Graphilla.com :: Преглед на тема - Fiat 500 WIP
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Fiat 500 WIP

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2003 7:24 pm    Заглавие: Fiat 500 WIP Отговорете с цитат

Abe tva e po tutorial, ama kat go svurhsa shte po4na 1 samostoqtelno:







dumajte.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Uruk Hai



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 189
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2003 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi kvo da dumame? Svyrshi oshte malko rabota pa da dumame ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2003 9:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

дам, тва е съвсем начален етап и какво може да се критикува?...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
atmos



Регистриран на: 09 Яну 2003
Мнения: 859

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2003 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

we want more :twisted: ( тъп но мотивиращ пост ^__^ ( говора за моя ) )
_________________
Nelson Inomvan's blog
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2003 1:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bratle sorry che te pritesnqvam ama nujno li e da pravish eshto koeto veche e praveno ta chak i tutorial si ima? Predlagam ti pak da si deistvash po tutoriala samo si smeni blueprinta s neshto koeto e po ekzotichno, dode si oshte v nachalna faza.

p.s. ako nemoesh da si namerish blueprintove, shte ti dam link s kupishta:D
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2003 2:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Whitehell написа:
Bratle sorry che te pritesnqvam ama nujno li e da pravish eshto koeto veche e praveno ta chak i tutorial si ima? Predlagam ti pak da si deistvash po tutoriala samo si smeni blueprinta s neshto koeto e po ekzotichno, dode si oshte v nachalna faza.

p.s. ako nemoesh da si namerish blueprintove, shte ti dam link s kupishta:D


da, estestweno che e nuzno. wse edno da pitash niakoi hudoznik - nuzno li e da risuwash tolkowa mnogo grynci w nachaloto. kato minesh niakolko tutoriala i si izgladish umenieto da modelirash mozesh spokoino da se hwyrlish na nesto po-ekzotichno...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 21, 2003 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe sgafih zdravo i se zabavih baq, ama shte gledam da pusna ne6to po advanced. Trqbva i da si namerq snimki na kolata, za6toto ot blueprint-a nqkoj ne6ta ne mi stavat qsni kak to4no izglejdat. Btw, taq kola q pravq e edit mesh, gledal sum i sus spline-i. S tqh po-dobri modeli li stavat otkolkoto s poly ili nqma zna4enie?

Whitehell - davaj sajta s blueprint-ovete, za6toto na toq ot kojto gi vzeh tiq nqma mnogo modeli, vsu6tnost as dosta malko.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 21, 2003 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

otnosno tova dali sus spline ili s BOX modeling stavat po dobri si zavisi samo ot umeniqta na 4oveka deto modelva.. li4no az v MAX-a predpo4itam BOXmodelinga - Edit Poly- Symmertry-Meshsmooth- imam perfekten kontrol nad vsi4ko.. Spline modelinga mi se vijda malko ostarql ve4e... puk i v MAXa nikoga ne sum go polzval...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
skynet



Регистриран на: 01 Апр 2003
Мнения: 354

МнениеПуснато на: Пон Дек 22, 2003 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

lele zareji go toq edit mesh, poly-to ima mnogo funkcii
koito ti uskorqvat modelinga, primerno select ring, loop, connect edge
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Пон Дек 22, 2003 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Spline modelinga mi se vijda malko ostarql ve4e... puk i v MAXa nikoga ne sum go polzval"

Ми ползвай го де - той затова е там. Ей тоя на аватара ми е направен с 10-ина сплайна - за колко време ще го направиш с Box ??
А и "остарял" не е точната дума. Да кажем, че не му прибавят нови "екстри" (нещо като Loop & Ring селекции на сегменти, разделянето на избраните сегменти на 2,3 части и пр. глезотийки като на EditPoly мноого добре ще му дойде).

btw ??? Ама ти и на Maya ли не моделираш с криви ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 22, 2003 3:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

po burzo i po dobre rabotq s BOX-a!! v Maya sum ba4kal i s splionove..tam sa mi dale4 po udobni.. no sled kato otkrih CPSto i tam minah na BOX modeling... vuob6te nqma6e da minavam na MAX no se naloji .. i minah.. i za tova ne mi e ostavalo vreme da modelvam sus splinove tam.. no nqmam i namerenie da go pravq skoro.. BOXa mi e dale4 po udoben..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 22, 2003 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i ne otri4am ni6to .. kakto me obviniha predi malko... po ICQto.. koi s kakvoto mu e udobno s tova da si kopa... men puk nai malko mi puka.. :)) jivi i zdravi.. edno e po udobno za edni ne6ta drugo za drugi.. taq tema e bezsmislena i ogromna...:))) vajnoto e da stavat dobri ne6ta.. puk kak nqma zna4enie.. :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 22, 2003 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eto ti bratle i GL -> http://www.onnovanbraam.com/index.php?m=home
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 27, 2003 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10x za sajta.
To toturiala e s editmesh, ina4e sum suglasen, 4e s poly e po-lesno, kat po4na novata kola shte q pravq s poly. Veseli praznici na vsi4ki v 3d foruma i graphilla.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 19, 2004 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе верно, че темата е бая старичка, ама са си взех нетец и понеже бях по военни и имах свободно време та за 2-3 дена се хванах да я свърша първата част (отначало). Малко поочукано стана, ама колкото и да го мъча задния край не мърда. Да беше само той:)

http://warcraft3-bg.hit.bg/graphilla/fiat500_03.jpg

http://warcraft3-bg.hit.bg/graphilla/fiat500_04.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov