брутални. :) като за целта.
- Но дори и в този си вид ако имаше едно лого ТЕМПО над думата bikes нямаше да е лошо.
Горе долу това ми прави впечатление на първо гледане... Успех!

...tova 4ernoto v sredata na vseki paztvor...pro4ee ne e 4erno heheh,a kompozit,v rgb -izglezda black, no v cmyk e ne6to kato plutno prusko sinjo;)tiq fashi sa si to4no na mqstoto,6toto kadrite s detajlite sa nesuvmestimi,ako sa v kontaktna zona,sire4 te se qvqvat svoego roda kompozicionen bufer,neutralna zona,os na ogledalnata simetriq,zalozena v arhitektonikata na kataloga....osven tova sa i mn tehnologi4ni za pe4at,tuj kato neutralizirat razmestvaniqta na obrqzvaneto i su6ivaneto....heheh
...koricata i gurba i mi sedqt dosta bezli4no-tva e taka ,no taka sum go zalozil izna4alno kato koncepciq,sire4 trqq da kaza nekolko dumi za neq:staa duma za malko psihologiq,purvo-tva e vid gradaciq na vizualnata natovarenost pri konsumaciqta na produkta,heheh,vtoro-vkaran e lementa na iznenadata,kato o4akvaniqta na recipienta se razvivat po vuzhodq6ta liniq,a ne obratno-koeto vodi do razo4orovanie(glea6 gotina korica i se zarezda6 s o4akvane za pir6estvo na setivata...puk vutre -slabo,nema nikoj, btw mnoo 4esto sre6tan slu6aj i gruba gre6ka...hehehe)...pro4ee proqvata na sdurzanost v izraznite sredstva,diskretno namekva za dobur vkus i obnoski(ne e nuzno da se kre6ti na visok glas na purva stranica, kolko sme veliki proizvoditeli na velosipedi...neka ostsvim vuzmoznost na drugite da go kazat,pod formata na kompliment v podhodq6t moment ;) ...
...ako ima6e edno logo tempo nad bikes- nqma6e da e lo6o...ima,ima,no e fragmentirano,hehehe,elementaren trik za zadurzane na vnimanieto ;)sire4-recepienta trebe da polozi neobhodimo koli4estvo mozu4en trud za da raz4ete dumata(i da q zapomni poradi su6tiq fakt-otdelqne na vreme i naprqgane na vnimanieto,btw prilaganeto na tiq hvatki e nalozitelno pri novite marki,koito nikomu ne govorqt ni6to>4esto polzvan prijom pri premiera ili prezentaciq na slabo poznat produkt,marka)....
...iskam da kaza 4e kato cqlo sum pod4inil ne6tata na strogo jerarhi4en red mezdu elementite na kompoziciqta,vzaimootno6eniqta,obratnite vruzki,vnu6eniqta,asociativnite prepratki....i pro4ie,hehehe
...pri nas se raboti koncetualno :izgrazda s4e purvo koncepciqta kato filosofiq i viziq, edva togava se pristupva kum nejnata dvu-ili-triizmerna interpretaciq....sire4 nqma napraveno ne6to slu4ajno...do naj malkata drwboliq :))) opitvame se da rabotim kato profesionalisti,dokolkoto tova e vuzmozno v na6i usloviq ;)
...USPEH PRIQTELI :)))
_________________
???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
::лого::тип::



Регистриран на: 10 Юни 2003
Мнения: 444
Местожителство: Offline

МнениеПуснато на: Пет Яну 16, 2004 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
sire4 te se qvqvat svoego roda kompozicionen bufer,neutralna zona,os na ogledalnata simetriq

- Чудесно "ЗА" съм! Ама не този цвят. Стои тежко. Да си беше хартия, обикновенна чиста и неопетнена :)
Цитат:
gradaciq na vizualnata natovarenost pri konsumaciqta na produkta,heheh,vtoro-vkaran e lementa na iznenadata,kato o4akvaniqta na recipienta se razvivat po vuzhodq6ta liniq,a ne obratno-koeto vodi do razo4orovanie(glea6 gotina korica i se zarezda6 s o4akvane za pir6estvo na setivata...puk vutre -slabo,nema nikoj

- За корицата нямах предвид да е по-шарена и чака-рака, а напротив още по-изчистена, НО самата и композиция да е заредена с повече напрежение. То може да се постигне и с по-малко неща изобразени.
Цитат:
ima,ima,no e fragmentirano

Абе то ясно че е фрагментирано, ама не ми ги пробутвай тия за мозъчния труд на потребителя. Това да не ти е Coca Cola ;)
Едно съвсем мъъъничко лого щеше да си е 6!
_________________
В интернете много психов, каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо, может я один из них...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
batMAN



Регистриран на: 09 Авг 2003
Мнения: 307
Местожителство: ???

МнениеПуснато на: Съб Яну 17, 2004 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...pravilno e kato se raboti-da ima qsno izgradena koncepciq i posoka ;),btw a dokolko tq e pravilna-tova e drug vupros i naj-4esto ima subektiven harakter-hehehe...normalnoto e tq da bude zadaena,programirana.....ot drug ekip,(marketolozite)...a ne ot nas...deto rabotata ni e druga ;)....ma kato nqma o6te dostatu4no visoka biznes kultura u nas (BG)....hehe,se zanimavam i s neprisu6ti za men dejnosti: formirane na pazarna strategiq,suzdavane na proizvodstvena programa,vkarvane na novi tehnologii........PR......... i pro4ie-zvu4i-stra6no....no predpolagam,4e i na vas se slu4va 4esto ;)
"...za,ama ne tozi cvqt....."-az oba4e sum za to4no tozi cvqt,poradi slednite pri4ini:kadrite"macro"s detajlite,sa re6eni v tumnata gama,sledovatelno edna "devctveno" bqla polosa ili drug svetul (lek) ton-kakto kazva6 ti- bi razdelia,razcepila,razgonila...centura na ogledalnata struktura (zalozena v catalog-a) vmesto da ima edno qsno obosobeno kompozicionno qdro(stozer)-pri tova s njuansi v nego!-tova si e moeto mnenie i nikogo ne angaziram s nego hehehehe....
...."а напротив още по-изчистена, НО самата и композиция да е заредена с повече напрежение"...za mozeneto moze-spor nqma!koricata otdavna ve4e e fakt...togava,kato se ima v predvid skuseniq period ot vreme za cqlata rabota,tova sum mogul da postigna....heheh,no struva mi se 4e ti q izvazda6 ot poso4eniq ot men po-gore kontekst-heheh
....ne probutvam na nikogo ni6to {coca-cola si ima distributori;)-az sum v drug biznes hehehe}po-obosnovano li 6te prozvu4i,ako kaza :napravih go,6tot taka si iskam! :)))
...Pozdrav ot ludite v Zape4en na ludite v Nare4en!!!!!!! hehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehhehhehhehehehehehhh
_________________
???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
::лого::тип::



Регистриран на: 10 Юни 2003
Мнения: 444
Местожителство: Offline

МнениеПуснато на: Съб Яну 17, 2004 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

O. K. лаф да стааа... ;)
_________________
В интернете много психов, каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо, может я один из них...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov