Graphilla.com :: Преглед на тема - Dragon
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Dragon

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 7:06 pm    Заглавие: Dragon Отговорете с цитат

Ei hora neiskam da dosajdam..ama hvurlete edno oko tuk..i kazete ste me bude li v risyvaneto na takiva havi??
http://q2k.hit.bg/dakon2.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 11:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gotino, man me kefi samo shte kaja neshto: Drakonite nqmaha li nqkakvi rogovi izrastyci...................ama da ne si pomislish che ne mi haresva ei. Mislq che e adski gotino gotino e....ama sega kato se zamislq nqkak si mi prilicha na, taka da se kaje, na kitajski nqkakyv drakon. (A kolkoto do rogata---izviniqvai ama skoro pak gledah razni raboti po Dungeons&Dragons i malko mi vliqqt:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 30, 2002 12:22 am    Заглавие: za rogovite izrastuci Отговорете с цитат

ami..ideqta mi beshe da e nesto po-razli4no..v smi..zatova mu "s4upih" i 4erepa..:))abe u4a se:))taka 4e naistina mn se radvam za mnenieto ti..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 31, 2002 5:17 pm    Заглавие: Oste nesto:))za po4itatelite na Eddie Отговорете с цитат

http://q2k.hit.bg/Edward4.JPG mn se kefq na Eddie:)) ot maluk sym mu fen
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Чет Яну 02, 2003 12:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Drakoncheto - purvoto e mnogo gotino ... malko po-razlichno ot standartnite .. ama to tam mu e chara.... vtoroto - deto miaza na obloshka neshto ne mi dopada , ama to towa si e moe mnenie ... moje drugite da go oceniat visoko .....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2003 12:30 am    Заглавие: pak drakon Отговорете с цитат

abe draskam si tuk pak edni drakoni..edni demoni..ama Vie ste kajete kak e..
(puskam go v stara tema za da ne pravq kalabaluk s moite gluposti:-) .
http://q2k.hit.bg/demon.gif
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2003 1:02 pm    Заглавие: mozilla splash Отговорете с цитат

naparavo zaspa za splash na mozilla:ta



gotino e
_________________
Няма абсолют, всичко е относително. Но това е абсолютно твърдение. Ergo, има абсолют.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 22, 2003 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

drasti men, btw toz demon.gif na zbrush li si go prail ili ne?
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 11:13 pm    Заглавие: da Отговорете с цитат

mucho написа:
drasti men, btw toz demon.gif na zbrush li si go prail ili ne?

da na ZBrush - http://12.249.88.230/~projectstudios/izobrazenia/alienz.gif eto i edin ALIEN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov