Graphilla.com :: Преглед на тема - Preporychaite nekoe soft-che...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Preporychaite nekoe soft-che...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Blake



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 38
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 2:22 pm    Заглавие: Preporychaite nekoe soft-che... Отговорете с цитат

trebe mi nekoe super-prosto 3d software - iskam da si pravya 3d modelcheta nekvi, ne mi trebe animacia (samo statichni kartinki)... razbira se ne mi se iska da si instalirvam nekoi gigantski software, koito da razuchavam 1/2 godina, shtoto i bez tva nema da mu polzvam 2/3 ot funkciite...

ta kvo shte mi preporachate???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 3:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

3d studio max :))
става и за прости и за сложни неща, и няма нужда от половин година разучване, но пък е голям... иначе Lightwave е сравнително по-мъничък и бързичък, но доколкото знам е доста по-труден за разучване и свикване.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
oorka



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 252
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

OpenFX. Soft-a e bezplaten i e sravnitelno malak ( okolo 90MB instaliran )
www.openfx.org Install file e okolo 40 MB.

"OpenFX is an Open-Source 3D modeling, animation and rendering suite
created by Dr. Stuart Ferguson. He made the decision to release ... "
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 4:24 pm    Заглавие: Re: Preporychaite nekoe soft-che... Отговорете с цитат

Blake написа:
ta kvo shte mi preporachate???


s 2 ryce wings 3d

www.wings3d.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 7:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i az sym za wings, ama kak shte go rendi?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 2:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

stefan написа:
3d studio max :))
става и за прости и за сложни неща, и няма нужда от половин година разучване, но пък е голям....


Abe ne znam za vas ama predi okolo godina i polovina imah edin 3D Studio Max 3.0 ili 3.1 beshe deto razmeryt mu beshe okolo 70/80MB(instaliran). Samo deto nqmashe map-ove i mu lipsvaha tutorialite.......................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 3:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Maluk(36.4mb instaliran) Simpati4en( http://www.rhino3d.com/ )i Ikonomi4en (Rhino US$895)


ima si dori i GI render za nego lesno se namira po netia

lesen intuitiven neveroiatno burs i udiben

s 10 race i 20 kraka

Zaklevam se tva koeto tursish e Rhinoceros3D[/u]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 4:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Maluk(36.4mb instaliran) Simpati4en( http://www.rhino3d.com/ )i Ikonomi4en (Rhino US$895)


Vsse zabravjash da go spomenesh,ta neka as da go napravja otnovo ,-)
Ta,ako si student mozhesh da se sdobijesh s commercialen licens za Rhino3D za 195,-USD! Tova si e naistina sdelka!
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Blake



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 38
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 12:56 pm    Заглавие: 10x pichove... Отговорете с цитат

znachi znam che 3D studioto e yako, ama pa chak takova ne mi trebe...
vchera si izteglih 2-3 neshta, ot koito si napraih slednia izvod:

1. Adobe dimensions - te za tva neshto ne znam koi shte dade pari izobshto... to s nego nishto ne mojesh da napravish... golema tapotia...
ima 5-6 prozorcheta na krust i pochti nikakva funkcionalnost...

2. Anim8or - mnogo snosna programka s golemi vazmojnosti kato za 2MB razmer - sled 3 chasa borba zaedno s jena mi uspyahme da razuchim pochti vsichko, i misla che shte svarshi rabota (moje bi)

3. Wings 3D - bi mi svarshila rabota ako raboteshe kato horata (pone na moya PC) - to kato dadesh maximize i polovin chas se prerisuva (pri tva chastichno) prazen ekran bez nikvi obekti... dori i da si napravish nekuf obekt, izglejda tumno cheren i ne mi e yasno kak tochno mojesh da redaktirash neshto koeto ne vijdash...; dokolkoto videh exportva za 3DS, a programkata #2 importva, taka che bih mogal da mina i bez 3DS za rendvane...

taka che zasega izbora mi e #2... Malko mi e trudno, shtot ne sam baral nishto 3D dosega i mi se gubi kakto umenie, taka i terminologia :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ah,da...ewto tuka oshte bezplatni:

http://www.3dlinks.com/software_modshare.cfm
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ex


Mai neshtesh da opitash Rhinoto

davam ti 60minuti s vgradeniat mu help da mogesh da si napravish obshto vzeto kakvoto se setish
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chrom



Регистриран на: 13 Ное 2002
Мнения: 180
Местожителство: Edmonton AB

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blake smeni drivers ako si s nvidia.As beh s poslednia 41.09 no e durvo i imah sushtia problem s refresha.Slozi si detonator 40.72 i sichko she e cool.Wings e adski leka i nema da ia useshtash.No nema render:( za sega.


SINNER stiga s tva rhino i gadnite nurbi, veche sa demode otsekade:)

samo polymodeling mu e maikata
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Blake



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 38
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chrom написа:
Blake smeni drivers ako si s nvidia.


S ATI sam... i s (gore-dolu) poslednite driveri
slabichko e (7000), ama se pak...

Ne mi trebe za neshto seriozno, prosto iskam da si ponapravya nekoe i drugo modelche...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe tuka imam edni spisaniica za 3d ta na edin ot diskovete ima edna bezplatna programka za 3d koqto q hvaleha dosta. Az lichno ne q probvah ama kato gledam screenshtotovete i komentarite za neq mi izglejda idealna za teb...A i mislq che ne e mnogo golqma(25MB-instalacionen file, a instalirana e 40MB). Imeto i e Strata 3d, samo che chakai da namerq spisanieto i shte ti kaja ot kyde mojesh da q izteglish.:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 2:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Be ne staa vapros za moda a za lesnost na rabota CHROM

ako 4ovek nikoga ne e modeliral nishto v 3D po lesno bi po4nak s rhino

pone as taka po4nax de

dokato ospeia da izrega 2 kub4eta POLIS mi trebvaxa okolo 3 godini


ne znam za men si ostava nai lesno poniatniat kato logika modeler RHINO

hora sekvi i nravi sekvi


za men za start po dobro nema ama za men
neka probva pak ako ne mu ide otruki tva si e negov isbor no neka pogledne
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Highlander



Регистриран на: 08 Яну 2003
Мнения: 33
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 10:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hash Animation Master - evtin i mnogo dobyr.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov