Graphilla.com :: Преглед на тема - test
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

test

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Вто Дек 24, 2002 1:56 pm    Заглавие: test Отговорете с цитат



Shte se opitam da opravia osvetlenieto.
Zasega rendvam sas Scanline. ;(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Вто Дек 24, 2002 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

YOOOOOOOOOO mnogo qko e trygnalo da stava, baq igra4ka e padnala s tolkova characters EVALA bratle. Naistina trqbva da pipnesh osvetlenieto dosta. Moq syvet e ako iskash da go ostavish po difuzno mu pusni fog. tova shte ti dade dylbo4ina i na zadnite dyrveta. Ako ne iskash fog go napravi mnogo kontrastno, silni kontri izmisli si nqkakvi izto4nici na svetlina ogniove, fakli, luna, magilq ili kakvoto se setish. V momenta kartinkata ti kato cqlo e tymna. Trqbva struva mi se da ima svetli petna pove4ko, za da ima balans. Ama stava super dobre man davai dovyrshvai go!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Вто Дек 24, 2002 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Thanks za kritikata! :)
She se opitam da gi pipna tia raboti. I me4ovete dosta blestiat, trebva da gi pozacapam malko mai. Pak i tia zlatisti drazki sigurno ne sai nai podhodia6tite za takiva unit4eta.
Ima dosta rabotki da se poopraviat, ama tai kato ve4e po4na da mi pisva... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Вто Дек 24, 2002 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo dobre znam kak stoqt neshtata s pisvaneto :)))) na men mi se slu4va postoqnno i zatova vsi4ko mi e WIP nqmam 1 zavyrshena kartinka. Basi ne go pravi pls, napyni se i go dovyrshi, ako trqbva go ostavi da po4ine i go dovyrshi utre ;) ama ne go zarqzvai qko e i moje da stane ujasno qko.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Вто Дек 24, 2002 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Thanks! She opitam.
Ne mi haresva mappinga na klonite.Clotha moze bi ne e dostata4no nabra4kan. Malko dof niama da e izli6en.Maglata, dofa i shag malko se strepaha, taka 4e trebva parvo da se ponau4a kak i za6to. Vapreki 4e sam 4avnal " atm. & effects" v rendera./?!/Nebeto e slabo kontrastno spriamo ostanaloto, trevata ne e mapnata dobre.
Tia rabotki parvo trebva...
Interesni4ko moze bi 6e stane kato prednia vdigne scul4eto i tragne kam tova deto go e ostavilo/kakvo li da e to?/, a drugite go posledvat. Oba4e parvo trebva da se ponau4a da addvam i polzvam bones kam biped4eto. Vreme trebva... ;)Pak i nali sam go ba4kam ta bavni4ko 6e stava ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Чет Яну 02, 2003 3:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти и Честита ви Нова година ;-)))

Определено има напредък, мдаааа....
Накратко по твоите самокритики:
1. Мапинга на клоните - при тая тъмна сцена май не ти трябва нещо сложно. Може би мапинг само на стволовете и по- големите клони, а на другите - нещо процедурно..
2. Дрехите - не са достатъчно набръчкани, по простата причина, че персонажите ти заемат тези пози от неутрално положение, където дрехите са идеално гладки. Просто нямаш движения преди позата. Тук виждам 2 решения: по мързеливото е да дръпнеш позата ~ 100 кадъра напред и преди нея да им направиш малка гимнастика - прави се лесно, ама SimClotha има да смятаааа.... другия вариант е в кадър 0 да не са ти гладки дрехите - да моделираш гънките...
3. За небето - дали няма да стане по- драматично, ако му добавиш малко цвят - червено - жълто по краищата на облаците... ????

--- Абе ако ти е писнало от тая сцена - остави я да отлежи някоя седмица... ;-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Чет Яну 02, 2003 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

4estita! ;)
Za 20 fr do tuk se nabru4ka/h/;))). Skoro niama da se zanimavam s tova, ama neka si kisne v librarito, nekoi den shte probvam pak;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Яну 02, 2003 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

choveche mnogo gotino si pochnal,nachi tva det vednaga se zabeliazvam sam si go kazal - osvetlenieto...ako durjish da izpolzvash tozi background za nebe togava vsichko triabva da stane mnogo po tumno,samo silueti pochti - zabeleji che svetlinata ti idva izotzad:) vdiasno,gore dolu tam se namira zaliazvashtoto slunce...osven tva e difuzna:)Dovurshi go she chakame s neturpenie

Post Scriptum:shto ne slojish malko ot na spacer chervata?:))
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zoo



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 115

МнениеПуснато на: Чет Яну 02, 2003 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dreshkite simulatsia li sa ili modeling? Shtot ako sa simulatsia mojesh malko poveche face - ta da im slojish i da omekotish plata, tova nee kritika az taka bih postupil. :))))) kefi me
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Чет Яну 02, 2003 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Svetlinata e ot dosta omnita, moze bi zaradi tova stana tolkova kofti ;((

Da sloza ot 4ervata na Spacer?... Shto be... Mi toi ni6to ne mi e napravil deeba...:)))
Nali pak ideiata e za ne6to kato oglozgani kokali, na4i 4erva otdavna niama?

Dre6kite sa Sim Cloth. Moze bi ima nuzda ot edin msmooth nai otgore v staka, no pak plata triabva da minava prez razni trani, ta iskah da izglezda po tvard prosto.
Moze bi ne e nabra4kan dostata4no, no vav fr0 4ove4eto e s razpereni race, a v fr 20 v poza, taka 4e za tolkova frames stana tolkova bra4kav.
Abe znam li? Shte vidia po natatak.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Яну 03, 2003 1:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Опааа, аз пък мисля, че бързаш!
В една картинка има модели, материали, композиране и пози на моделите, осветление, камери, бла-бла...
Най-добре ще е да даваш поред, постни първо само моделите, без материали, добре осветени, че да се вижда всичко, получи мнения за тях, направи ги на макс, после сложи текстури.. и така :)
Иначе ще има да си правиш с месеци готови картинки и трудно ще получиш полезна помощ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov