Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mono



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 7
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 05, 2003 11:22 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Здравейте. Приятно ми е аз съм mono.

Радвам се на този форум и бих искал да споделя с вас разни идеи и мнения. Занимавам се с дизайн от близо три години, а тук можете да видите някои резултати mono.hit.bg. Сайтът ми естествено не е завършен и вероятно няма да бъдете очаровани от графиката, но ми се струва, че в случая това не е най-важното :).

Ами като заначало това е всичко - все пак да не ставам прекалено обстоятелствен. А, преди да натисна прати бих искал да споделя с вас, че се занимавам и с кино (по-скоро се опитвам) и ще се радвам да говорим и за това.

Поздрави на всички: mono.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rad



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 29

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hubav e ... - 4ist
ma 6to nikoi ne si e napravil truda da si dade mnenieto ...
ne 4e az dadoh koi znae kvo mnenie ama pone da kaja 4e e hubav toj site moga
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е с този пост човекът се представя, а не иска мнение за конкретен дизайн. Най-много можеше да напишем "Добре дошъл", ама това му го пише в мейла, който получава като е приет в група :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

допада ми, изчистен е, малко в стил корпоративен сайт, но за това пък не затормозява разглеждането
малко е хаос от различни шрифтове, но е оправимо
разгледах и галериите и повечето неща ми харесаха
и т.н. от там нататък следват все хубави неща, щото като цяло ми харесва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov