Graphilla.com :: Преглед на тема - Vupros?!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Vupros?!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2004 3:46 pm    Заглавие: Vupros?! Отговорете с цитат

znachi tova neshto se chudq ot mnogo vreme dali stava no ne iskah da vi zanimavam no tursix tursix i nishto ne otkrix po vuprosa znachiii moeto pc e na WINDOWS98 -> 1.4 ghz 330 ram a na brat mi e XP 2.2GHZ gh 1gb ram a pyk toi go izpolzva za absolutni gluposti i ne se zanimava s 3d po princip puk na xp ne mi tragva max-a (a i da trugvashe nqma da moga da polzvam pc-to) tai che moqt vupros e ima li nqkakyv nachin da izpolzvam na moeto pc negovite resursi prez lan (pone rama)? molq vi help :(
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sergage



Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 76
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2004 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не можеш! Нямя начен. LAN става само за рендер ферми.
_________________
greed makes the world go round
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2004 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

max-a най вероятно не ти тръгва заради цдилата. ако се опитваш да пуснеш 4-та версия.
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Amateus



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 108
Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2004 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Moje kato mu drypnesh polovinata RAM i go buchesh na twoia :)

Maitap

Znachi niakakyw wariant e da mu vlizash na ekrana kato izplozwash Remote conection, za da si rendirash scenata naprimer (izcialo na negovia komputer). Ako toi ne ti se syrdi mnogo de :)

ili da polzwash mrejowoto rendriane na Renderera (ako poddyrja)
_________________
z|
x^y
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Нед Мар 07, 2004 3:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:)) mersi mnogo super ste eto zatova obicham forumite :P~ qstno mi e che ne stava tova veche vupreki che edin priqtel mi kaza che shtom e na xp moga da mu izpolzvam rama ama sigurno neshto ne e vqrno :)) qwno trqq da ponakupq nqkoj drugi raboti che da si bachkam kato horata :(( mersi oshte vedunzh
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Нед Мар 07, 2004 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi mai nai lesnia nachin e da go trampite, pa toi kato mu trebe resurs da durpa po lana :)
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov